Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 019
  • 898
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 3 524
Вместо запис - търся си добър на къси прически фризьор  Simple Smile
ами въпросната дама, от салон "кало" за която писах, поддържа прическата на моя колежка, която е къса и всеки път я прави много добре  Sunglasses
Нати, аз отдавна ти писах Grinning
фризьорката се казва стефи, мога да ти дам и телефон ако те интересува Peace

# 646
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, аз отдавна ти писах Grinning
фризьорката се казва стефи, мога да ти дам и телефон ако те интересува Peace

Аз, може би нещо пропускам  Wink
Ще ти бъда благодарна за координати тук или на лични  Simple Smile

# 647
  • София
  • Мнения: 3 524
Нати, аз отдавна ти писах Grinning
фризьорката се казва стефи, мога да ти дам и телефон ако те интересува Peace
Аз, може би нещо пропускам  Wink
Ще ти бъда благодарна за координати тук или на лични  Simple Smile
0884 090660, ул. шар планина 27 е адреса.
 Peace

# 648
  • София
  • Мнения: 7 097
0884 090660, ул. шар планина 27 е адреса.
 Peace

Мерси  Simple Smile

# 649
  • София
  • Мнения: 4 752
За белия списък - гр. Русе - Еми, салонът й е в безистена до кафе Стената, ходя при нея от години и съм много доволна.
Тя преди работеше при Юлия, но се отдели.
От салона на Юлия бях много доволна и от Гери, но когато излезе по майчинство отидох уж за веднъж при Еми, и си останах нейна клиентка.

Наистина много я бива Peace Като ученичка преди години ходех при нея, още работеше при Юлия и след това й загубих следите. Като ходя в Русе есента бих се подстригала и боядисала при нея, мерси за адреса  bouquet

# 650
БЛАГОДАРЯ на всички от SALONMARGI.DIR.BG който ми дават самочувствието на красива и прекрастна всеки ден.  Отидете, няма да сбъркате: тел 8580036   Joy

# 651
  • Мнения: 0
За къса прическа която запазва формата и след няколко седмици и за мен най -добра е Катя от салон "Галарис" в локалното съсвем близо до Орлов мост.Малко по- надолу от печатницата.Страхотна е!

# 652
Дай повече инфо за тази фризьорка, защото на мен ми е много удобно там. Кажи нещо като тел.

# 653
  • Мнения: 0
Аз съм много доволна от Гери(с черната коса) салона се казва Стилисимо и се намира в Слатина

# 654
Къде в Слатина, дай ми адрес,е ече не мога да се трая и трябва да отида да ме подстрижат

# 655
  • Мнения: 0
ул. Теменуга 1 тел. 9714877 www.-spam063-

# 656
  • Sofia
  • Мнения: 4 025
За къса прическа която запазва формата и след няколко седмици и за мен най -добра е Катя от салон "Галарис" в локалното съсвем близо до Орлов мост.Малко по- надолу от печатницата.Страхотна е!


Извинете ме,  но като започнете така за седмици да ми пишете се дразня, хора вие не си ли миете косата??????

# 657
  • Smallville
  • Мнения: 994
За къса прическа която запазва формата и след няколко седмици и за мен най -добра е Катя от салон "Галарис" в локалното съсвем близо до Орлов мост.Малко по- надолу от печатницата.Страхотна е!


Извинете ме,  но като започнете така за седмици да ми пишете се дразня, хора вие не си ли миете косата??????
Струва ми се,че нещо не си доразбрала,момичето има в предвид,че не се обезформя късата коса като порасне няколко седмици,а не че кара на сешоара от последното си посещение на фризьор няколко седмици ooooh!

# 658
  • Sofia
  • Мнения: 4 025
За къса прическа която запазва формата и след няколко седмици и за мен най -добра е Катя от салон "Галарис" в локалното съсвем близо до Орлов мост.Малко по- надолу от печатницата.Страхотна е!


Извинете ме,  но като започнете така за седмици да ми пишете се дразня, хора вие не си ли миете косата??????
Струва ми се,че нещо не си доразбрала,момичето има в предвид,че не се обезформя късата коса като порасне няколко седмици,а не че кара на сешоара от последното си посещение на фризьор няколко седмици ooooh!
незная в случая какво се има предвид, но като пишат някой тук и за сешоари по седмица - две....... newsm78

# 659
  • Smallville
  • Мнения: 994
За къса прическа която запазва формата и след няколко седмици и за мен най -добра е Катя от салон "Галарис" в локалното съсвем близо до Орлов мост.Малко по- надолу от печатницата.Страхотна е!


Извинете ме,  но като започнете така за седмици да ми пишете се дразня, хора вие не си ли миете косата??????
Струва ми се,че нещо не си доразбрала,момичето има в предвид,че не се обезформя късата коса като порасне няколко седмици,а не че кара на сешоара от последното си посещение на фризьор няколко седмици ooooh!
незная в случая какво се има предвид, но като пишат някой тук и за сешоари по седмица - две....... newsm78
А недей така,че ме досърбя Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт