АС и други романтични К-драми - тема 1

  • 19 927
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 451
Проф, беше ми интересно. Онзи ден и аз сповменах че половината от населението на света е в Азия. Затова и договорите на известните корейци със световни марки са за милиони. От това което съм чела за Дизи представителит на такива марки, взимат стандартно междуп 200 000 и 300 000 долара и то са само за Турция, даже не и за някакъв по-голям регион, само първата ни любимка проби преди 9 гадени с една реклама снимана в Абу-даби ли беше или Доха за близкя изток, на огромна за онези времена стойност от 2 млн. т.л., което беше към половин милион долара, но  това че ходеше запусната пет за четири  и с коса виссяща на клечки не и помогна да си продължи договора...Но както казах известни Турци не съм виждала на първия ред по дефилетата, корейце да.
Помня я Айю, докато махаше на тълпата, вътре в зоната за заминаващи двама души бутаха количка с 5-6 д огромни куфара на нея, защо беше помъкнала толкова багаж за седмица кой знае, след като отиваше в една от столиците на световната мода.
Те печелят и като инфлуенсъри в ИГ, като правят ето такива сники а после марките им се отчитат, а втората е реклама за спортен бранд.



От изгледани сериали разбирам и че много робуват на марки, особено европейски.

# 31
  • Мнения: 522
Честит празник и от мен с №6 и №1.  Вторият коментар някой си е направил труда да ги подреди по време.
https://youtu.be/B3qJg401KvI

# 32
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 027
Идеално за бърз преглед. Hands Plus1
Харесах си и десетата песен и 18-тата. Приятни са също 13-тата, 14-тата, 15-тата, както и инструменталът в края.

# 33
  • Дубай
  • Мнения: 3 746


По нощите един прекрасен Джунг Йонг Хуа
 Сериалчето е като за Маги ...От нейните, невинните...

# 34
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 451
Ив много харесвам тази песен Kissing Heart  В поста със сериална музика на първа страница е в 17-я линк, сложила съм заглавието и, ама съм пропуснала това от кой сериал е. Много е хубава.

Това май е Бекхьон

# 35
  • Дубай
  • Мнения: 3 746
Белл,това е OST на Струните на сърцето-넌 내게 반했어, Heartstringsе
Артиста в главната роля ми е любим айдъл,а сериалчето е много,много лековато и простосърдечно.
Бек къде ходи без да се обажда ,ще се караме.Ще го нападнат фенките.

# 36
  • Мнения: 3 286
Песента наистина е много хубава, но на пръв поглед двойката хич не ми допада. Девойката и в Наследниците гледаше така изплашено, но с Мин Хо са ми сладка двойка.
П.П. Толкова исках да навия Рори да ги гледа, силно напомнят на моменти първата ни тиха лудост, щеше да ме радва със съпоставки, но не успях 🤣

Последна редакция: чт, 09 мар 2023, 13:45 от Margarita N.

# 37
  • Дубай
  • Мнения: 3 746
Има актриси умеят да се целуват ,да го изиграят ама Шин Хе във всеки сериал гледа като извънземна.Като цяло играта и никак не ми е убедителна ,много ми е инфантилна за разлика от мъжо и🤭🤣Чой Те Джун..Даже и бебче си имат


Само за справка

Последна редакция: чт, 09 мар 2023, 14:38 от I.V

# 38
  • Мнения: 6 186
Извинявам се, че със закъснение ви поздравявам за вчерашния празник и че идвам с празни ръце, но позакъсах със здравето и нямам време за любими занимания. Пожелавам  ви да сте здрави и много обичани! Усмихнати и пълни с пролетно настроение и мечти! Няколко дни ще съм с ограничен достъп до интернет и много ще ми липсвате. После ще наваксвам и ще черпя с любимци.

ПП Девойката от Вампирите Ю Би и едно от момчетата от БТС много вероятно да са във връзка или да са били, но в момента не мога да се сетя за името му.

Марги, голяма слабост си ми и обещавам, че ще гледам Наследниците, а и вече леко стоплих отношението си към Мин Хо.

# 39
  • Дубай
  • Мнения: 3 746
Един ю тубър беше писал преди години,че Ю Би и ДжънгКук били излизали,но това така и не се потвърди.Агенциите и на двамата отрекоха.
Ужасно нещо е това  с връзките там на айдълите.Фенките са много обсебващи и изпитват голяма ревност, като разберат ,че някой от любимите Оппа се е обвързал.

# 40
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 027
Такива клюки винаги са излизали само за ДжунгКук и за ВИ. Досега не съм попадала на спряган някой друг от групата. Мълви много, но свързване с конкретна друга звезда само за тях двамата. За ВИ даже и фотошоп скалъпваха с една от БлекПинк. Не е като да не беше разобличен и разконспириран фотошопът, но макар и за кратко се повъртя в нета.
Снощи реших да позяпам нещо по Лейдито и с изненада установих, че вместо корейски дават някакъв ирландски сериал по късните часове. Вече съвсем се смахнах с тази разхвърляна тв програма. doh

И като казах БлекПинк, обърнахте ли внимание онзи ден в клипчето от събитието на Шанел, че Джени нарече Пако оппа? Joy

Рори, да ти минава бързо!

# 41
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 451
Рори, писах ти на ЛС. И тука ще кажа, дано да мине бързо каквото е.

Проф, Чух за Оппата. Слухове, слухове, но едва ли остават на сухо, все трябва да имат по някоя....
.
От изгледаните сериали съм виждала и химични и такива дето са като пънове. Но понеже сериалите им са кратки, започна ли, доглеждам ги, с изключение тези които бяха по телевизията в доскорошния късен час. Там не се мъча.
Забелязала съм, че често актрисите са по-невзрачни, поне тези които съм гледала аз, но при главните мъже няма празно. Едни двойки химичат, други не, но дори и така, важна ми е историята. Е сега видя ли пълно дърво, дразня се, щот ми разваля целия филм. Такова нещо ни красота, ни история може да го спаси.

За Ю-би не бих се изненадала ако е вярно. Много е сладка, артистична, пее добре, движат се в едни и същи среди... може и да е вярно. Така съм се смяла на няколко видеа с нея и ДжГ, така до са ги намерили и двамата от един дол.
Ето ги тука, не го знам за целия сериал колко пъти го изпусна това момиче - само тука двата пъти май са от една серия, или две последователни. А по писъка и личи че се сеща за някое падане. След края на последна серия имаше няколко момента от сетовете и там имаше друга сцена в която паднаха двамата докато я държи на ръце, за разнообразие той отгоре и. В този линк са обратно.
https://www.youtube.com/watch?v=Osc1UZhou8s

https://www.youtube.com/watch?v=Ut7G7D-98so
Тука я разнася пак, но се шегува че му тежи, пък тя бая го изплющя. Разнасяше я и така, не на репетиция и по едно време си тананикаше сватбения марш, а ття се хилеше.

Айдълите са голям бизнес - не само в техните среди, но задвижват много сектори в икономикта. Ако провалят едно нещо, по веригата изгарят и други хора, дължат и неустойки.... Най сигурния начин да се провялят, според показаното в сериал е да лъснат с връзка. Първо медиите ще ги съсипят, после феновете ще се отрекат от тях.  За това имаше моменти в ТГ даже е  доста застъпена историята на айдъла, и не е само музиката. той си беше малко пишман певец, не му пукаше за пари щото си беше потомствен милионер. За концертите правеше отделни записи и излизаше на плейбек за т.н.срещи с феновете, които както знаем са си доста мащабни, но те си го обичаха и лудо го ревнуваха, въпреки че вече беше влязъл в позатихваща фаза на 36...  (ДжГ например има някои концерти -срещи, на които спира да си отваря устата, т.е дори не се прави че пее, музиката си върви, а той само танцува, та явно това показват в сериала че може да се случва) Но и рекламите,  търговията с възглавнички, чорапи и прочие си вървеше идеално - в един момент и главния, дето не можеше да го трае и заспиваше на концертите му, се оказа обут с чорапи с неговия лик. Скъсваше се с неговите дами и брат'чеда ходеше да  чисти белите му. Така се запозна с главната, която обърка с една от неговите к**ви заработваща като актриса. Получи се един много смешен развален телефон, първо и се навика че сега трябва да им чисти срамовете, не им ли стигали 4 стени вкъщи, какво са правили чак на 11 етаж в президентския апартамен (трябваше да ги катери пеш, че имаше страх от асансьори) не били на поход за покоряване на Килиманджаро... 😂Докато чакаха айдъла я пита колко заработва, къде го правят, а тя му обяснява че било на мода в бамбукови горички, по покриви, ама много се хлъзгало, така че навън предпочитала в кола, пък и "вие мъжете много си падате по това нали?..." И на главния му увисна мандибулата, щот той си мислиеше за едно, тя говореше за друго... Е 10 минути по-късно се изясни недоразумението....
Много им харесвам това на к-сериалите, че недоразуменията много бързо се изясняват или изобщо не се случват, не и по начина по-който сме гледали- един не видял, друг не чул и така 8 серии...Тук нещата са като в номалния живот. хората си говорят и бързо се изясняват..

Последна редакция: чт, 09 мар 2023, 21:57 от Беллора

# 42
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 027
Колкото и дребничка да е Ю-би все пак ДжГ не е канара. Да я носи може, но да я вдигне от земята ... Това само на Емко с Фера му се удаваше. Хазал е също толкова дребна, но Чачо си е доста едър и як мъж. Хич не му беше проблем да я повдига, че и балконите по необходимост крепеше. Joy

Освен, че са кратки корейските сериали и историите им бързо се развиват, харесвам и нормално бързото сближаване Wink между героите. Не ги протакат нещата и не ни пробутват 40 серии щъркелови истории.
Как си оправят айдълите ... настроението Stuck Out Tongue Winking Eye си е проблем хем техен, хем на продуцентите им. Сигурна съм, че вторите помагат това да се случва безболезнено и безшумно. Здрави, прави, млади, че и хубави мъже, със сигурност не постят. За момичетата важи същото, като там няма начин да не се случват истории тип чичко Харви Уайнстийн или Джефри Епщайн. Надявам се, заради специфичните разбирания, особености и порядки на обществото им, това да става по-рядко. Не за друго, ами не съм забравила, че актьорът играещ крал Теджо в нашия АС, се е самоубил след подобни разкрития. Та, който го разкрият, направо трябва да се пише пътник. Даже и да живее, ще е мъртъв за останалите. Сигурна съм, че на всички им се живее по нормален начин.

Последна редакция: чт, 09 мар 2023, 21:29 от profi_1

# 43
  • Мнения: 3 286


Криси, за теб се сетих докато гледах видеото. Успя ли да намериш филма? 🙃(Това е китайската актриса, с която Джи тренираше на сцената и всички присъстващи му се радваха hahaha)


Марги, голяма слабост си ми и обещавам, че ще гледам Наследниците, а и вече леко стоплих отношението си към Мин Хо.
Знам ❤️ Да оздравяваш.
Ив, и ти. 😘

# 44
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 451
Колкото и дребничка да е Ю-би все пак ДжГ не е канара. Да я носи може, но да я вдигне от земята ... Това само на Емко с Фера му се удаваше. Хазал е също толкова дребна, но Чачо си е доста едър и як мъж. Хич не му беше проблем да я повдига, че и балконите по необходимост крепеше. Joy

Освен, че са кратки корейските сериали и историите им бързо се развиват, харесвам и нормално бързото сближаване Wink между героите. Не ги протакат нещата и не ни пробутват 40 серии щъркелови истории.

Как си оправят айдълите ... настроението Stuck Out Tongue Winking Eye си е проблем хем техен, хем на продуцентите им. Сигурна съм, че вторите помагат това да се случва безболезнено и безшумно. Здрави, прави, млади, че и хубави мъже, със сигурност не постят.

Проф ДжГ буквално целия сериал е на ръце  и на гръб с Ю-Би...Почти няма серия в която да не я разнася. Има сцена в която я вдига както е седнала на земята и го направи с такава лекота, даже си я подхвърли да я понамести Joy Явно е и до свикване и нагласа. Има кадкадрови моменти от ТГ където главния дето е 185 см и с атлетична фигура не успя да вдигне от леглото слабата главна и се захлюпи по очи на корема и да се посмеят заедно.  Има го и в сцени където съвсем леко я вдига все едно е лист....

Разсмя ме с тези щъркелови истории Joy Вярно, безкрайно досадни и нелепи са. Да не изпадам в подробности какво съм гледала от голяма жена, майка на 2 деца и от мъж, баща на 4. Не знам комшиите как все още могат да правят рейтинг на такива безумия.
Харесвам нормаолността на к- историите, дори когато са с фентъзи или приказни елементи, поведението на героите е в пъти по-естествено и нормално.
Чудя се какви ли ще ги накъдррят с Легендата. Аз цяла седмица не можах да се събера да я разцъкам в интернет, а то вече дойде време за следващите серии по тв....

Ясно е че айдълите си имат екипи, които им уреждат всичко, дори и по тая част, но пък и към 30 годишните освен от физическо удовлетворение, имат нужда и от емоционално, това което трупат все трябва да се излее някъде, при всеки човек е така и колкото и да е сложно, смятам че имат връзки, а не просто разпускане уредено от хората които се грижат всичко да им е точно.

Марги, много сладък Джи  Heart

Общи условия

Активация на акаунт