С усмивка от СТАРАТА СТОЛИЦА - 6

  • 12 888
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Става и при тебе!mariana.iordanova а какво е това ателие-за какво да се оглеждаме
И на мене не ми се обикала в студа,но като съм се хванала на хорото   Hug Тиха вода,как да не е належащо,даже и заради един човек проявил желание да помогне си струва да се иде,нищо че е студено!Ние вечерта ще дойдем с колата да вземем меда,но ще е късничко за подобна среща!

# 286
  • Мнения: 658
Фризьорсско ателие "Силует" - Ще ви чакам - заповядайте  love001

# 287
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Охоооооооо  newsm53 я какви специалисти си имаме тука  smile3508 там сме

# 288
Привет, мами! Имам едно предложение, което може да поразсърди някои от вас, но пък други със сигурност ще се съгласят с мен. Благотворителните инициативи са нещо прекрасно, всички мислим така. Но това е темата за мамите от Търново, а за благотворителните акции в района Дидка е направила друга, специална темичка. Ако използваме нея за целта хем ще е по-ясно и организирано, хем мамите, които по някакви причини (финансови например) не могат да се включат в акциите, няма да се чувстват притеснени и изключени от семейството ни. А които трябва ще научи за добрите ви дела и без да се пишат плакати за тях. Благодаря ви и успех!

# 289
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Моля,първо да се регистрирате ,като гост нещо не мога да ви приема насериозно!Не мисля,че някой е афиширал помоща си и никоя от мамите,които пишем в отчетната тема на Търново не търси такава изява.Това го гарантирам на 100%!

# 290
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Наистина за тази цел е най-удачно да се пише в другата тема,за да непълним тая!Невиждам защо трябва да се чувстват притеснени и изключени от семейството ни мамите,които немогат по една или друга причина да се включат в инициативите!Ами те са доброволни и едновременно са повод за срещи,запознаване и опознаване!Днес в това хубаво предиобедно време се видяхме няколко от майките и съм много доволна,че се запознах с тях!
А които трябва ще научи за добрите ви дела и без да се пишат плакати за тях. Ей това  Naughtyне го приемам  Stop никой неафишира и не пише плакати,това ни е темата на района и си коментираме ежедневните проблеми!Благодаря за пожеланията... Thinking но защо пишеш като гост?  Hug  оставам с най-добри чувства ...
sostenka ти разписваш ли се в другата тема...ще ми е приятно и там да пишеш!Сега се сещам,че помоща има най-различни лица-парична,предметна,емоционална,съвет...и това ако не са възможности всеки да се включи както може ,ако има желание  Hug една стойностна идея или предложение са също много ценни

# 291
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
mariana.iordanova    bouquet  bouquet  bouquet Да ти е жива и здрава дъщеричката  newsm59  Gift  party002 newsm18 Tada newsm18  ura

# 292
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ч Е С Т И Т А   Б А Б А   М А Р Т А на всички!Да сте румени ,засмени и от здраве и сполука да не се отървете  Hug

# 293
  • Мнения: 5 362
Честита Баба Марта!
Да сте здрави,весели и много усмихнати!

# 294
  • Мнения: 884
Честита Баба Мара и от мен , късмет и любов дано ви донесе пролетта!

# 295
  • Мнения: 19
Честита Баба Марта!Нека всички да сте здрави,весели,щастливи и румени! Hug

# 296
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, МОМИЧЕТА! Дано Баба Марта само да ви се усмихва и не забравяте да си изберете дата от месец Март, знаете за поверието  Simple Smile

# 297
  • Мнения: 686
Честита баба Марта и от мен.
Много здраве щастие и късмет.

# 298
  • Мнения: 386
Честита Баба Марта на патерици!
Извинявайте, че се намесвам във вашата тема. Аз съм от Габрово. Някой може ли да ми помогне с информация дали на 03.03. ще има "звук и светлина" и от колко часа ще бъде?
Предварително ви благодаря!

# 299
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Но това е темата за мамите от Търново
Naughty не е само за Търново,а за целият Търновски регион

ala-bala ще се поогледам по вестниците дали пише нещо за "звук и светлина"

Общи условия

Активация на акаунт