Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 305
  • 898
  •   1
Отговори
# 810
  • Бургас
  • Мнения: 620
А може ли някой да ми препоръча  такъв фризьор за Бургас както казва Jen Jen
'' Аз имам доста дълга коса и като й кажа, че искам да ми вземе доста (понеже расте бързо) тя се чуди как по-малко коса да ми подстриже   , понеже много обича дългите коси и с мъка ги подстригва. Това е първия фризьор, на който като съм казала да ми вземе "три пръста" ми подстригва точно толкова, а не една педя коса! ''



# 811
  • София
  • Мнения: 336
За Белия списък - Петя от салон Каприз в Слатина. Ходя при нея от 6-7 години и не давам на никой друг да прави нещо с косата ми Crazy. Затова и нямам кандидат за Черния списък Peace

# 812
  • Sofia
  • Мнения: 4 129
имам час за академия стефан като се върна утре ще пиша

# 813
Къде е този салон в Слатина, защото там ми е много удобно, дай тел. за връзка. Искам фризьор за къси прически, да подстригва добре

# 814
  • Мнения: 1 416
имам час за академия стефан като се върна утре ще пиша
С нетърпение ще очаквам да кажеш дали си останала доволна Simple Smile

# 815
  • София
  • Мнения: 336
Къде е този салон в Слатина, защото там ми е много удобно, дай тел. за връзка. Искам фризьор за къси прически, да подстригва добре
Телефоните 8736481 - Петя(работят 2 момичета). Иначе блокът е 44, пише на голям лилав надпис - Каприз. Аз не живея в Слатина, пътувам до там - по улицата минават 11 автобус и маршрутки разни(15, 21), ако това ще ти помогне да се ориентираш Peace

# 816
  • Мнения: 26
 Amra ,препоръчвам ти в салона  Стефанов/на Раковска/ фризьорка на име Ники !

# 817
  • Мнения: 1 416
Amra ,препоръчвам ти в салона  Стефанов/на Раковска/ фризьорка на име Ники !
   bouquet

# 818
  • Мнения: 1 525
явно в Дружба 2 няма фриз салони за похвала!

# 819
  • Мнения: 591
Искам да похваля  Вики от "Рефреш" жк.Надежда бл. 173 .   попаднах на това момиче като разглеждах темата преди една седмица,отидах записах си час. Останах много приятно очарована че най накрая се харесвам и ме направиха точно така както си се представях.Не беше нужно и обяснение за да ме разбере този стахотен професионалист!   bouquet
Би ли обяснила моля те къде точно е салона  Praynig Може  и на лични... и цена за подстригваме ме интересува  Simple Smile
Благодаря ти предварително!  bouquet

# 820
  • София
  • Мнения: 6 293
Искам да похваля  Вики от "Рефреш" жк.Надежда бл. 173 .   попаднах на това момиче като разглеждах темата преди една седмица,отидах записах си час. Останах много приятно очарована че най накрая се харесвам и ме направиха точно така както си се представях.Не беше нужно и обяснение за да ме разбере този стахотен професионалист!   bouquet
Би ли обяснила моля те къде точно е салона  Praynig Може  и на лични... и цена за подстригваме ме интересува  Simple Smile
Благодаря ти предварително!  bouquet

Цената е 9 лв. - измиване, подстригване, подсушаване. Ако искаш сешоар още 14 лв. Посетих я, не съм очарована, честно казано. Измиването от колежката й беше леко потресаващо, вода течеше по лицето ми, в ушите ми. Набързо сапунисване и измиване. Подстрига ме повече, отколкото исках, въпреки, че предупредих, че си пускам дълга коса.

След обслужването в Кало в Младост 1а, май не мога да попадна на хубаво обслужване, подстригване и отношение.

# 821
  • Мнения: 606
Бял списък -ЧОЧО от салон "Дързост и Красота" във Варна.Страхотен фризьор въпреки ,че е само на 22 или дори 21.От около 2 годидни го посещавам и нямам намерение да го сменям!Черен списък-студио"Поля"-моля ви,не ходете там!НИКОГА!

# 822
здравейте и от мен!Някой има ли отзиви за салон "Милен Василев" който се намира на П.Волов до дондуков!

# 823
  • София
  • Мнения: 93
къде се намира Кало в Младост 1а?Търся си фризьор наблизо около кв.Изток обаче не мога да си намеря та разширих периметъра.И аз за Кало знам че е хубаво постригват,но не знам адреса.Споделете моля ви!

# 824
  • Мнения: 1 416
къде се намира Кало в Младост 1а?Търся си фризьор наблизо около кв.Изток обаче не мога да си намеря та разширих периметъра.И аз за Кало знам че е хубаво постригват,но не знам адреса.Споделете моля ви!
Ето, но аз лично не те съветвам да ходиш там  Peace Има далеч по-добри фризьори http://kalohair-mladost.com/

Общи условия

Активация на акаунт