Звездни компромати - Март' 23

  • 297 054
  • 2 827
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 885
Цигуларят Васко Василев нали по едно време беше обвързан с една възрастна азиатка? Още ли е с нея?

# 61
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 427
Тази Кейт за сметка на Даяна е пълна нейна противоположност ,няма нищо интересно около нея,само тоалетите Smiling Imp Имам чувството,че й е много скучен живота и се радва от сърце на такива масови тържества и мероприятия..

# 62
  • Мнения: 4 489
Цигуларят Васко Василев нали по едно време беше обвързан с една възрастна азиатка? Още ли е с нея?
Майката на Ванеса Мей. Не, не са заедно.

# 63
  • Мнения: 10 650
Ето тук при Лора казва, че приятелката му е японка: https://www.youtube.com/watch?v=P-Azc3Pal0A

# 64
  • Мнения: 12 683
Няма страшно за коронацията.
Може и Фики да се навие,Васко Жабата и купона е готов.

Имаш ли представа кой е Васко Василев че го сравняваш с тези.

# 65
  • Мнения: 3 278
Даяна може да е грешна и с психични проблеми, но имаше душа и беше човек на фона на стадо рептили. Личеше си в снимките с обикновени хора. Наистина остави нещо след себе си в благотворителната си дейност покрай болните от СПИН и влиянието върху договора за борба с противопехотните мини. Кейт си носи дрехите, много е слаба и обича деца, толкова за нея...

# 66
  • Мнения: 8 482
Даяна е била една много объркана жена. Манипулативна даже бих казала. Спомнете си само как се хвърля бременна по стълбите… За мен лично е болно това.
Много неуравновесен човек е била. Освен, че сама се хвърля по стълбите, докато е бременна с Уилям, години преди това бута по стълбите и мащехата си.
Интересен факт е и, че след развода им с Чарлз тя изоставя всички инициативи, които е подкрепяла.

# 67
  • Мнения: 9 161
Е, стига де. Иланг - иланг се шегува за Фики и този- жабата нейните постове са все  с хумористична нотка.

# 68
  • Мнения: 3 278
Интересен факт е и, че след развода им с Чарлз тя изоставя всички инициативи, които е подкрепяла.

Това не е вярно, действията срещу мините са от последната ѝ година. Наскоро Хари отбеляза 25 години от това. 1997-2022
Скрит текст:

# 69
  • Мнения: 482
Аз едно не мога да проумея от статус "любовница" да стигнеш до "Кралица" (нищо, че е консорт) е тази Камила има зверски късмет. Joy

Това е просто доказателство, че любовта може да прави чудеса! И не го казвам с никакъв сарказъм, наистина между тях има истинска любов, преодоляла всички пречки във времето.

# 70
  • Мнения: 18 742
И аз смятам, че Чарлз и Камила се обичат и са един за друг, то си личи, когато са заедно. В края на краищата даже има нещо оптимистично в историята им - въпреки семействата им, въпреки годините, в които са били разделени, накрая все пак са заедно.

# 71
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 532
Очарователно е,че има потребители повярвали в шегата за допускането дори,че някой от кралският екип би знаел за съществуването на Васко Жабата и Фики,а камо ли участието им в коронацията!
 Ед Шийрън има участие в САЩ ден преди коронацията и физически нямал възможност.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 209
Благодаря за новата тема Heart
Честита баба Марта.
Кралските въпроси никак не ме вълнуват,   тези които харесвах от тяхната фамилия вече не са сред живите - Елизабет и Даяна.

# 73
  • Glasgow
  • Мнения: 4 575
Аз също смятам, че Чарлз и Камила се обичат и са ми едни от примерите, дето визията няма значение, предишни бракове и деца също.
Който е мяркал папарашки снимки е забелязал, те постоянно се гледат и хилотят, егати любовта след толкова години. Дай Боже всекиму

# 74
  • София
  • Мнения: 12 557
Мен Камила си ме кефи, изглежда спокойна и забавна жена. Даяна ми е много психо.

Бекъмови
Скрит текст:
Никол Кидман
Скрит текст:
Роко Мадонин
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт