За хубавите и лошите моменти през 2006г.

  • 1 605
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 242
Хм, още не сме правили равносметка на 2006 в къщи, но както при всички вас има и хубаво и лошо. Добре че лошите неща се забравят и остава само хубавото.
Служебно. Тази година не беше толкова успешна, колкото миналата, но все пак не е зле Simple Smile
В личен план като че ли най-лоши бяха 3-те дни като оперираха дечко. Но тъй като операцията беше успешна това се превърна в положителен факт.
За друго лошо не ми се мисли. Нали е минало.
А хубави имаше - проходихме, развива се добре (до колкото може) - пу, пу. Нашето слънчице продължава да ни радва. Първото ни ходене в Рибарица (искричка, нанди и клисуров да се стагат за лятото, знаем вече пътя Mr. Green ) Открихме форума, а от там и още хубави неща - Нина ни помогна и работим тук по програмата, открихме и други специалисти във Варна, взехме си паричките със задна дата. С мама се чувстваме и се разбираме по-добре... Има и още, но ще продължа на 03.01 - годината още не е свършила Simple Smile

# 16
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
За моята щерка само добри неща -
Изкара успешно подготвителния курс за първи клас. Вече може да чете и пише с Брайл.
Отлично се справя с математика, а още по-добре пее и се занимава с музика.
Лошото..........още не сме се ориентирали къде ще учи.....................
И много други неща в личен и служебен план, но..............тя да е жива и здрава!  loveuuu

# 17
  • Мнения: 1 193
Трудна година беше.Борихме се много,имахме големи надежди и малки постижения .Тези постижения  ме крепят.Овладяхме епилепсията,тръгнахме на логопед.Сменяхме доктори,сменяхме лекарства.Разбрах че не мога да живея без нея.Тръгнах на работа с чуството че си зарязвам детето,но имам парички да и купя много подаръци. Въобще спорна година.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 861
Много ми е пресен спомена за секцията,която падна върху Буби-това ще го помня дълго време. Cry
Лош момент за семейството ми беше и продължава да е несигурността в работата на съпруга ми,несигурността за това дали другия месец примерно отново няма да се преместим да живеем другаде...
Най-неприятните ми моменти обаче са свързани с детската градина на Буби-никога не съм предполагала,че ще попадна на толкова...не мога да намеря точната дума,може би "нечовечни" хора.Искам това да си е останало в старата година,а новата година да ни донесе  една хубава детска градина Praynig.
Хубавите ми моменти са много Grinning:
-Мими расте и ни радва все повече и повече-постоянно тича и бърбори
-Буби ни изненадва с нови думички,изведнъж,без предупреждение "изтърсва" нещо ново,дано продължава така,логопедките и са доволни,а ние също
-чувствам се по-спокойна,научих се да оценявам дребните неща

# 19
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Не мога да се сетя за лошия списък...А да пребиваването ми с Калоян в болницата след гърча.
Баба ми почина...
Но после само хубави неща ми се случиха. Кръстих едно бебе(малък Пепчо) и все едно от тогава имам един ангел над рамото си.

Общи условия

Активация на акаунт