Боледуване на децата ни-тема 71

  • 25 533
  • 822
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 106
Това Ефира за първи път го чувам. Колко големи са ви децата, на които са го изписали?
Аз давам на моите Имунотрофина от около 1 месец сутрин, по лекарско предписание.
Моето малкото имаше един много странен обрив по цялото си тяло. От главата , до краката. Ситничък. Нямаше температура, кашлица, сопол. Нищо освен обрив над 10 дни. Водихме го на 3 педиатъра и 1 кожен лекар.Тествахме за скарлатина- отрицателен. Преди няколко дни започнаха да му се белят пръстите на краката и показалчето на дясната ръка. Утре сме пак на контролен преглед.

# 31
  • Мнения: 5 257
Нашето е на три и половина.

# 32
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Applegarden,дано си останете само с това без кашлица.
Димитрова,и аз си мисля,че вкъщи си менкаме бактерията и затова всеки път се изолира.
Пеак,имаше някаква шарка май с тези симптоми.Дали не беше розеола не помня.

# 33
  • Мнения: 2 352
Ще се гръмна. Този вирус е ужасен. И двете деца ги боли коремаи са с разтройство, а каката е и с висока температура. Вече е 4 ден и се надявах да се оправят,а то по- зле става. Иначе пък през деня бяха жизнени, хапват си, играят. Явно получават някакъв спазъм и тогава мрънкат, ходят до толкова и пак беснеят. Добре, че не е и много често, 4-5 пъти на ден.

# 34
  • Мнения: 6 804
Хъркане,кашлица не сме спали,стана в 6.30 леко топла ест.37.2 ...
Кашля постоянно.....на обяд на док.

# 35
  • Мнения: 1 222
На 4г. е дъщеря ми и това и е първи курс с Ефира. Не е имуностимулант, дава се на деца с алергии, астма или като профилактика на деца, които правят чести бронхити и пневмонии. Какво да кажа, аз много се дърпах и не исках да и го давам, но просто виждах как нещата стават все по-зле откъм боледувания, всичко започна да кара тежко и когато се доказаха алергиите прецених, че е по-добре да пробвам и това. На всяко разболяване беше на Пулмикорт преди това и то поне 7-10 дни, а края на миналата година почти 2м. беше на него. Горе долу месец и остава да го пие и предполагам след това ще го спрем за лятото, а септември вероятно ще направи още един курс и дано наистина има ефект.
Дана, поплаква още нощем, че я боли, ще видим днес как ще е. Дано да мине.

# 36
  • Мнения: 3 972
Пиик ами тя нашата педиатърка точно това белене на пръстите търсеше при синът ми след като уж изкара скарлатина той го нямаше но тя каза че е характерен белег но при него имаше изолиран стрептокок без други симптоми ...

# 37
  • Мнения: 5 257
И при нас е същото с боледуванията и Пулмикорта. Сега два месеца не сме ползвали.

# 38
  • Мнения: 35 106
Миналата зима голямото ми дете изкара на пулмиморт. Нап8 беше ад. А на всичкото отгоре, го нямаше и по нашите аптеки, та купувах от Турция.
Миналото лято ходихме в Трявна и правихме процедурите. След това още 2 пъти правихме физиотерапия тук, в Русе. Не знам това ли е причината или просто израства болестите, но тази зима не сме ползвали пулмиморт.  Но пък гъгне много. Третата му сливица му в проблем и трябва да я махнем сигурно

# 39
  • Varna
  • Мнения: 483
Моята пие Ефира от края на Януари. Пак и слезе надолу сопола. Аз може би изтървах нещата, защото се опитах да я лекувам със някакви сребърни  капки, Умкалор, шуслерови соли, а то се оказа че пак има стрептококи пнеумоние. Имаше само прозрачен сопол, който след една седмица се обърна в кашлица. Подозирам, че ги носи от ноември и само ги потушавахме със капки за нос и те пак избиваха. Вече пие антибиотик и е на Пулмикорт. Според пулмолога, Ефирата няма  да и помогне щом нямала алергичен компонент. Незнам, алерголог пък и я изписа, въпреки че на кръвните изследвания не излезе пукната алергия.

# 40
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Да се оправят болните.
Apllegarden,дано има полза от ефирата при твоята.
СимонаК,и аз мисля,че го потушаваме за малко и пак избива стафилокока.Ще ходя в Петък при педи за направление за гърлен секрет и да видим сега дали сме го изтрепали най-после.
Пейк,ние ходим в Трявна два пъти в годината и съм доволна.

# 41
  • Мнения: 3 250
Симона, какво количество излезе вашия стрептокок? Питам, защото по едно и също време правихме риноджермина първи курс? Нашия секрет от неделя е - с "малко количество", което на фона на "значително" и "сигнификантно" е доста добре и значи, че риноджермината е подействала. И след 10 дни е втория курс. Иначе да, отвратителни са, тя има два бронхита така, като на третия месец не успея да излекувам.

# 42
  • Varna
  • Мнения: 483
Димитрова_87,масово е стрептокока. Есента и направи бронхит също. Лекуваме ги, всичко затихва и когато се върне на градина на втори, трети ден избухва пак. Половината в групата се оказаха безсимтомни носители. И така. Danaeka, ще ти пиша на лични за Трявна

# 43
  • Мнения: 846
Здравейте, имате ли мнение за сироп за имунната система ADLiquid™For Kids? Това ни изписаха за възстановяване след варицелата, че много се срина имунитета на детето, на 2 години е.

# 44
  • Мнения: 35 106
Пейк,ние ходим в Трявна два пъти в годината и съм доволна.
И аз го бях планирала за май месец, но лекарката каза, ще сега 6 месеца трябва да си почине от предната рехабилитация. Евентуално август или септември ще отидем. Честно казано, наистина малко доскучава ако не се мърда извън града.

Общи условия

Активация на акаунт