Плодове и чай с мед - 3 част /следновогодишна/

  • 19 934
  • 345
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 759
        Аз съм си на линия, обаче наблягам на фитнеса тия дни и не ми остава много време за форума. Иначе днес имам две прегрешения: първо забравих да започна лунната (която и без това не знам кога е точно..), и второ за обяд хапнах плодче, и чак вечерта (т.е. сега) още три. От днес може би ще започна да задържам  newsm78... Вчера в сауната си намерих една мацка, с която си говорихме кооолко много е хубаво да се прави диетката пролетта с череши... Направо нямам търпение да дойде лятото  Hug...
        tzvety26, днес по някое време реших, че тази вечер ще видя дали не си прегрешила. Много искам да сме заедно  Hug...

# 271
  • Мнения: 312
Ей, никакво отказване-гонете заветната цел!!!
Аз днес 2-ри ден захранване. Не спазвам точно предписанията, защото си имам собствена схема, гледам да хапвам по малки количества от различни продукти. Днес например : 2бр. средни картофи, 1 парченце(колкото пръст) печен заек, 1 парченце (пак колкото пръста ми) кашкавал и едно голямо листо пресна зелка, 1 бр. голям чай - всичко това през различно време на деня. Плодове не съм яла, зная, че в комбинация с други храни утежняват метаболизма.
Кантарчето си седи не мърда Peace
От мен поздрави!
 

# 272
  • Мнения: 188
ох и аз съм тук и здраво се боря с тези килограми

вчера направих лунна диета и ходих на йога и днес сутринта съм 63,6
доволна съм, вече почвам да приличам на себе си, имам кръст, почти плосък корем /само стягане ще помогне/
утре ми е последен ден и почвам захранване, дано не кача  Praynig
много се надявам да сваля поне още едно кило  Praynig  Praynig

моля ви кажете сваляте ли по време на захранването ?

# 273
  • Мнения: 8 476
Ехоооо,тук съм.9 ден минус 5.5 кила.Зациклям с килограмите,но пак е нещо.
Хич не ми се яде и нищо не ме боли-да чукам на дърво.Сега ще работя и после ще ви навестя отново!Дръжте се,момичета!

# 274
  • София
  • Мнения: 508
Здравейте  Grinning и аз още продаължавам. Днес ми е 13ти ден и съм -7кг. Мисля да продължавам докато не стана поне -10кг а пък колко дена ще видим  Laughing

# 275
 smile3524Здравейе момичета току що ставам днес сам положително настроена и смятам да започвам от днес диетката .Ако има други желаещи за днес 20 януари да ми пише чао smile3535

# 276
  • Мнения: 6 958
Здравейте плодчета Simple Smile

Ей, появихте се значи  Hug Олекна ми на душицата, помислих си че сте се отказали  Heart Eyes Поздравявам всички ви за поредния ден зад гърба ви. Ще успеем мацки, ще успеем... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

На мен ми е 19 ден - без промяна. Някои да е правил 30-40 дневен курс? Мисля да го удължа още малко, защото определено имам още много за сваляне, а вече тъкмо стомаха ми свикна на този начин на хранене, страх ме е че ако се върна на предишния начин и ще има буууммм  Sick и нагоре пак с килограмите newsm78 А имам 1/3 още от това и мисля да го удължа до 30 ден, чувала съм за случаи и на по 40 дена  ooooh! ooooh! ooooh! В книгата на Лидия Ковачева пише, че курса може да бъде и до 40 ден, даже повече, т.е. до момента, в който спре да ви се чисти оргазнизма, да ви се облага езика и т.н., а при мене определено има нужда от доста временце, докато се изчистя напълно...

Питам се just_a_mamma ти ли беше правила 30 дневна, след което захранва или май беше 25  newsm78 Нещо такова ми се върти в главата  Thinking Ако ни четеш, отговори ми на това моля, а и не само дай някоя друга вест от теб, че много ми липсваш, ееее сигурно не само на мен, а на всички, които те знаят  Hug

Въпроса ми е към всички - Има ли хора правили 30 или 40 дневен курс?   bouquet

До после сладурчета  Heart Eyes

# 277
  • Добрич
  • Мнения: 958
miranda_rs, аз съм правила 30-дневен курс. Насреща съм, за всичко, което те интересува.  Simple Smile

# 278
  • Мнения: 6 958
miranda_rs, аз съм правила 30-дневен курс. Насреща съм, за всичко, което те интересува.  Simple Smile

Oххх kemi   Hug Успокои ме миличка, да знаеш  Hug Ще се опитам да я докарам до 30 дневна, понеже както казах имам огромна нужда от това, а искам по този начин да имам по-голям стимул за напред в задържането на килограми. Исках да знам, дали това е навредило по някакъв начин на някого..., но съм сигурна че ако човек се чувства добре няма как да навреди, лоши последствия може да има само ако не се чувстваш добре, а се мъчиш, а аз съм изпълнена със сила, воля и желание повече от когато и да било... Кажи ми по време на тези 30 дена имаше ли задържане при тебе или продължи да си сваляш така както и преди? След това 15 дневно захранване ли направи? Изобщо как протече това при тебе и какъв ти беше резултата с килограмчетата?  Hug Мерси за подкрепата и помоща   bouquet

# 279
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте мами! Хайде пишете ме и мен от днес. Смятам че заедно ще успеем. Ще си помагаме морално да се справим с омразните кг. Аз имам доста за сваляне. А вие? Успех ви желая на всечки!

# 280
  • Мнения: 6 958
Здравейте мами! Хайде пишете ме и мен от днес. Смятам че заедно ще успеем. Ще си помагаме морално да се справим с омразните кг. Аз имам доста за сваляне. А вие? Успех ви желая на всечки!

 welcome mozila Радвам се, че си се решила на този режим, понеже ''няма лабаво'', както обичам да казвам Simple Smile но ако човек има много, ама много за сваляне само това е решението, поне в началото да започне с един такъв курс на пречистване, че оттук нататък да постигне целта си  Hug За многото килограми, нали знаеш за някого и 10 кг. са много  ooooh!, но какво остава за 30-40 кг.  Whistling Whistling Whistling Аз съм от последната група - вече 12 кг. са аут, още към 25 ми остават до идеалните за мене кг., къде малко повече или помалко важното е да ги махна... Този път няма да се откажа... Преди години свалих около 25 кг., но лакомията надделя след това  Sick Все пак килограмите не са шега работа и човек трябва да се вземе в ръце да промени начина си на живот и на хранене, че никак не е полезно да се мъкне този товар. Желая ти успех и подкрепа винаги ще намериш, не само в мое лице, а от всички които са тук - големи душички са ми   love001 Кажи твоята цел колко кг. са и колко дневна програмка? Успех миличка, ще се поддържаме и подкрепяме и ще успеем  newsm44

# 281
  • Добрич
  • Мнения: 958
Кажи ми по време на тези 30 дена имаше ли задържане при тебе или продължи да си сваляш така както и преди? След това 15 дневно захранване ли направи? Изобщо как протече това при тебе и какъв ти беше резултата с килограмчетата?  Hug Мерси за подкрепата и помоща   bouquet
Да, определено трябва да се чувстваш добре, а аз точно така се чувствах. И дори когато свърши 30-тия ден не ми се започваше захранване - така бях свикнала. Захранване 10-дневно направих. За килограмите с точност не мога да ти кажа, защото нямам точен кантар, а и не се тегля всеки ден. Около 17 кг. свалих с 2 режима последователно: 1-я от 15 дни+10 захранване и след 4 седмична почивка 30 дни+10 захранване. Килограмите продължават да се свалят, нямаше задържане. По-малко намаляват, но видимо. Simple Smile Ще успееш, както и всички, които не се отказват - с много воля  Peace

# 282
  • Мнения: 6 958
Да, определено трябва да се чувстваш добре, а аз точно така се чувствах. И дори когато свърши 30-тия ден не ми се започваше захранване - така бях свикнала. Захранване 10-дневно направих. За килограмите с точност не мога да ти кажа, защото нямам точен кантар, а и не се тегля всеки ден. Около 17 кг. свалих с 2 режима последователно: 1-я от 15 дни+10 захранване и след 4 седмична почивка 30 дни+10 захранване. Килограмите продължават да се свалят, нямаше задържане. По-малко намаляват, но видимо. Simple Smile Ще успееш, както и всички, които не се отказват - с много воля  Peace

Мерси миличка  Hug Надявам се само да успея - надеждата, волята и желанието ме крепят... Направо си постигнала страхотен резултат   bouquet Поредният пример, че човек може   bouquet Но воля воля и пак воля - това е решението   bouquet

# 283
  • Мнения: 8 476
Направо ме разбихте с тези 30 дни!Моите уважения!
Аз до там едва ли ще я докарам,но и 20 да напарвя, ще е добре.
Днес нещо много ми се спи и си поспах два часа следобяд.Иначе готвя на поразия за домочадието-като съм на глад най-добре готвя,не знам защо така,но и търпение имам и енергия!
Дано това със задържането на килограмите да не продължи много,че ме изнервя.

# 284
първите дни си остават най-гадни Днес ми е парвия ден и за малко да се откажа newsm45

Общи условия

Активация на акаунт