Лидл - 173 Мартенско пролетна

  • 80 038
  • 1 425
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 920
вярно ли е че гофретника от брошурата не е 40лв и в магазина?

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Само 2 малки керамични
И една като стъклена имам

Но ме е страх да ги пъхам в гореща фурна и съотв. За да спася посудата от счупване, храната не става ок. Страхотен избор, а:)
Искам някакви без покрития, че всичко пуска отрови... Нз и аз май някакви едновременни, но с модерна визия лидл да пуснат Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 085
Някой знае ли дали е спрян жълтият боб в буркани на Фрешона май беше? Не съм купувала отдавна тъй като имах заредени 5-6 буркана  днес отидох пак да заредя ,но в магазина намерих само зелен на Родна стряха

# 33
  • София
  • Мнения: 22 735
skk007, ако стъклената и керамичната тава не са влажни, мокри, няма проблем да ги слагаш във фурната и да печеш в тях. На тях би трябвало да пише до колко градуса могат да се ползват.

Последна редакция: пт, 03 мар 2023, 15:44 от Amiamo

# 34
  • Мнения: 729
Здравейте,ако на някой му е излишен купона за градинска ножица,би ли ми го споделил на лично?

# 35
  • София
  • Мнения: 13 148
Аз имах керамична тавичка, купена от Кауфланд. Не е била мокра. Пръсна се като я слагах във фурната. Хем не чаках да се загрее напълно. Може и да е била дефектна, но повече не правя експерименти. Ако ястието позволява студена фурна, използвам йенско стъкло или керамика, но ако трябва да е загрята, задължително е някоя метална.

Papermint, сега ще ти пратя.

# 36
  • Мнения: 149
Здравейте,ако на някой му е излишен купона за градинска ножица,би ли ми го споделил на лично?

Аз. Пращам сега.

# 37
  • Мнения: 70
Може ли мнение?

# 38
  • София
  • Мнения: 5 190
И аз искам купон за градинска ножица, моля!
Не мога нещо да предложа, но ще сравня двата модела ножици. Препоръчвам тази, на която остриетата се разминават, като на обикновена ножица.
Другият модел се затлачва в улейчето-наковалня и амортизира бързо. Ненавиждам този модел Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 694
ЗаСлон, изпратих.

# 40
  • софия
  • Мнения: 25 457
Портокалите, 4 кг, гръцки за сок са много хубави. Поне тези, които купихме.

# 41
  • Мнения: 1 882
Подарявам:
Скрит текст:
вярно ли е че гофретника от брошурата не е 40лв и в магазина?
Загледах ги специално, защото четох тук, че има разминаване, но при нас изобщо нямаха цени.

# 42
  • Мнения: 1 698

Като показатели е супер, но за една година е вдигнат с около 50лв. С новата цена бих се замислила. Има по-добри марки за приблизително същата сума. Единственият плюс към момента е една година по-дългата гаранция.

# 43
  • Мнения: 858
Подарявам купони, ако някои му трябва нещо да пише.
Скрит текст:

# 44
  • Мнения: 220
Подарявам купони, ако някои му трябва нещо да пише.
Скрит текст:
Аз бих искала купона за боб, ако е свободен
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт