Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 006
  • 898
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 202
versace, а поне направ ли те добре?

# 346
  • Мнения: 757
versace, а поне направ ли те добре?

за боядисване на едни корени,не е толкова сложно а и не се иска голям талант за това,така че не мога да кажа как работи.
боядиса ме "талантливия"за 130лв. бива Rolling Eyes

# 347
  • Мнения: 591
за тая цена 130 лв. бая повечко процедура е трабвало да ти направи и като написа и с какви материали работи, простооо...абе нямам думи  #Cussing out  #2gunfire
Нужно е малко да слезе на земята

# 348
  • Мнения: 35
В събота бяхв салона на Мърфи. По-точно бях при Цеци и съм много доволна определено. Целият персонал е много мил и усмихнат. През цялото време, което прекарах там и Мърфи работеше. Много мил човек. Няколко пъти дойде да види дали прическата ми става както трябва, как ми е косата, добър цвят ли се получава и тн. Просто излизаш от салона със страхотна прическа и повдигнато настроение. Определено не уважавам Капанов, но се радвам, че има такива добри ученици  Peace

можи ли да ми пратиш координати на Лични Simple Smile
благодаря ти Peace

# 349
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
от няколко месеца ходя все при една и съща фризьорка
в Студентски град, семейните общежития, мисля че се води до блок 54.
Много съм доволна. Винаги прави, това което искам, а и взима нормални суми  Peace

# 350
  • Мнения: 4 120
Този Романчо много си е повярвал, какви са тези цени?
Помня, когато работеше в чужд салон преди години, срещу панаира, после салонът стана  Vogue vision. Цените бяха нормални. Работеше с Петър, който после отвори салон в Кючук Париж и доскоро подстригваше за 4-5 лева. Романчо имаше салон в едно подземие на П.Д.Петков и пак дереше кожи. Тогава го бях видяла да влиза в салона и се шмугнах след него...на въпроса му : " Кой ме препоръча ? " отговорих : " Ами просто те видях да влизаш тук " , при което той изненадано каза:"И как разбра , че съм стилист?". Много ми стана смешно, той още тогава беше с прикачени коси и ужасно дълъг маникюр . Трябваще да му кажа, че съм се колебала между стилист и адвокат и съм рискувала. Взе ми доста за времето си пари за подстрижка, моята коса е ултракъса и явно ми е личало, че съм изненадана. Каза:" Ами събирам парички за море". Нагъл тип.

Мърфи, ако е същият стилист работеше години наред в родния ми Свищов.
За Пловдив препоръчвам Петър от "Евелин" до Новотела.
http://www.studioevelin.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1   Цените са повече от прилични

# 351
  • Мнения: 196
Вчера съвсем случайно видях един нов салон на Мърфи на бул. България в района на Стрелбище.

# 352
  • Мнения: 591
Вчера съвсем случайно видях един нов салон на Мърфи на бул. България в района на Стрелбище.

Кажи, моля те къде в раойна  Praynig

# 353
  • Мнения: 196
На бул. България 11, пада се близо до клона на Първа инвестиционна банка, ако идваш откъм Витоша посока НДК е преди банката.

# 354
  • София
  • Мнения: 97
За белия списък: салони Флеш. Намират се в Стрелбище, на Руски паметник и Люлин. Аз специално ходих в този в Стрелбище. Стефан се казва фризьора. Изключително професионално отношение. И да отбележа, че за първи път ми се случва - исуши ми косата и без лак, и без стилизиращи продуктии прическата си остана оформена до сутринта .
Няма да стъпа повече там. Излезнах разревана, това мисля, че е достатъчно. Останах разочарована от този салон.

# 355
  • Мнения: 315
versace, на заглавната страница на сайта самият "творец" ли е? съжалявам за това, което си преживяла Hugуспех следващия път!

http://www.romano-bg.com/
и аз гледах сайта!смях!тоя с керастаз да работеше пак няма да са такива цените!
версаче, искрено ти съчувствам.ама щом мъжът ти дойде защо не му "вкара"някои по-умни идеи във фризираната глава на тоя пишман стилист,"появяващ се все по-често на пловдивска и международна сцена"?/тук щях да си умра от смях-това е от сайта му Joy Joy Joy/.
ама на софийска ако дойде ще му сменят фейса- вие в пловдив сте по-ларж!
аз пак да си кажа - деси от студио 723 е номер 1!
www.studio723.org

# 356
  • Мнения: 4 358
Хайде и аз в отбора за Мърфи .Може ли и на мен координати Praynig.на лични.И какви са цените за нормално подстригване - те са пакетни цени мисля - измиване, прическа и сешоар.Мерси предварително

# 357
  • Мнения: 758
 Sick ужас  Sick!!1милата..  bouquet
да и аз се чудя той ли е на снимката на главната страница?ако е той  hahaha и  Sick!

# 358
  • Мнения: 591
Този на първа страница има страшно антипатична и чак малко отвръщаваща мутра  Sick

# 359
  • Мнения: 758
Този на първа страница има страшно антипатична и чак малко отвръщаваща мутра  Sick
малко ли...... Sick Sick Sick?
ужас!
аз най-после случих на добър фризьор.писна ми от некадърници! #Cussing out #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт