Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 336
  • 898
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 980
А аз търся фризъорка на име Мая, работеше някога на Солунска в стария фризъорски салон. Висока руса с къса коса.
Страшно уважаваше дългите коси и много внимаваше като реже. Сега сигурно е към 40

# 226
  • Мнения: 1 417
А как са цените при Чочо за подстригване и сешоар?
Миналата година  подстригване ~15 лв, сешоар ~25 лв. , не знам защо ама веднъж 20, после 25 лв Confused Така или иначе аз съм доволна само от сешоара на Деси, така че ми е все тая. Направих опити при други, резултат 0. Чочо пък за подстригване е супер newsm10 За  боядисването май винаги го правят `стажантите`.

# 227
  • Мнения: 1 322
mi6i, това цените на Жоро Петков ли са? Мислех, че взима доста по-скъпо.

# 228
  • Мнения: 87
Черен списък - салон "Джули стил" на Софроний Врачански до Пиротска и Ботев.
Фризьорката, не й знам името те претупва за няколко минути .... като добавим и арогантното й поведение - не, благодаря!  Twisted Evil

# 229
  • Мнения: 1 417
mi6i, това цените на Жоро Петков ли са? Мислех, че взима доста по-скъпо.
ЧОЧО - Fetish Wink

# 230
  • София
  • Мнения: 991
черен списък: оф много са не ги помня всички но най пресния спомен ми е от една некадърна фризьорка (не и помня името, чернокоса) от студио Gossip в Mall of Sofia, направиме ме шарена и не ми направи хубав сешоар newsm45
бял списък: Нина от Люлин 4

# 231
  • София
  • Мнения: 4 966
А как са цените при Чочо за подстригване и сешоар?
Миналата година  подстригване ~15 лв, сешоар ~25 лв. , не знам защо ама веднъж 20, после 25 лв Confused Така или иначе аз съм доволна само от сешоара на Деси, така че ми е все тая. Направих опити при други, резултат 0. Чочо пък за подстригване е супер newsm10 За  боядисването май винаги го правят `стажантите`.
Аз не рабрах само сешоара ли е 25лв?
Комплесно подстригване-миене+подстригване+сешоар колко е ?
Извинявам се...

# 232
  • Мнения: 1 180
Ходил ли е някой в салон "Capelli brillianti" - комплекс "Феър плей", в "Борово"? Мисля, че е на Петър Духарски /така ли беше името?/.

# 233
Аз от около година насам се подстригвам в салон "Ефект" и съм адски доволна.
Обикновено се записвам при Анатоли, но ако не е на работа, а ми е нещо спешно и при Диди става.
Цените са прилични .. подстригването е 35 лева, а сешоара - 20 лв, а и обслужването определено е на ниво.  Sunglasses

# 234
  • Мнения: 1 417
А как са цените при Чочо за подстригване и сешоар?
Миналата година  подстригване ~15 лв, сешоар ~25 лв. , не знам защо ама веднъж 20, после 25 лв Confused Така или иначе аз съм доволна само от сешоара на Деси, така че ми е все тая. Направих опити при други, резултат 0. Чочо пък за подстригване е супер newsm10 За  боядисването май винаги го правят `стажантите`.
Аз не рабрах само сешоара ли е 25лв?
Комплесно подстригване-миене+подстригване+сешоар колко е ?
Извинявам се...
Подстригване - 15 лв
Сешоар - 20-25 лв за средно дълга коса, общо ~40 лв Wink Тази година не знам все още дали има промяна в цените.
На по-долу посочените  от rainy `прилични цени` - 35 лв за подстригване Rolling Eyes при Чочо си е направо без пари Simple Smile

# 235
то е 35 лева, но върви измиване,подстригване и сешоар.. така че не мисля, че не са прилични цените ;0

# 236
  • Мнения: 529
Бял списък - Натали от "Мода Натали" до 5-те кюшета.  Миене-подстригване-сешоар 25 лв.

# 237
Здравейте Grinning Grinning Grinning
Аз гласувам с две ръце за салона на Пирин10 във Варна.Цените нямат нищо общо с преди.То името щели да сменят и май ще затварят февруари,защото ще правят ремонт.Фризьорката Светла е много добра.Маникюристката е съкровище Grinning Grinning.

# 238
  • Мнения: 53
черен списък: оф много са не ги помня всички но най пресния спомен ми е от една некадърна фризьорка (не и помня името, чернокоса) от студио Gossip в Mall of Sofia, направиме ме шарена и не ми направи хубав сешоар newsm45
бял списък: Нина от Люлин 4
в люлин има добър фризьор[smilie=smile3508.gif]мооооля те кажи къде работи smile3521

# 239
  • София
  • Мнения: 991
черен списък: оф много са не ги помня всички но най пресния спомен ми е от една некадърна фризьорка (не и помня името, чернокоса) от студио Gossip в Mall of Sofia, направиме ме шарена и не ми направи хубав сешоар newsm45
бял списък: Нина от Люлин 4
в люлин има добър фризьор[smilie=smile3508.gif]мооооля те кажи къде работи smile3521
Люлин 4 бл.429 вх.А обаче на гърба на блока, 2 фризьорки са ,аз ходя при Нина.02/825-30-79

Общи условия

Активация на акаунт