Пролет идва, всичко се раззеленява, а ФЕВРУАРЧЕТО щедро усмивки раздава

  • 15 337
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 542
Браво на момчето, доволно е качил ❤️

Тези пък Молтекс за пръв път ги чувам, къде се предлагат?

# 31
  • Мнения: 11
Elektra.13 нещо полезно за заглавната страница - контрастни карти за развитието. Свалят се и се принтират. https://kartofche.com/product-category/free/

# 32
  • Мнения: 114
Една приятелка ме светна за тях. Аз ги поръчвам от интернет, най-евтини са на сайта на аптеки Ремедиум, но последно нямаха налични, сега може и да имат.

Браво на момчето, доволно е качил ❤️

Тези пък Молтекс за пръв път ги чувам, къде се предлагат?

# 33
  • Мнения: 1 104
Записвам си да ви следя 😍❤ аз бях във февруарската група, но бебчо избра да се появи на 26.01.

# 34
  • Мнения: 1 577
Кога всъщност точно започват да се усмихват бебетата? Нашето бебе май още не е усвоило това умение - а и двамата с ММ много го гушкаме и му говорим ... Аз му пея много, ММ предимно му говори, винаги се стараем да го гледаме в очите когато плаче или се размрънка за нещо (според ап-а на УНИЦЕФ това било форма на комуникация) ... но осъзнати усмивки няма още 🤔

# 35
  • Мнения: 6 542
Нашето момче е на месец и половина. От няколко дни, се усмихва като му говоря. Аз пак се чудя дали е осъзната усмивка или съвпадение Grinning Преди това като му бърша устата се е случвало да се усмихне, (баткото и той така даде първата си усмивка), при всички положения е било след навършен 1 месец.
Тази нощ направи най-дългата пауза до момента - спа от 23 и нещо до 03 и нещо. А аз така дълбоко съм заспала, че едвам го чух, ужас! Ама и той в началото не плаче де, а издава само едни мляскащи звуци. И понеже кошарата е next to me и е до мен, от средата на леглото беше пристигнал почти в моето.

Дейзи, това си е февруарската група.

Последна редакция: пн, 13 мар 2023, 10:13 от Elektra.13

# 36
  • Мнения: 1 104
И моят започва първо с промрънкване вечер. Иначе, даа - знам, че е февруарската, но реших да се запиша при вас също, защото си бяхме заедно в групата за бременеенето февруари. 😍

# 37
  • Мнения: 688
И моето момиче започва да се усмихва.И аз си мисля,че още не е много осъзната усмивката но ръмжи доста🤗Дейзи няма значение,че сте януарско бебе🤗пак си от нашата група😉

# 38
  • Мнения: 6 542
Те половината февруарчета се родиха януари, включително и моето Simple Smile
Помислих да не търси януарчетата, някои нали и в двете теми четат.

# 39
  • Мнения: 688
Свикнахме се мамите тук🤗

# 40
  • Мнения: 73
Моето се усмихва и прави физиономии от 15 ден. Аз имам въпрос кога започват да виждат ( не само силуети) и кога мислите да започнете с активната гимнастика? Аз съм купила такава с черни и бели цветове, но още не се заглежда. На 32 дена е

# 41
  • Мнения: 1 577
Elektra , вие сте само на кърма нали?
Завиждам благородно за дългата пауза 👍 
И нашето бебе прави по 4 часа от време на време, но после винаги ми се струва, че си наваксва през деня 😣 каквото и да правим осем хранения си ги иска.
Нашата кошарката също е некст-ту-ми ми, и бебето е точно до главата ми, но уви, ако съм заспала дълбоко и аз го чувам само вече когато се разплаче силно.
за активната гимнастика - ние още нямаме, но принтирах от интернет контрастни карти, когато му ги показах за първи път преди два дена, беше гушнат в мен, че го мъчеха колики - гледаше ги като хипнотизиран 😆

Ние тази седмица имаме таргет да научим бебчо да си използва "новото" езиче да суче без протектор, т.е. да използва цялото езиче да прави вакуум около зърното ... 🤞🤞🤞 Искам да махнем протекторите, цеденето, и в идеалния случай и АМ ... Но, и едно от тези ще бъде подобрение на текущото състояние.

Нашето момче е на месец и половина. От няколко дни, се усмихва като му говоря. Аз пак се чудя дали е осъзната усмивка или съвпадение Grinning Преди това като му бърша устата се е случвало да се усмихне, (баткото и той така даде първата си усмивка), при всички положения е било след навършен 1 месец.
Тази нощ направи най-дългата пауза до момента - спа от 23 и нещо до 03 и нещо. А аз така дълбоко съм заспала, че едвам го чух, ужас! Ама и той в началото не плаче де, а издава само едни мляскащи звуци. И понеже кошарата е next to me и е до мен, от средата на леглото беше пристигнал почти в моето.

Дейзи, това си е февруарската група.

# 42
  • Мнения: 831
Момичета, въпрос към тези, които сте на АМ. Ние сме с Аптамил (защото такова беше в болницата) и гледам на кутията, че се препоръчват 6 хранения по 90 мл след 2рата седмица Flushed Моята бебка си яде по 100 мл ва 3 часа, т.е. 8 храения и мисля, че така си е нормално. Някой да сподели опит? Обмислям като цяло да мина на Нан.

# 43
  • Мнения: 688
Ние използваме на бебелан,бяхме на аптамил но повръщаше много.Храненията са ни 8 на ден.

# 44
  • Мнения: 1 512
Момичета, въпрос към тези, които сте на АМ. Ние сме с Аптамил (защото такова беше в болницата) и гледам на кутията, че се препоръчват 6 хранения по 90 мл след 2рата седмица Flushed Моята бебка си яде по 100 мл ва 3 часа, т.е. 8 храения и мисля, че така си е нормално. Някой да сподели опит? Обмислям като цяло да мина на Нан.

Ние сме на НаН,на 40 дни и ядем по 90 през деня едва изкарва 2ч без храна,понякога и по 12 хранения му се събират. Явно има скок в растежа,защото от вчера яде по 120 на около 3ч,а вечерното хранене си го махна сам и спи около 5ч непробудно. Педиатърката каза да има 6 хранене по 120,но аз се водя по детето. За 40 дни е качил 900гр което мисля,че е супер. Така че моят съвет е да се водиш по него,и щом наддава значи всичко е наред

Общи условия

Активация на акаунт