Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 132 - март 2023)

  • 109 604
  • 1 521
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 207
Благодаря на Захарчето и Станимир, че и този месец се постараха да имаме хубавата ни темичка!
Здраве не го харесвам и не участвах.
Имам имейл от кока кола за чаши.
Добре започва март.

# 61
  • Мнения: 1 043
С две бележки бях и аз в здраве, но.... Здраве да е 🙂. Честито на всички спечелили☺️

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 034
И мен ме няма в Здраве,мрън!

# 63
  • Мнения: 3 814
Аз вече се чувствам крайно тъпо в тези игри-ям неща които не харесвам,ползвам козметика която не бих ,където има игра със снимка обикалям половин град да стигна и нищооо.
Отделно във фейса и инстаграм колко време се губи и там за нищо.
И то за какво-спечелиш нещо на месец-два,я си се видял я не после чакаш сумати време да ти пратят нещо или без гаранция или с изтичащ срок.
То бива човек да си слугува на манията ама вече ми идва в повече Flushed

# 64
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 874
За протокола и мен ме няма в Здраве,няма да казвам с колко бележки бях,че ме е срам колко пари похарчих...

# 65
  • Мнения: 616
В Здраве има доста "дублирани" номера, които разбира се могат да се различават в последните 3 цифри. За всеки случай им пуснах имейл, дали са проверени. Надявам се, ако има наистина дублирани, да вземат мерки. Че си спомням такъв случай и последвали резерви със София Мел Grinning

Едит: На Здраве е ограничен имейла за размера и няма да го получат. Писах им във фейсбук сега, но да видим.

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 16:26 от D3s1

# 66
  • Мнения: 1 944
ЧБМ и благодаря за хубавата тема и списъка с игрите! Flowers Bouquet

Слабо започвам месеца, и мен ме няма в Здравето. Честити награди на късметлиите тук!

AniMM, и аз се замислих същото като видях колко бележки съм натрупала от 7 дейс. Айде на Здраве купих кремовете за подарък, но тези скъпи сухи кроасани с изтичащ срок на годност защо аджАба си ги причинявам!? Joy

# 67
  • Мнения: 641
И аз съм с продукти от Здраве,но докато си търсих номера,попаднах на 2 подобни на моя,които бяха и с ваучери,и с продукти.Разбира се,не изключвам,човека да е играл с няколко бележки,но се набива на очи...

# 68
  • Мнения: 616
И аз съм с продукти от Здраве,но докато си търсих номера,попаднах на 2 подобни на моя,които бяха и с ваучери,и с продукти.Разбира се,не изключвам,човека да е играл с няколко бележки,но се набива на очи...
Според правилата 1 човек има право само на 1 награда.
Едит: с една бележка

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 16:35 от D3s1

# 69
  • Мнения: 3 814
Аз лично много се дразня на нередностите,наглостта или гаврата с участниците и поведението на организаторите на игрите тип ще си правим каквото си знаем.
Ей последно време имаше една игра със задължителна снимка на място хич не беше близо завлякох се.
После гледам махнали това условие за да участвали повече хора..ми да много ви трябват всички онези с по сто фалшиви профила да участват по сто хиляди пъти.Но те си били организатори и можело да правят каквото си искат ми обясниха.
Декември спечелих награда от някаква сладкарница така и не ми я пратиха.Уж били,после уж нещо се объркало, уж не работели сега и така два месеца тъпи лъжи.
И като се натупат наколко такива истории човек се чуди защо да си къса нервите и да го правят на глупак някакви измислени организатори на игри.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 634
Вече имам смс от Здраве за продуктовия пакет. Бях регистрирала 4 бележки през месеца - 2 на мое и 2 на половинката. Тествам серията за акне за големия.
Към тези, които не си откриват номера - Когато проверявах номерата не слагах интервал и не си виждах номера, слагате ли интервал след 0888 примерно?

Днес си спечелих шоколад Милка от кварталния магазин - при покупка на шоколади Милка над 4лв теглиш скреч карта на касата. Другата награда беше платнена торба, нея исках, но касиерката каза, че ми се е паднала е по-добрата награда.
Миналата седмица от друг квартален магазин си взех промо пакет на София Мел - 3 брашна (екстра, класик и пълнозърнесто) + голяма бяла брандирана купа. Брашната бяха опаковани в купата. Обичам подобни промо пакети.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 395
И аз съм с продукти от Здраве,но докато си търсих номера,попаднах на 2 подобни на моя,които бяха и с ваучери,и с продукти.Разбира се,не изключвам,човека да е играл с няколко бележки,но се набива на очи...
Според правилата 1 човек има право само на 1 награда.

Според правилата 1 човек може да спечели по 1 награда от вид. Сега се върнах и го прочетох в правилата на Здраве.

# 72
  • Мнения: 616
И аз съм с продукти от Здраве,но докато си търсих номера,попаднах на 2 подобни на моя,които бяха и с ваучери,и с продукти.Разбира се,не изключвам,човека да е играл с няколко бележки,но се набива на очи...
Според правилата 1 човек има право само на 1 награда.

Според правилата 1 човек може да спечели по 1 награда от вид. Сега се върнах и го прочетох в правилата на Здраве.
Да, в дублиращите има за една и съща награда. Мисълта ми беше да се проверят бележките и номерата, но не обясних правилно, моя грешка.

# 73
  • Мнения: 1 069
Ей откривам си номера в Здраве за комплект 🥰 Смс нямам.Купих бебешки шампоан,не е лош.

# 74
  • Мнения: 36 860
Аз май си видях телефона при комплектите на Здраве, участвам с 1 бележка.

Общи условия

Активация на акаунт