Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 168
  • 898
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 27
Искам и аз да похваля моята фризьoрка.
Казва се Жулиета и работи в студио"Кърстин",това е в
кв.Чайка бл.180 Варна.Златни ръце има това момиче,
обичам я,и не си давам косата на друг Hug

# 181
  • София
  • Мнения: 940
Здравейте момичета и аз да се запиша в тая тема.

Черен списък: Фризьорския салон на Иван-Асен 2. Дани мисля че се казваше мацката. Та днеска я посетих, бях с коса до кръста и ми отряза половината коса (разбира се казах и да не реже много ма явно 20 и нещо сантиметра за мацката ца малко), но като оставим дължината, така ме накълца (чувстам се като постригана коза  Tired), да не говорим исках преливащо етажиране, а получих накълцана неравномерно подстригана  коса.

За бял списък се сещам за едно момче Краси се казваше. Преди работеше в един салон до една кооперация, до Метростанция Люлин.
Ако някой случайно е ходил скоро там и момчето още работи, много ще съм му благодарна да сподели.

Това е от мен. 

# 182
  • София
  • Мнения: 980
И тук да се разпиша. Имам следната молба, ако може някой от вас да ми препоръча фризъор, който наистина се справя с пострижките на много дълга коса, филиране, етажиране въобще оформяне.
Ако мислите, че всеки може, много се лъжете.
Имам естествена коса под кръста при това дал бог и обем и брой но ако знаете как съм се напатила дори и в най-скъпите салони, са ме обезобразявали. Просто освен да я изправят друго не знаят какво да правят.
Затова си мисля, че тези които работят с удължена коса поне те трябва да са наясно какво да правят.
Ако накой знае Цеци Красимирова при кой се постригва (ако е въобще в БГ де)
Мерси предварително  bouquet

# 183
  • Мнения: 25
Аз имам също толкова дълга коса и ходя единствено при Емо от MG. Салона се намира на П. Евтимий 45, тел е 951 60 73
Благодарение на него имам тази коса.  Simple Smile

# 184
  • Мнения: 902
В белия списък искам да сложа - Радостина - салона й е в кв. Павлово.
къде точно се намира

# 185
  • София
  • Мнения: 2 968
В белия списък искам да сложа - Радостина - салона й е в кв. Павлово.
къде точно се намира


На колелото на Павлово, но от долната страна. Входа на салона не се вижда от  булеварда, а е от вътрешната на  страна блока. Мисля, че отпред има едни ресторант, нещо от рода на "нашта къща".

# 186
много съм доволна от Ники -салон Ния студентски град м/у бл12ибл13 много е добра от години ходя при нея а новият салон е супер!

# 187
  • Мнения: 4 202
Черен списък: Фризьорския салон на Иван-Асен 2. Дани мисля че се казваше мацката...

Кой точно салон на Иван Асен, сещам се най-малко за 4-5 на тази улица.

# 188
  • София
  • Мнения: 940
Черен списък: Фризьорския салон на Иван-Асен 2. Дани мисля че се казваше мацката...

Кой точно салон на Иван Асен, сещам се най-малко за 4-5 на тази улица.

Извинявам се , че съм пропуснала името на салона. Казва се Делия.

# 189
Нека аз да си похваля моята фризьорка Wink
Мама ходи при нея от около 15-20 години, аз от 2 някъде Wink
Казва се Малина и работи в салона си "ЕТ Малина", който се намира в кв. Стрелбище, ул. Нишава 159 Grinning
За черният списък нямам фризьори обаче... Rolling Eyes

          Здравейте форумци! Simple Smile Дано някой да може да ми отговори на въпроса къде мога да открия някаква прочута фризьорка на име Малина.Мама ми каза,че е ходила при нея много много отдавна и е изгубила координатите и.Моята коса е къдрава и никоя фризьорка не може да ме направи така както аз искам Wink Моля Ви помогнете ми!Ако не знаете нищо за въпросната Малина, тогава ми дайте някакви координати на други фризьори от които сте доволни.Предварително Благодаря! Grinning  bouquet Joy

# 190
  • Мнения: 55
Черният списък при мен е безкраен , НО най- накрая открих МОЯТА ФРИЗЬОРКА  Hug Откакто се помня винаги съм била с една и съща прическа - дълга коса, с път посредата и от 3 години се каня да си направя бритон и все немога да се наканя, но се доверих на това момиче и тя ме направи просто...СТРАХОТНО наистина ! Всички са просто очаровани от прическата  Party Момичето си игра около 2 часа с косата ми ! Измиване,подстригване,сешоар, преса за обем отдолу....но не съм виждала фризьорка досега,която да работи с такова желание и старание  Peace Незнам дали защото аз доста се страхувах от промяната и дали ще ми отива р но просто се справи блестящо ! Момичето работи в новооткритото студио Andrea Spa and Beauty в Младост 2 в София (зад Макдоналдс ) ! Видях,че предлагат доста други неща, но само това изпробвах Wink Който иска повече информация или телефони - с удоволствие ще му дам на ЛС Wink Целувки Hug

# 191
  • Мнения: 8
И аз да се запиша!
За черния списък - просто нямат изброяване.   Close
За белия - МАРИО , салон "Jador", намира се в пряката зад Булбанк. В момента води предаване по TV7, нещо като Пълна промяна, ама в друг вариант.

# 192
  • Мнения: 902
Черен: MG на патриарха Naughty: адски много пари за нищо работа, даже не ме подстригаха както трябва за пореден път се убеждавам, че колкото по-лъскав е един салон, толкова по те претупват и гледат да ти вземат парите. то за българия това е нормално

Бял: още нямам

търся някой, който ще отдели необходимото време да се занимае с косата ми

# 193
  • София
  • Мнения: 980
Черен: MG на патриарха Naughty: адски много пари за нищо работа, даже не ме подстригаха както трябва за пореден път се убеждавам, че колкото по-лъскав е един салон, толкова по те претупват и гледат да ти вземат парите. то за българия това е нормално

Бял: още нямам

търся някой, който ще отдели необходимото време да се занимае с косата ми

При въпросния Емо ли ходи?

# 194
  • Мнения: 902
Черен: MG на патриарха Naughty: адски много пари за нищо работа, даже не ме подстригаха както трябва за пореден път се убеждавам, че колкото по-лъскав е един салон, толкова по те претупват и гледат да ти вземат парите. то за българия това е нормално

Бял: още нямам

търся някой, който ще отдели необходимото време да се занимае с косата ми

При въпросния Емо ли ходи?
да

Общи условия

Активация на акаунт