Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 268 362
  • 898
  •   1
Отговори
# 600
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Признавам си ,че не съм прочела цялата тема,нямам време.
Спешно ми трябва препоръка за фризьор добър за "каре",по в центъра. Hug

# 601
# 602
  • Мнения: 5 255
Признавам си ,че не съм прочела цялата тема,нямам време.
Спешно ми трябва препоръка за фризьор добър за "каре",по в центъра. Hug
Хари или Косьо от Hari hair  Peace

# 603
  • София
  • Мнения: 2 110
Признавам си ,че не съм прочела цялата тема,нямам време.
Спешно ми трябва препоръка за фризьор добър за "каре",по в центъра. Hug

То карето вече е демоде. Ще сгрешиш ако се подстрижеш така. Стига вече, мина му модата. Три години стигат!

# 604
  • Мнения: 110
Аз от 10месеца се подстригвам при Тино. Салона се намира  Средна гора 49 близко до Mall Sofia.Много съм доволна.

# 605
  • софия
  • Мнения: 12
За Белия списък - Петко от салон Lazy Daisy на ул. Граф Игнатиев 23.
Много е прецизен! Имам чувството, че няма косъм на главата, който да не е бил оформен и сложен на мястото му.
Харесва ми това, че се вслушва в това, което му казвам че искам, защото ми омръзна от фризьори, които ми заявяват в прав текст, че те са професионалистите и не може аз да им казвам как искам да седи собствената ми коса.   Tired

# 606
  • Мнения: 327
За черния списък-в бившата сграда Дом на красотата фризьорката с очилата.Преди 3 месеца влязох там по път,както винаги бързайки,и останах приятно изненадана за обиране на връхчетата и запазване на дългата ми коса-съживи се.Но преди два дена реших пак да я намаля с 2см.,но излязох  със стъпаловидна пострижка,с много къс горен пласт и скъсена цялостна дължина,за което ми се взе 10лв.
Наложи се да се пострижа на черта...веднага след това при друг фризьор.Досега винаги съм била с дълга коса,а сега заради злополучната фризьорка съм с една трета от косата си.
Така не мога да намеря фризьор,в чийто ръце да бъда напълно спокойна.
Само ви споделих болката си.

# 607
  • Мнения: 69
Здравейте мили дами

Искам да попитам какви са ви отзивите за фризьорите от салони "Вени", и по точно от Сашка

Благодаря ви предварително

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 12:09 от katence_77

# 608
  • Мнения: 12 592
Момичета,прегледах последните страници от темата, но не открих препоръки за добър фризьор в Красна поляна и Западен парк?
Искам някой добър в правене на кичури.  bouquet

# 609
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
не трябва ли да се поднови темата? Mr. Green

# 610
Е, ще взема и аз да ида при тоя Мърфи! А как си записвате час точно при него? Той ли ви прави всичко - подстригване, сушене.... А как стоят нещата с новия му салон на бул. "България"? А телефонче?

Здравейте, с Мони сме приятели от около 3-4 години. От тогава все при него ходя. Наистина е много добър. За съжаление напоследък нямам много време да си отделя за косата Sad Тел.му е 0896/645-326

# 611
  • Мнения: 505
И аз ходих при Мърфи - за сега веднъж, доволна съм, определено. Добре работи. Но Митко Дамов си ми остава №1.

# 612
  • София
  • Мнения: 2 110
Е, ще взема и аз да ида при тоя Мърфи! А как си записвате час точно при него? Той ли ви прави всичко - подстригване, сушене.... А как стоят нещата с новия му салон на бул. "България"? А телефонче?

Здравейте, с Мони сме приятели от около 3-4 години. От тогава все при него ходя. Наистина е много добър. За съжаление напоследък нямам много време да си отделя за косата Sad Тел.му е 0896/645-326

Мони не работи при Мърфи от почти 1 госина и новият му салон е на друго място. Не знам защо този гост се опитва да използва името на Мърфи, за да насочва клиенти към Мони. Нещо не ми харесва тази работа. Грозничко е!

Що се отнася до салона на Мърфи - ето линк с координати.

# 613
  • Мнения: 2
Някой има ли впечатления от Мони ,който работи в салон "Helita" ?

  bouquet

# 614
  • Мнения: 8
А как са цените при Мърфи? Някой има ли представа как вървят официалните прически при него  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт