Баба Марта бързала, на всички от 'Искам бебе' мартенички вързала. /тема 37/

  • 19 741
  • 390
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Скоквам и в тази група. Дано да съм се ориентирала правилно.
Тук ли е групата на положителните тестове? Да не съм объркала, че гледам пишете за бебешоци и за опити за зачеване Simple Smile

# 76
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 705
Тази е, тази. Добре дошла и тук Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 052
И аз се престрашавам след първия преглед да се включа и в тази тема. Радвам се, че отново се събираме Simple Smile

# 78
  • Мнения: 612
Добре дошли на новите момичета! Пожелавам ви лека бременност Hug Heart

Аз да попитам и тук, че сме си основно познати муцуни Blush какво мислите за стволовите клетки, съхранихте ли/ще съхранявате ли?

# 79
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 705
Аз не. За да се ползват при нужда, първо трябва да си минал всички традиционни лечения за конкретното заболяване, да има одобрена терапия за лечение конкретно със стволови клетки за това заболяване (което много стеснява кръга), не могат да се ползват за същото дете (тоест ако съхраниш съхраняваш за вас или за други деца, ако имате), да си сигурен че 10-20-30г напред няма да има фал в съхранението им.

Бих дарила в българската банка за стволови клетки към Александровска, безвъзмездно и да ги ползват текущо нуждаещи се. Сега не го направих, че се притесних генетично за тромбофилията, но реално не попитах специалисти и следващия път мисля да го направя.

# 80
  • Мнения: 2 137
Ехаа, честито, *Таничка* МГ 2/5 и Fayona! Всичко да бъде наред и на финал да гушкате здрави бебоци! 🍀🙏

# 81
  • Мнения: 3 259
Бих дарила в българската банка за стволови клетки към Александровска, безвъзмездно и да ги ползват текущо нуждаещи се.

Аз наскоро разбрах къде се дарява, ако знаех тогава бих го направила.

Fayona Flowers Hibiscus
*Таничка* МГ 2/5 Flowers Hibiscus, айде като си в тази по-интимна тема кажи какви са тия 2/5 Simple Smile ?

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 1 002

*Таничка* МГ 2/5 Flowers Hibiscus, айде като си в тази по-интимна тема кажи какви са тия 2/5 Simple Smile ?
Хахахах, сигурна бях, че някой ще го почовъркат тия цифрички. Това е хюман дизайн, МГ е моят тип манифестиращ генератор, а 2/5 ми е профилът. За съжаление това надали ще ти говори нещо, но е изключително интересно и само по тези 2 характеристики можеш да добиеш добра представа що за човек съм Simple Smile Нещо като визитна картичка.

# 83
  • Мнения: 1 052
Таничка, много интересно звучи наистина. Реших да калкулирам и моето, макар че ще трябва повече да се зачета, за да разбера как се анализира. Излезе ми следното:

Иначе имайки предвид каква информация изисква, малко ми напомня на астрологичните рожденни карти, по-които бях доста зарибена преди няколко години.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Таничка, много интересно звучи наистина. Реших да калкулирам и моето, макар че ще трябва повече да се зачета, за да разбера как се анализира. Излезе ми следното:

Иначе имайки предвид каква информация изисква, малко ми напомня на астрологичните рожденни карти, по-които бях доста зарибена преди няколко години.
Фей, това е една съвсем базова информация. Ти можеш да прочетеш някоя статия за твоя тип прожектор и профил 6/2 и ще видиш дали ти отговаря. От там нататък се гледат дефинирани центрове, канали, портали и тн. Сега без да те познавам ско ти разгледам картата мога да ти разкажа основни неща, но е дълго за писане.

# 85
  • Мнения: 1 052
Фей, това е една съвсем базова информация. Ти можеш да прочетеш някоя статия за твоя тип прожектор и профил 6/2 и ще видиш дали ти отговаря. От там нататък се гледат дефинирани центрове, канали, портали и тн. Сега без да те познавам ско ти разгледам картата мога да ти разкажа основни неща, но е дълго за писане.
Да, със сигурност ще прочета малко повече по темата, че както казах, принципно са ми интересни подобни неща. Но и аз не искам да разводнявам тук темата, така че ако имам някакви въпроси, ще ти пиша на лично Simple Smile

# 86
  • Мнения: 2 524
АА, много ми хареса че говориш за следващ път. Да не мислите вече за опити ?

# 87
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 705
Джеси, аз предния месец имах кухо яйце и направих СА. Не беше планирано, но като цяло в края на годината ще почнем опити, първо да си вкараме организмите малко в час (хормони, килограми, витамини) Simple Smile

# 88
  • Мнения: 2 524
Оо, пропуснала съм, но се надявам всичко да се случи бързо и леко и скоро да гушиш още едно мъниче! Heart

# 89
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 705
Благодаря ти, миличка! ❤

Общи условия

Активация на акаунт