Къде в Пловдив? - тема 100

  • 31 514
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29
Здравейте! Някой знае ли къде в Пловдив (или близките населени места) може да си закупя домашни яйца?

# 31
  • Мнения: 1 466
Благодаря за информацията, момичета! Събота ще отидем до мола, дано да работи.

# 32
  • Мнения: 5
Здравейте! Някой знае ли къде в Пловдив (или близките населени места) може да си закупя домашни яйца?
Домашни яйца има на пазара на ул. Младежка. Предполагам, че има и на другите пазари.

# 33
  • Мнения: 2 579
Къде на Младежка има? Не съм обръщала внимание. Някъде по сергиите ли?
На Четвъртък пазара понякога има на изхода към кръстовището, на самия пазар няма. Един дядо продава (даже не знам какво е, една зелена площадка) зад бензиностанцията срещу Художествената гимназия. Ама обяснение дадох.

# 34
  • Мнения: 5
Къде на Младежка има? Не съм обръщала внимание. Някъде по сергиите ли?

На Четвъртък пазара понякога има на изхода към кръстовището, на самия пазар няма. Един дядо продава (даже не знам какво е, една зелена площадка) зад бензиностанцията срещу Художествената гимназия. Ама обяснение дадох.
На някои от сергиите на самия пазар на Младежка. В събота има  на повече сергии.

# 35
  • Мнения: 1 521
Здравейте. Къде има избор на раници или малък сак?Трябва ми за пътуване с определен размер 45/36/20 см.

# 36
  • Майничка
  • Мнения: 12 618
В магазините на Самсонайт и на Естил - на главната и в моловете. Преди подлеза на главната също има магазин за куфари. Навремето и в халите имаше поне два, не съм влизала отдавна.
American tourister имат един удачен платнен модел със скрити презрамки, става и за чанта, и за раница, а понеже е мек, търпи лека корекция в размера.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Пълмед или Каспела да избера? За УНГ отделение се интересувам, за махане на сливици за възрастен.

# 38
  • Мнения: 54 621
Ни едното, ни другото.
Хирургиите бих казал избрала за операция.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Някой беше хвалил отделението в Пълмед, та...
А в Хирургиите как се отива на преглед? Направо в отделението ли?

# 40
  • Мнения: 54 621
В Хирургиите се отива както навсякъде. Първо си уговаряш дата в отделението, вземаш направление от ЛЛ и отиваш на деня.
Ако държиш на хотелски условия, срещу съответното заплащане, да, Пълмед/Каспела предлагат. Но, ако ти приоритет лечението, Хирургиите са водещи по специалисти и апаратура.

# 41
  • Мнения: 729
Здравейте,първо да ви кажа,за тези които ползват малки бутилки за битова газ,че станцията в Кършияка,на Дунав,вече не работи.По този повод се наложи да си потърся друг удобен пункт и избрах този на Хаджията Груев в Изгрев,откъдето момчето ме прати на проверка на бутилката,някъде по Кукленско шосе,аз търся къде е това място,но Гугъл мълчи.Имате ли някаква идея къде мога да мина преглед на малка газова бутилка за бита.

# 42
  • Мнения: 1 319
В кои дни преглежда Д-р Вера Налджиева, ендокринолог, от Втора градска болница?

А на друго място ,дали работи и къде? Как да си запиша час и да се свържа с нея?

Моля за координати!!

# 43
  • Мнения: 796
Здравейте, моля де препоръчате сервиз за телефони, изпитано да сте доволни. Става дума за стар Samsung, който се намокри малко и изобщо функцията touch screen спря да работи. Искам само да успея да си прехвърля важна информация от него, дори вече да не може да използва. Моля ви за препоръка. Благодаря!

# 44
  • Мнения: 3 922
Сложи го в буркан с ориз за няколко дни и ще изтегли влагата. После може и да проработи. Случвало ми се е точно със самсунг.

Общи условия

Активация на акаунт