Откога и с какво захранихте с глутен?

  • 6 992
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 238
На мойте пише senca glutine - това със или без глутен означава?
без  Peace

# 16
  • Мнения: 545
Към 6-ия месец със сереали в млякото...

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
На 6 месеца захраних с пюре в което имаше глутен

# 18
  • Мнения: 5 103
6 месеца с течна каша с глутен.

# 19
  • Мнения: 2 553
На 7 месеца с каша с глутен  Peace

# 20
  • Мнения: 1 013
Без да искам много рано- след втория месец разреждах млякото с отвара от овесени ядки!!! Имаше жесток запек и нищо не помагаше! Незнам защо реших и това да пробвам по препоръка на бабите!!!  Слава на Бога, че не стана проблем!

# 21
  • Мнения: 1 043
Аз захраних на 6м. и половина с каша,съдържаща глутен.Давах по няколко лъжички,като след 2-3 дни направих почивка за няколко дни  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
Дадох вода от овесени ядки на 40дни и не съм се притеснявала изобщо-детето имаше запек и това му помагаше....

# 23
  • Мнения: 175
А Мами,знаете ли всъщност какво е Глутена?? newsm78Питайте някой лекар да Ви обясни.Това е вид въглехидрат,който е нормално човешкият организъм да го поема.Единствено при алергични деца е вреден и трябва да се забави.Моята дъщеря е на 3 години и не си спомням с мамите да си говорим за Глутен.

# 24
  • Мнения: 7 803
до 6 месеца бебетата не произвеждат ензима, който разгражда глутена. мисля, 4е ти трябва да се информира6 пове4е  Naughty нормално при 3годи6ните да не се говори за захранване с глутен  Wink

# 25
  • Мнения: 1 013
Няма такъв въглехидрат Глутен!

# 26
  • Мнения: 7 803
глутена е протеин според тази статия
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=18312

# 27
  • Мнения: 175
Имам предвид,че когато аз съм захранвала преди 3г. моето дете-нито лекарката,нито майките с деца на нашата възраст,знаеха нещо за Глутена и на бурканчетата не пишеше както сега дали има!А Глутена не е ензим.

# 28
  • Мнения: 1 097
захраних на 7 м с глутенова бисквитена каша

# 29
  • Мнения: 27 524
8 навършени месеца с каша, съдържаща глутен.

Общи условия

Активация на акаунт