Снимки

  • 34 271
  • 368
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 843
orange72, гледам и вие сте надували сериозно балони Simple Smile

Хм...Ирина се загледа нещо...праща целувки даже...ахахаха!
Сго-дих-ме-се! Wink

Голям хубавец, ей!


# 76
  • Мнения: 171
Голям симпатяга е Ники, да ви е жив и здрав! Hug

# 77
  • Мнения: 358
голям хубавец !!! да е здрав и щастлив и само радост да ви носи !!!!!!!!!

# 78
  • Мнения: 131
Гледам, гледам и се чудя колко са ни хубави децата. Моля се само да са ни живи и здрави. Да ни греят с любовта си, да ни дават надежда, да ни окрилят със смеха си.  Мили дечица и родители бъдете щастливи.

# 79
  • Мнения: 3 715
На всички децата са много красиви! Да са ви живи и здрави и само хубави емоции да преживявате с тях.

# 80
  • на път
  • Мнения: 2 804
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=92600

Ако съм се справила, може да видите и нашите снимки.

Просто е прекрасен този Ники!!! И как му греят очичките като звездички  Laughing. Желая ви много щастие и любов!!!

# 81
  • Мнения: 160
Гледам, гледам и се чудя колко са ни хубави децата. Моля се само да са ни живи и здрави. Да ни греят с любовта си, да ни дават надежда, да ни окрилят със смеха си.  Мили дечица и родители бъдете щастливи.
и аz така мисля

# 82
Наистина всички са страхотни сладури! Да са живи и здрави! Да сте здрави и вие родителите им ,за да ги дарявате с обич, спокойствие, ласки и всичко от което се нуждаят вашите дечица Hug

# 83
  • Мнения: 367
 Grinning И аз мисля, че всички дечица са страхотни. И как няма, след като са обградени от любов и внимание.  Пожелавам на всички родители здраве и много усмивки, с които да даряват децата си! Joy

# 84
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ето малко снимки от снощният ни празник. Grinning
Моето голямо порастнало момченце стана на цели 4 годинки. Hug
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=101502

# 85
  • Мнения: 171
Честито ти рожденник със закъснение!   bouquet

Да са ти живи и здрави дечицата! Hug

Много е хубава торта. Количките и те ли се ядат?

# 86
Голям чаровник е рожденникът ви ! Честито на патерици и да ви е жив и здрав! Hug

# 87
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Благодаря за пожеланията. Hug
Тонни Не,количките не се ядат.Боби си мислеше,че се ядат но по-късно разбра,че ще му останат за спомен,да си играе със тях.
 GrinningИначе тортата и аз много му я харесах,въпреки,че се бях спряла на друг модел.Вуйчо му,тоест брат ми настоя обаче,че тази ще му хареса повече,и наистина така си беше. Mr. Green

# 88
  • Мнения: 367
Ами как няма да я харесате!  smile3510 Тя е много красива!  Малката Преславка успя ли да бръкне в нея? Защото нашият Ники, още преди да запалим свещичките, бръкна да види в къщата върху тортата какво има.
Поздравления за Боби!   bouquet Страхотен е! Надявам се през април да се запознаем. И Ники е Водолейче.

# 89
  • Мнения: 120
 nbirthdayЧестит рожден ден на Боби nbirthday /на куц крак/! Тортата е невероятна!
Да са ви живи и здрави сладките дечица! Страхотни са!

Общи условия

Активация на акаунт