Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 299
  • 898
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 55
По темата: Черен Списък-Тино от Тино Hair Салон. Направи ме отвратително и със цялата my наглост ми поиска 130лв!!! После ще трябваше да дам още толкова за поправка...
Бял Списък: все още нямам!
P.С. Издирвам новият тел на Салон Фетиш,разбрах че са се преместили:(( ! Моля дамите които посещават салона да споделят!

# 166
    angieboo -   Фризьорката  в  KREATIV    явно  е  от  скоро  там  ,   защото  доскоро  там  работеше   една  супер  добра  фризьорка , при  която  съм  ходила  многократно  и  бях  много  доволна .   Миналата  седмица  като  отидох  и  видях   тая  лелка   много  се  замислих   дали  да  седна ,   обаче  собственичката  на  салона   категорично  отказа  да  ми  даде  тел.  на  Снежи (  предишната  фризьорка)  и  трябваше  да  рискувам ,   за  което  много  съжалявам .

Понеже  след  некадърния  сешуар  вдигнах  голям  скандал ,  сега  вече  съвсем  нямам  шанс  да  намеря  тел.  на  Снежи .  Ако  случайно  намериш  информация  по  въпроса  пиши.

# 167
  • Мнения: 4 358
. Направи ме отвратително и със цялата my наглост ми поиска 130лв!!!
Леле какви са тези цени бе момичета Thinking ooooh!

# 168
  • Мнения: 274
angieboo какво не си доволна от ТИНО - HAIR & MAKE UP STUDIO???  НЕ мога да повярвам, че има недоволен от този салон  Tired Сподели какво точно си прави там. Салона е скъп, но те са големи професионалисти а и работят със скъпи продукти.

# 169
  • София
  • Мнения: 2 968
В белия списък искам да сложа - Радостина - салона й е в кв. Павлово.

# 170
  • Мнения: 55
Тино ми го препоръча една приятелка,която си прави кичури(руси) при него. За първи път беше ходила при него и кичурите и изглеждаха добре,но тя никога не си беше боядисвала косата преди. Аз имах светло кестенява коса със по тъмни кичури. Корените ми бяха доста пораснали и ще трябваше да се боядисвам-ужким доста разговаряхме преди да седна на стола,но резултатът беше плачевен Shocked!!! Корените ми бяха в патладжанен цвят,а останалата ми коса на някакви русо-кафяви петна,не кичури,а петна!!! Стана ми лошо като се видях и особено след като и той видя какво е сътворил и ми поиска 130лв.,понеже бил използвал 2 кутии боя + някаква ампула ми сложил за подхранване #2gunfire...Приятелките ми се хванаха за главата...после чочо от Фетиш едвам ме оправи.

# 171
  • Мнения: 55
Какво значение има кога съм ходила и колко ми е струвала поправката  във Фетиш? Като те гледам...ти май my беше съпругата....явно затова го защитаваш така! Еми sorry има и недоволни!

# 172
  • Мнения: 794
angieboo какво не си доволна от ТИНО - HAIR & MAKE UP STUDIO???  НЕ мога да повярвам, че има недоволен от този салон  Tired Сподели какво точно си прави там. Салона е скъп, но те са големи професионалисти а и работят със скъпи продукти.

Ти си жена му на Тино, така че не го защитавай толко!!  Mr. Green

и КАК НЯМА ДА ХОДИШ ТАМ ПОСТОЯННО!  Sick

# 173
  • София
  • Мнения: 140
Момичета, май всичко е въпрос на късмет...Аз честно казано , не съм доволна от Фетиш , бях при един Марти ,който буквално ме окипази - супер гадни руси кичури, коса мега тупирана (първо не ми отива, второ му казах ,че не искам)...Както и да е. Дано със следващия фризьор имам повече късмет  Grinning

# 174
  • Мнения: 17
Здравейте! Бихте ли ми дали телефона на салона на Капанов на ул."Мир" във Варна.Благодаря предварително

# 175
  • Мнения: 274
На angieboo и Samantha Jones искрено съжалявам за острата ми реакция  Praynig Всичко е въпрос на вкус и избор.

# 176
  • Варна
  • Мнения: 447
Заповядай Hug
33-55-25
0885 089907
 студио Капанов на ул.Мир

# 177
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
Към белия списък слагам РОСИ от салон "ЕКСПЕРТА" на ул Джеймс Баучер!
За мен тя е най-най-добрата smile3501 smile3501 smile3501....от 7-8 години не съм била при друг фризьор! Тя е просто перфектна!

# 178
  • Мнения: 337
За Белия списък на Враца - Искра, на Бенковска 8 е салона
За София - Ваня, Надежда 3

# 179
  • Мнения: 4 784
За белия списък - студио Вени стил на бул.Черни връх в София. Всички там са страхотни.

Общи условия

Активация на акаунт