Плодове и чай с мед - 3 част /следновогодишна/

  • 19 854
  • 345
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 759
          Welcome back, sintia2 и mozila   Hug! Стискаме ви палци за първите дни - целта си заслужава! Да се похваля: днес във фитнеса разни мъже ме 'четкаха' с въпроси дали искам да надебелея, иначе защо съм се теглила на кантарчето - никъде съм нямала мазнинки  Whistling... Което не е вярно, но много отдавна не са ме заглеждали толкова, колкото последните дни, пък и влязох в два отдавна забравени панталона... Във фитнеса днес върших чудеса - никога не съм имала толкова енергия... Много съм доволна, благодаря на всички за подкрепата  bouquet!!!

# 286
Браво Мечо Пух как успя колко килограма си в момента каква височина и колко свали? Laughing

# 287
  • Мнения: 1 384
Здравейте, момичета!   bouquet
Вчера и онзиден нещо много през просото го подкарах  Embarassed, а не може така  #Cussing out От днес съм стриктна  Peace още 5 дни само плодове, после се захранвам и си давам малко почивка  Blush След което всялка седмица ще си правя разтоварващ ден (дни) и когато се почувствам готова може отново да се захвана по-сериозно  bowuu
Сега си грискам портокала, от които вече ми се  Sick но това не е важно  Mr. Green
Така начертах си някакъв план за действие  Mr. Green
MechoPuh , браво мила, ти не само си на финалната права, ами още малко и ще я пресечеш  Hug
Абе и на мен нещо ми се губят някои плодчета от хоризонта. Трябва да направим едно преброяване  Laughing

# 288
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Миранда благодаря за топлото посрещане! Също за топлите думи! Моите кг за сваляне са30.Но веднъж да почна и няма да се предам. Вие наистина сте муцки!  bouquet

# 289
Мойте килограми за сваляне са 3-4кг и немога да ги сваля .дори и като бях цяла седмица на плодове smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514

# 290
  • София
  • Мнения: 5 606
          Welcome back, sintia2 и mozila   Hug! Стискаме ви палци за първите дни - целта си заслужава! Да се похваля: днес във фитнеса разни мъже ме 'четкаха' с въпроси дали искам да надебелея, иначе защо съм се теглила на кантарчето - никъде съм нямала мазнинки  Whistling... Което не е вярно, но много отдавна не са ме заглеждали толкова, колкото последните дни, пък и влязох в два отдавна забравени панталона... Във фитнеса днес върших чудеса - никога не съм имала толкова енергия... Много съм доволна, благодаря на всички за подкрепата  bouquet!!!

Здравейте на всички красиви плодчета. Как сте днес момичета? MechoPuh не съм прегрешила, дори днес съм само на чайче. А чакай сега да ти кажа за този пръстен на стомаха на Азис. Имам една позната, която си го сложи. Тя беше напълняла страшно много след 3 раждания през 2 години. Абе сигурно беше 150 кг. Ама буквално. За по-малко 5 месеца свали 40 кг., почти без да се лишава от нищо. Но докато й слагаха халката настана голяма суматоха - появиха й се проблеми със жлъчката и и я извадиха, побучи бъбречна криза и то доста тежка, апандисита й се възпали - извадиха го. Като заключение лекарите й обясниха, че понякога това е естествена реакция на организма първо срещу чуждото тяло вътре в нея, после от толкова рязкото сваляне на килограми. И аз както се бях навила, така се отказах! Та не се залъгвайте да си правите това, цащото при едни няма проблеми но при 30-40% от оперираните става голям катаклизъв в организма!

# 291
  • Мнения: 6 958
 goodscale Ден 20: - 12.7 кг.  newsm44 Продължавам до 30 ден  newsm17 Caraaa miaaa дано успея  newsm17 newsm17 newsm17

Миранда благодаря за топлото посрещане! Също за топлите думи! Моите кг за сваляне са30.Но веднъж да почна и няма да се предам. Вие наистина сте муцки!  bouquet

С теб съм  Hug Наистина началото е много трудно, понякога човек не може да ''захапе'' от първия път... Просто трябва да се прескочи този ''праг'' и после виждаш лека полека как идва желания резултат... Ако си волева и постоянна ще успееш  Hug Предполагам ти се налага да готвиш за семейството си, ейййй тогава е големия ужассссс  Sick но аз свикнах... Ако ми се наложи аз да готвя или дори да присъствам на масата с родителите... - ръбам си ябълка примерно и умишлено мириша хранта и така се нахранвам от миризмите и понякога се чудя на себе си как издържам... Но това ми помогна да си третирам волята  ooooh!

Хайде MechoPuh, crazy_tikva и sintia2 вие сте от плодчетата, които са най-близко до финала... Стегнете се и хайде - разкарайте ги тези последни килограми... Зарекла съм се като ми останат последните 5-10 кг. ще има яка борба за бързото им сваляне - много лишения и много упражнения... Всеки един килограм се маха трудно... Не обичам някой да казва, че който има повече килограми сваля по бързо  Cry хеййй ами да знаеше какво е наистина да ги имаш, тогава говори колко лесно е  hahaha Други казват - ''Еееее имаш само 5 кг. за сваляне, колко са му''  Cry
емиии и те не са прави  hahaha Който колкото си ги има си ги има за себе си и дали за 5, дали са 50 кг. за всеки борбата е еднаква... Ще успеете, сигурааааа   bouquet

tzvety26 хайде мила продължавай все така...  Hug Незнам колко кг. ти останаха, но дано си на прав път, че тези килограмчета ни взимат здравето  Cry Подкрепям те до края и се моля и се радвам за всяка една от вас, постигнала поредния килограм в минус и поредния ден зад гърба си...  Praynig Praynig Praynig Само така!!! И ден след ден, няма да се усетим как ще достигнем до желания образ в огледалото... Успех милички мои   bouquet

# 292
  • Мнения: 1 384
miranda_rs , за пореден път благодаря за милите думи!  bouquet Както винаги толкова позитивно настроена, наистина ме зареждаш и мен    Heart Eyes и ми даваш сили и кураж да продължа  Hug И естествено получаваш поредното ГОЛЯМООО БРАВОО, за твойте невероятни услилия, воля, постоянство и резултати естестевно!! Само така те искам  Hug и вярвам в теб, че вече нищо не може да те спре и съм сигурна, че си способна и повече от 30 дни да изкараш, защото целта ти е ясна и следваш пътя си неотлъчно!!!

# 293
  • Мнения: 1 169
Здравейте
След 14 дена ще скокна при вас  понеже след "Японското чудо"
ще съм освирепял за плодове  , а и ще съм свикнала с глада

# 294
  • Мнения: 1 384
GlaDneSS , мила да знаеш, че те чакаме с нетърпение,  Hugзащото и ти си от хората, които внасят само позитивна енергия, а тук всички имаме нужда от такава!  Желая ти успех с Японските Яйца   Peace

# 295
  • Мнения: 6 958
Здравейте
След 14 дена ще скокна при вас  понеже след "Японското чудо"
ще съм освирепял за плодове  , а и ще съм свикнала с глада


Simple Smile И аз ти желая успех и ще те чакаме... Ако всичко върви нормално и аз ще съм си все още тука  Joy Миличка от къде свали тези емоцийки - ще дадеш ли някой линк? Хареса ми ябълчицата Simple Smile И останалите естествено, но гледам да не се заглеждам в печеното пиленце, че... Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

miranda_rs , за пореден път благодаря за милите думи!  bouquet Както винаги толкова позитивно настроена, наистина ме зареждаш и мен    Heart Eyes и ми даваш сили и кураж да продължа  Hug И естествено получаваш поредното ГОЛЯМООО БРАВОО, за твойте невероятни услилия, воля, постоянство и резултати естестевно!! Само така те искам  Hug и вярвам в теб, че вече нищо не може да те спре и съм сигурна, че си способна и повече от 30 дни да изкараш, защото целта ти е ясна и следваш пътя си неотлъчно!!!

Искрено се надявам да не се откажа миличка... Знам ли какво ще стане, но докато ви има и вас проблеми няма да имам... Защото ако ''сгафя'' (хаа дано не го правя)  Praynig Praynig Praynig вие ще ми се накарате едно хубаво и ще ми вдъхнете кураж отново   bouquet

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 17:40 от miranda_rs

# 296
 Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue smile3505 smile3505 smile3505 момичета освирепяласам от глад какво да правя неиздържам

# 297
  • Мнения: 1 384
Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue smile3505 smile3505 smile3505 момичета освирепяласам от глад какво да правя неиздържам
Пий повече вода, ако не издържаш хапни си малко мед, той засища  Peace

# 298
  • Мнения: 2 759
Здравейте на всички.. MechoPuh не съм прегрешила.. 
         Много мерси за разясненията, миличка tzvety26  Hug! Аз съм принципно от хората, които много се обичат и не бих се резнала здрава (а вероятно и болна), освен ако не е наистина жизненоважно или не раждам. Смятам, че всяка такава интервенция носи известни негативи за организма, но определено е интересно да се знае какво има измислено...
         Аз реших да си почина от днес (неделя) от плодчетата... Май почвам само да се лендзя, като знам че ми останаха само няколко килограма... Аз всъщност вече постигнах целта си. Повечето хора около мен смятат, че така съм си ок и без още 5 кг ще стана твърде слаба. Затова временно минавам в отбора на оттеглилите се, но обещавам да ви чета редовно  Peace.
        Другия месец мисля да съм на линия, успех от мен на всички борещи се   bouquet!

# 299
  • Мнения: 1 169
GlaDneSS , мила да знаеш, че те чакаме с нетърпение,  Hugзащото и ти си от хората, които внасят само позитивна енергия, а тук всички имаме нужда от такава!  Желая ти успех с Японските Яйца   Peace
Цитат
И аз ти желая успех и ще те чакаме... Ако всичко върви нормално и аз ще съм си все още тука   Миличка от къде свали тези емоцийки - ще дадеш ли някой линк? Хареса ми ябълчицата  И останалите естествено, но гледам да не се заглеждам в печеното пиленце, че...     


Благодаря ви за добрите думи ще се радвам да бъда сред вас
и като гледам какви постижения правите много ви се кефя само така
ето ви ималко плодчета от мен    
всички сте много готини успех

Общи условия

Активация на акаунт