Психология на изневярата

  • 19 163
  • 465
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 125
Здравейте група. Скоро четох една интересна статия за психология на изневярата. По този повод имам две въпросчета, на които ще помоля да отговорите, пък дано се получи интересна дискусия.
1. Изневерявали ли сте и защо?
2. Бихте ли изневерили и защо?

# 1
  • Мнения: 1 600
Това да не е за реферат, курсова работа, списание, уебсайт??


Изневерявала съм в тийнейджърските си години, когато връзките бяха глупави и мимолетни.

# 2
  • Мнения: 1 492
Какво ти влиза в работата?
Да се похвалиш ли?

# 3
  • Мнения: 3 190
Разкажи ти първа...

# 4
  • Мнения: 1 442
Аз не съм изневерявала и не бих, но бившият ми мъж - да, и затова се разделихме. Причината, накратко, омръзнал му беше семейният живот, по същото време пред него се отворили нови хоризонти и звезди, така да се каже, и воала, край на семейството. Та това е отговор на въпроса ти защо се е стигнало до изневяра.

Последна редакция: нд, 12 мар 2023, 13:14 от Space_woman

# 5
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 085
Психология на изневярата

Извод No.1: Изневярата е тайна 😁

# 6
  • Мнения: 25 612
Здравейте група. Скоро четох една интересна статия за психология на изневярата. По този повод имам две въпросчета, на които ще помоля да отговорите, пък дано се получи интересна дискусия.
1. Изневерявали ли сте и защо?
2. Бихте ли изневерили и защо?

Забравил си да включиш и:
3. Снимка, три имена, ЕГН, адрес, телефон...

Така де, като ще е изповед, да е като хората. Само не разбрах накрая ще има ли опрощение на грешниците и кой точно ще ги опрощава (ти ли?), или само боят от половинките им ще е достатъчен?

# 7
  • Мнения: 35 967
тези неща не са ли малко индивидуални?

# 8
  • Мнения: 12 780
А самият ти желаеш ли да споделиш нещо лично по темата?

# 9
  • Мнения: 2 570
И друг път са се пробвали с такъв сюжет. Темата не се развиваше изобщо Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 125
Здравейте група. Скоро четох една интересна статия за психология на изневярата. По този повод имам две въпросчета, на които ще помоля да отговорите, пък дано се получи интересна дискусия.
1. Изневерявали ли сте и защо?
2. Бихте ли изневерили и защо?

Забравил си да включиш и:
3. Снимка, три имена, ЕГН, адрес, телефон...

Така де, като ще е изповед, да е като хората. Само не разбрах накрая ще има ли опрощение на грешниците и кой точно ще ги опрощава (ти ли?), или само боят от половинките им ще е достатъчен?

Отиде в съвсем друга посока. Можеш да пуснеш отделна тема.

# 11
  • Мнения: 12 780
Обикновено зад такъв интерес стои някакъв личен мотив. Например си потърпевш, или по друг начин лично засегнат.
Ти не желаеш да споделяш личните си мотиви, а очакваш други хора да споделят с теб.
Не са много реалистични очакванията ти. Вижда се поне до сега от развитието на темата.

# 12
  • Мнения: 14 847
Благодаря, образовам се от извора - на чужди езици от хора с докторска степен. И на съвсем други теми, всъщност.
Причините за изневяра не ме интересуват.
П.п.тази логорея в линка да не е твое дело??

# 13
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
И кой ще си признае в публичен форум ,че изневерява?

# 14
  • София
  • Мнения: 125
И кой ще си признае в публичен форум ,че изневерява?

И какво като е публичен, когато всички са анонимни? А няма и чак толкова нужда да си признава. Анкетата е достатъчно красноречива.

Общи условия

Активация на акаунт