Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 181
  • 898
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 167
черния списък - коафьорчето от FEELING в Мусагеница
белия - Милена, собственик на SHELS HAIR SALON в Младост:))

# 856
  • при него
  • Мнения: 1 248
За Белия списък - Петя от салон Каприз в Слатина. Ходя при нея от 6-7 години и не давам на никой друг да прави нещо с косата ми Crazy. Затова и нямам кандидат за Черния списък Peace

happysmile, ще се справи ли според теб с изрусяване  едно каре с асиметричен бретон. Приемам предложения всякакви за добър фризьор в района на Слатина , центъра, съседните квартали. Само да не е на другия край на София. Косата ми е естествено руса, дълга една педя под раменете. Решила съм да я скъся, да си направя бретон и да я изруся и ми трябва правилния фризьор. Моята коса е пепелно руса, съотв. тънка  Confused   

За асиметрично каре с бретон (в момента съм с такова) горещо препоръчвам Калин от "Креатив" - София, зад Мола на Опълченска. Мога да дам телефон на лични  Peace

# 857
  • Мнения: 0
черен списък нямам като цяло, винаги има доволни и недоволни от всеки салон и фризьор.
Искам само в белия си списък да сложа Краси от фризьорски салон "Красен стил" срещу Макао-то, град Варна.Ходя при нея вече 5 години сигурно, не съм имала проблеми, старателна, изслушва какво искаш от нея, като и кажеш 5см, точно толкова режи.Супер готина е и винаги си прави много яки прически.Жалко, че все още не съм решила да си променя коренно прическата, но ако реша сигурно пак при нея ще го направя.И с гореща ножица съм се постригвала там и нормално постригване, също така и изправяне.Цените са нормални.
Още една фризьорка мога да прибавя в белия си списък-това е Милена от фризьорски салон "Дързост и Красота", във Владиславово, град Варна.Тя ми прави абитуриенската прическа и грим.Гримът не беше нещо особенно, но прическата супер много ми отиваше на лицето и на роклята, много се старае,като ми правеше прическата, все едно на себе си правеше.Като цяло не знаех каква прическа искам, не съм ходила на пробни, а се получи нещо много готино. Flutter

# 858
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Няма ли да пусне някой нова тема?

# 859
  • София
  • Мнения: 336
За Белия списък - Петя от салон Каприз в Слатина. Ходя при нея от 6-7 години и не давам на никой друг да прави нещо с косата ми Crazy. Затова и нямам кандидат за Черния списък Peace
happysmile, ще се справи ли според теб с изрусяване  едно каре с асиметричен бретон. Приемам предложения всякакви за добър фризьор в района на Слатина , центъра, съседните квартали. Само да не е на другия край на София. Косата ми е естествено руса, дълга една педя под раменете. Решила съм да я скъся, да си направя бретон и да я изруся и ми трябва правилния фризьор. Моята коса е пепелно руса, съотв. тънка  Confused   
Според мен ще те направи супер Peace. Аз също съм с асиметричен бритон, доста време бях на кичури, сега съм по - тъмничка.

# 860
  • Мнения: 4
За белия списък!!!

Фризьорката Катя,която преди работеше в "Красен Стил"-ж.к. Младост, гр.Варна, но сега вече е в "Helenna Face", бул. "Пирин" 30!     bouquet  Това е най-милата и страхотна фризьорка,която някога съм посещавала!  Извинявайте ,но някоя от вас да се е издухвала за 10 лв.?  Naughty Аз от години не съм виждала толкова сносни цени  Laughing

Последна редакция: пт, 26 мар 2010, 19:40 от michelle_varna

# 861
  • София
  • Мнения: 1 482
Мога да дам инфо на мен колко ми взимаха - за кичури, подстригване и сешоар на средно дълга коса - около 100лв. Данчо, по-напред в темата пак го хвалих, наистина е професионалист, изпипва всичко, но трябва да си отделиш едно 5-6 часа висене в салона (предполагам, че само за подстригване или само боя, висенето не е чак толкова).

Данчо е много добър, но аз лично спрях да ходя там, защото поне веднъж от 3 пъти ме издухваше някой от стажантите, а не обичам да се учат в/у мен Whistling

# 862
  • Мнения: 430
Здравейте. Никога не ходете във фризьорски салон Грация в Люлин. Там има една която от времето на бай Тошо не е мръднала грам. Ти му говориш едно, то си знае неговото.Исках леко да ме филира тя ме подстрига късо. Ревах цял ден после. Даже накрая и тя гледаше тъпо като видя какво е направила. Фризьорките са две. Аз говоря за дебелата и дъртата. Ужас

# 863
  • Мнения: 1 418
Чери,въпреки всичко,което е сътворила на главата
ти,страшно тъпо е да наричаш така жената!

# 864
  • София
  • Мнения: 1 482
Тути, ти май не си страдала от фризъорка - даже никак не я е обидила, ако наистина е толкова зле, на мен лично ми е идвало да удуша при подобни случаи, затова рядко рискувам да си сменям фризъора:)

# 865
  • София
  • Мнения: 93
и от страната на х-л Плиска назад в уличките има няколко салона с такива дето са работили в едно време тоя салона на Плиска който беше най големия.Веднъж отидох там със снимка на прическата която искам и тя веднага каза че можела да го направи и да сядам.Като започна да привършва прическата установи че етажите не могат да бъдат направени по тоя начин щото НЕ БИЛО ВЪЗМОЖНО.Аз да поясня че съм на етажи от 8 години и ходя през месец два просто да подкъсят етажите че ми пада обема на ушите и всеки път казват че могат и после се оказва че нищо не могат.Та като излязох от салона бях ужасна,добре че имам много коса та като я разроша с дифузера не личи толкова.Сега заради нея се постригах после при друга фризьорка която ми препоръчаха и излезна много кадърна и тя заяви че за да ми оправи етажите ще става постепенно.Та ми е чудно как не ги е срам тия некадърници да постригват на всеки ъгъл и да взимат пари за това и да обясняват колко могат и после да се оказва съвсем друго и на мене после да ми се налага да чакам косата да ми израства за да се поправи тая ужасия дето ми я сътвориха на главата.Отишла съм със снимка в ръцете,не е като да не ме е разбрала,на всичко отгоре прическата ми е едно към едно с това което искам само трябва да ми скъсят етажите,ама уви тръгнах си с прическа от 90те и бях като накълцана с градинска ножица.

# 866
  • Мнения: 4 275
Днес след работа съм на фризьор. Стискайте палци да мине добре. Толкова се притеснявам. Не че сега ми е много добре косата, но се притеснявам да не стане по-зле ...  Mr. Green

# 867
  • Sofia
  • Мнения: 51
Кажете за Варна къде могат да ми направят хубав сешоар, няма значение цената, важното е като отида да ме изправят да не ми се на накъдри косата след 1 ден Sad

# 868
  • Мнения: 0
За Белия списък в Пловдив мога да ви препоръчам моя фризьор Митко който е страхотен- намира се на ул."Капитан Райчо"50 до "Кастелото". Мога смело за заявя че работи чудесно,а и си разбира от работата.Друг освен него не давам да ме пострига или каквото и да било.

# 869
  • София
  • Мнения: 265
Днес след работа съм на фризьор. Стискайте палци да мине добре. Толкова се притеснявам. Не че сега ми е много добре косата, но се притеснявам да не стане по-зле ...  Mr. Green

Мишелин, какво стана? Къде ходи и за кой списък е  Wink

Общи условия

Активация на акаунт