"Носленце от мама, очички от татко - нашто ДЕКЕМВРИйче - толкова е сладко!"

  • 22 113
  • 284
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 572
detelini, може би си се претоварила преди раждането и сега от болките и така - стреса си оказва влияние. Не се отказвай въобще, колкото и досадно да е, намирайте тихо и спокойно местенце, музичка и любов и нека тялото само да си се настрои. Много е хубаво да си го гушкаш и без това...и аз като теб така ревях от съпричастност и болка в началото, докато ревеше, но вече снощи ми идеше да я хвърля през прозореца - леле, това умората е страшно нещо! Добре, че таткото я взе, а аз се махнах и поспах блажено в хола до 5ч сутринта  Embarassed

И аз така, di_, хапвам си и пресни цитрусови сокчета, и шоколад по малко...и кисело зеУе със пиУе и теУешко...

Вержи, Дактарина каква опаковка ? Някакъв крем, ама какъв - аз Дактарин глобулки взех за моите гъби, дето щях да ги лекувам, ама взех че родих и...но крема за млечница сигурно е някакъв друг, различен от кремчето, което се маже по гениталите? Аз само се чудя и мая още за тая млечница, имаме ли, нямаме ли, защото виждам само на езика й бяло, към средата, но не мога да преценя дали е налеп, или си е така, от кърмата, то и моя език е полу-бял към средата  Mr. Green Но ако е в начален стадий, трябва да знам, че нали и на зърната се предава, отразява се и на кърмата, на храненето и пр.

Света Богоридичка да помогне на всички, които са в очакване още!


# 151
  • Варна
  • Мнения: 893
Сара щом е само по средата на езика значи няма срашно  Peace ако има петна бели вътре на бузките които не се махат като се пробваш да ги махнеш - тогава е млечница .
иначе Дактарин - гел. не знам дали има разлика...питай в аптеката или дофтора newsm78

а ние сме с подсечено дупе от снощи  Cry явно в просъница съм забравила да я намажа  ooooh!

Шемет какво ползваш за хемороида?? на мен май ми излезе един онзи ден  Thinking
боли ме само докато акам  Embarassed, все едно съм яла пясък  #Crazy
чудя се само защо чак 3 седмици след раждането ми излиза ... newsm78

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
shemet_neveroiaten Това с термометър ми е коронният номер за утре сутрин. Какво ли  не опитах????? Ако и тази нощ не ака, утре с термометъра. Не ми се щеше, че нали лениви черва се въдят така, ама да се надяваме, че от 1 път нищо няма да стане.
На всичкото от горе от преумора ли от нещо друго ли, щото не помня от кога не съм спала нямам никакъв апетит  Sad Тая вечер на сила съм яла супа, а после и второ, че и десерт и щях да повърна за малко, ама нали трябва да ям и аз ям.......

# 153
  • Мнения: 3 695
detelini, стискам ти палци да се увеличи кърмата, само бъди спокойна.  Heart Eyes
С епизотомията не съм имала проблеми за тоалетната. В болницата ми дадоха рициново масло, но аз и без това там почти нищо не ядях. На 23-я ден ходих на контролен преглед и казаха че всичко изглежда добре, но била малко твърда самата епизотомия, та сега се притеснявам дали е нормално да е така, и ако не се оправи, ще ходя пак на преглед. Странното е че в началото не ме боля изобщо, а сега сякаш понаболява понякога   #Crazy  Правя си от време на време промивки със отвара от смрадлика, но все по-рядко ми се занимава, а май трябва. При вас твърда ли е епизотомията или не? Да мажа ли с нещо?

# 154
  • Мнения: 3 323
Чак сега успявам, а вие сте писалиии.....
Ники, внимавай с термометъра, друго - Фризовом, Дуфалак - не е лекарство давала съм на Кари на 10 дни. Наша Дивна ака един път на ден (цял ден му ръмжи - ама то не излиза) и от 2-3 вечери по време на къпане (явно като се затопли коремчето) го изкарва най после. Ако пие водичка може да пробваш да дадеш малко топличка - също прокарва.
Честито на РалиД!
ЧРД на JVD!
Да са щастливи и благословени!
Сара, не ти ли мина , бе джанъм таз операция? Аз вече и спомен нямам! Нито ме боли нито нищо!

# 155
  • Мнения: 514
......
Шрю, ти как се отпуши - с горещи вани ли? Педито ми каза да се поизцеждам че да видя колко кърма пускам.  Rolling Eyes


detelini, с горещи вани, компреси и масаж. Също варях вода в плитка тенджера, мажех гърдите с вазелин и така надвесена над парата докато тръгне млякото. После цедене, супички, много вода и сокове. Аз също нямах апетит, но се хранех насила. Купих си една джаджа от аптеката, мисля, че тя помогна най-много. По принцип е за болки в кръста, пълни се с вряла вода.....не знам как се казва т'ва чудо, веднага започнаха да ми омекват гърдите.
Оффф много теглих с тези мои цици, а те големи, големи  Rolling Eyes И как се бяха втвърдили само, малкия не можеше да захапе зърното, цедях се с помпата и виех от болки, но с търпение всичко се оправи. Ти само гледай да започнеш да се храниш  Naughty

Virginity, внимавай с хемороидите, опасна работа са да знаеш. Памучно бело, мека тоалетна хартия, мястото трябва да е мноооого чисто. А за дупето на малката.......остави я повечко време с отворен памперс. Ние така опикавахме и осирахме света, само по лицето ми не е пикал, а онзи ден ми се изака в ръцете  Mr. Green За подсечено дупе продават специални мазила в аптеките.

tini-mini утре за къпането всеки ден, отивам да спа сега  Simple Smile

# 156
  • Мнения: 419

Мила Shrew,желая ти много здраве,щастие и късмет!Пожелавам ти много любов и много радостни моменти с малкия Александър!

# 157
  • Мнения: 572
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА SHREW  newsm51 newsm59 newsm18 dance  ura newsm67 Gift Gift Gift
Да се радваш много на Александър, на любов, късмет и много здраве!

Сара, не ти ли мина , бе джанъм таз операция? Аз вече и спомен нямам! Нито ме боли нито нищо!

ClanG, не разбрах това в каква връзка беше - да не съм се оплакала някъде?  newsm78 Може би това, че казах, че като ми лежи на коремчето, бебка ми рита в раната, а това боли. Иначе и аз нямам болки, вече съм неузнаваема, ама я пробвай да си натиснеш раната? Е, ако и така не боли, значи е от това, че си оперирана с 1 седмица преди мен.

Аз снощи в просъницата, докато кърмех Елинцето, излях половината от безценния ни останал един Инфакол  Cry направо ми идеше да се гръмна...дано нямаме повече колики... Praynig

# 158
  • Варна
  • Мнения: 893
ЧРД на наща мила SHREW     bouquet

аз отивам да взема Бочко и Медико Идеал, белким помогнат  Praynig

# 159
  • Мнения: 669
 newsm59Честит рожден ден SHREW здраве,щастие и мнго радостни моменти с малкия Алекс

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честит Рожден Ден на Shrew и Macko.
В този тъй тържествен ден, аз те приветствам омилен и ти желая гръмогласно в живота всичко най-прекрасно!


Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 09:41 от Nikki_Ivanova

# 161
  • София
  • Мнения: 1 067
Мили Декемврийки аз съм от Ноемврийките... Hug

Днес Маско (Здравчето) има рожден ден, но миличката е в болницата заедно с малката Ева от няколко дни. Вчера се чух с нея и беше много нещастна. Вероятно днес ще ги изписват, защото ЕРва е по-добре, но не е сигурно. Нека заедно им стискаме палци да излязат още днес и да отпразнуват рожденния ден у дома, с вече оздравялата Евичка и тати!!!  Praynig

Моля, не и звънете че в болницата са забранени телефоните. Но си чете СМС-ите! Благодаря!

Лек ден на вас! И честито на другата рожденничка Шрю.   bouquet

# 162
  • Варна
  • Мнения: 893

В този тъй тържествен ден, аз те приветствам омилен и ти желая гръмогласно в живота всичко най-прекрасно!

Но чудя се какво ли може
по стойност да ти се предложи...
дали пари и красота
но всичко то е суета.....   smile3503

оо ЧРД и на Мацко и дано излязат днес !!!!  Praynig

# 163
Честит Рожден Ден на Jvd, Shrew и Macko.    bouquet

 Да са живи и здрави и всичко най-хубаво с малките бебенца. На Macko стискаме ти палци  Praynig дано всичко е наред.

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 12:35 от bulgarka

# 164
  • София
  • Мнения: 6 798
Честит Рожден Ден на Jvd, Shrew и Macko! На Мацко бързо прибиране вкъщи!

Общи условия

Активация на акаунт