Добър ортодонт - Варна

  • 1 684
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте! Моля да ми препоръчате добър ортодонт за възрастни във Варна. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 340
Аз ходя при д-р Йорданова, има кабинет зад пазарчето на Чаталджа и до ЖП гарата, доволна съм 😊

# 2
  • Мнения: 5 563
Аз ходя при Иван Бъчваров, има кабинет зад Адидас Аутлет. Много съм доволна, модерна апаратура, спазване на часове, бързо работи.

# 3
  • Мнения: 8
Аз ходя при Иван Бъчваров, има кабинет зад Адидас Аутлет. Много съм доволна, модерна апаратура, спазване на часове, бързо работи.

Аз ходя при д-р Йорданова, има кабинет зад пазарчето на Чаталджа и до ЖП гарата, доволна съм 😊

Здравейте! Какви са ориентировъчно цените? Също така вашето ортодонтско лечение с каква продължителност е? Благодаря!

Последна редакция: вт, 07 мар 2023, 11:58 от Achi92

# 4
  • Мнения: 311
Здравейте,

И аз се интересувам за ортодонт за брекети, но за дете. Имате ли отзиви за  д-р Иглика Дамянова?
Моля да ме ориентирате и за цени.

# 5
  • Мнения: 2
Интересувам се за добър  ортодонт от гр. Варназа дете 16 години и ориетировъчни цени за брекети, преглед

# 6
  • Мнения: 675
Някой с отзиви за д-р Парушева и д-р Русева от Варна?

# 7
  • Мнения: 1 340

Аз ходя при д-р Йорданова, има кабинет зад пазарчето на Чаталджа и до ЖП гарата, доволна съм 😊

Здравейте! Какви са ориентировъчно цените? Също така вашето ортодонтско лечение с каква продължителност е? Благодаря!
Здравей, съжалявам, че сега отговарям, сега видях🙈 Правих си един мост на 3 зъба, две коронки, като цената беше около 220лв./зъб. Чистих зъбен камък-60лв. И едно релечение на един зъб, но беше по Здравна каса и не съм плащала нищо. В същото време ми направиха снимка на този зъб и не съм платила и стотинка.

# 8
  • Мнения: 11
Аз водя дъщеря ми при д-р Тетерекова, приятелка ми я препоръча. Точно сложихме брекетите, така че не мога да кажа за резултати, но отношението за момента е страхотно и ни обръща много внимание.

# 9
  • Мнения: 9
Здравейте,
искам да изкажа мнение за д-р Бъчваров.
Работи много леко, нищо не се усеща, работи бързо и точно... но има един голям проблем...  не може да смогне с всичките пациенти. С Рецепция връзката е много трудна, часове се дават за 2 месеца напред без значение стар нов пациент. Обикновено не вдигат телефона и не връщат обаждане.
Цената за цялата услуга е доста добра тъй като са включени и прегледите.
Освен това с д-р Бъчваров е трудно да се комуникира тъй като явно има някакви вътрешни терзрния.. може би отегчение от работата си. Много е неизчерпателен и ви държи в неизвестност.
Зъболекарят помощник е меко казано надут...

# 10
  • Мнения: 675
Благодаря Ви за споделеното мнение! А каква е цената на металните брекети при д-р Бъчваров?

# 11
  • Мнения: 9
около 4,500 за горе и долу, ако не ги е вдигнал
в цената влизат часове, почистване на брекети и ластици ако се налага

# 12
  • Мнения: 17
Здравейте, търся ортодонт за дете на 12 г. с проблем при растежа на един от новите зъби. При панорамна снимка се установи, че единия от горните зъби расте хоризонтално по венеца , без да се показва. Ако някой се е сблъсквал и решил подобен проблем със специалист от Варна ще се радвам да ме насочи.

# 13
  • Мнения: 11
Здравейте, търся ортодонт за дете на 12 г. с проблем при растежа на един от новите зъби. При панорамна снимка се установи, че единия от горните зъби расте хоризонтално по венеца , без да се показва. Ако някой се е сблъсквал и решил подобен проблем със специалист от Варна ще се радвам да ме насочи.
Д-р Стефанова си е най-изявеният ортодонт в града. Доста се говори, че отношението било лошо към някои пациенти, пък и цените вече са доста надути, но ако смятате, че проблемът е сериозен отидете поне за преглед. Като знания, умения и опит няма да сгрешите.

# 14
  • Мнения: 17
Благодаря. Ще пробвам при няколко- казаха ми и за д- р Богданова. Така или иначе ще се наложи и мнение на хирург.

Общи условия

Активация на акаунт