Записване за детска градина Варна

  • 26 083
  • 500
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Явно все повече родители са започнали да четат форума - миналата година като си задавах въпросите тук относно записването, изобщо нямаше такава истерия и такива абсурдизми!  ooooh!

Отидох в първия работен ден, но чак след работа, някъде към 15,30ч, подадох си док-те на служителките от канцеларията, като бях едва №22!

А сега като чета и направо се радвам, че няма да съм част от този абсурд... Sunglasses

# 76
  • Мнения: 17 416
Честита НОва година на всички!
Каква е тая лудница, бе Shocked? НАли уж щеше да е по-лесно newsm78 Аз пък не мога д аразбера какво и харесвате на тая Петър Берон! На мен ми е под носа, имах възможност с връзки д аси уредя детето, но не го дадох там. Директорката е егати лисицата... Уж райониране, уж не знам какво- нямаше я в списъка, и резерви нямаше дори..Не се учудвам, че сега е допуснала подобно нещо. Ако щете ми вярвайте- подадох си молбата на 6.06.06 в Мечо Пух- Чайка. Еми....приеха ми детето(без подкупи или връзки)- 25 са в групата, градината е голяма и на хубаво място. Пак боледува, но съм много доволна от всичко там.
Успех на всички пожелавам!

# 77
  • Мнения: 5 263
Така току що се прибирам от ЦДГ "Звездичка" до 20:30 имаше записани 100 човека. В поредната проверка направена в 18:30 часа след поименно назоваване на имената на децата бяха раздадени поредни номера. Тъй като стана ясно че няма утре да се подават документите, а на 08.01.2007 г. с тези раздадени номера ще става записването. На градината има залепени бележки с подробно описание. На учителката която беше там и предадохме списък със стоте деца записани до този момент. Това дава гаранция на родителите, които чакат от вчера, че на 8 януари ще си влязат по ред на входящия номер. Слад предаване на списъка , отвън започна съставянето на нов с входящ номер 101. В градината ще бъдат приети около 120 деца за 3 групи. По реда на предварителните списъци ще бъдат приемани документите и съответно по същия начин ще са във въпросния електронен регистър.

На директорката баща й починал и има разрешение от Общината да отмени записването за 08 януари.
Ами това е в общи линии  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 21:16 от Radina

# 78
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Венера, какво не й харесваш на "П. Берон", освен директорката? Досега само положителни отзиви чувам...

В "Звездичка" ще си подадем документите чак на 8-ми значи...

За "Петър Берон" - през 3 часа са срещите за потвърждаване на номера; няма чак толкова много хора като в "Звездичка" или в "Слънчо".

# 79
  • Варна
  • Мнения: 10 824
А защо повечето се натискат за централните градини - заради близостта до дома или работното място или поради друга причина? Вече разбрахме, че не винаги "централна" градина означава "добра"... Confused

# 80
  • Мнения: 2 922
Тази тема я следя вече като някакъв екшън филм!
Пожелавам на всички успешно записване, който където си е намислил!

А за Петър Берон и аз съм чувала само хубави неща.

# 81
  • Варна.
  • Мнения: 1 102
Цял ден гледам през прозореца как хората се събират пред "Звездичка", първо си помислих, че е сватба, после погребение... Боже! Боже! Знаех, че чакането започва от 2-3 часа през нощта срещу работния ден, но това е вече прекалено #Cussing out
нас този водевил ни очаква следващата година.  Shocked
Пожелавам ви успех!

# 82
  • Мнения: 3 927
Ей, никой да не ходи отсега в моята градина  Wink Simple Smile Laughing

# 83
  • Мнения: 17 416
Венера, какво не й харесваш на "П. Берон", освен директорката? Досега само положителни отзиви чувам...


Ами някак не ми харесва самата градина.... ТОва го установих още докато чаках за срещите с директорката. В сравнение с тази на дъщеря ми си е направо гадна, дворът е на улицата...за персонала не мога да коментирам нищо. Не знам, не ми харесва. МИСля, че факторът близо до дома не е определящ Peace

# 84
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Ей, никой да не ходи отсега в моята градина  Wink Simple Smile Laughing

Споко, там едва ли ше е екшън, ама все пак иди в 6-7 ч.

# 85
  • Мнения: 3 927
миналата година като си задавах въпросите тук относно записването, изобщо нямаше такава истерия и такива абсурдизми!  ooooh!


Имало е, имало е.....слушах разни истории за Ян Бибиян как са пренощували родителите там.......просто нас тогава не ни е вълнувало толкова. Лошото е, че догодина ще е по-зле (по мои песимистични прогнози  Mr. Green).

# 86
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А защо в градините в "Чайка" няма наплив? Не са хубави или какво?

Страшна работа са свършили с тоя електронен регистър, няма що! В Бургас си се бяхме записали съвсем спокойно за ДГ, която си бяхме избрали - някъде към март миналата година, без проблем ни приеха молбата - предполагам, че и тук е било подобно положението. Сега само се създава паника и ескалация на напрежението...

# 87
  • Мнения: 3 927
Кварталът е застаряващ, може би затова......

# 88
  • Варна.
  • Мнения: 1 102
А защо в градините в "Чайка" няма наплив? Не са хубави или какво?

до колкото на мен ми е известно "Чайка" би могло да се нарече "застаряващ" квартал, средната възраст на живущите е доста висока и няма много малки деца. това го чух веднъж (мисля по радиото) по повод строеж на някакъв магазин.

# 89
  • Мнения: 17 416
Хора, какво става, бре? СЕга погледнах през терасата(срещу П. Берон живея)- 4-5 спрени коли на тротоара и народ пред градината. Баси ужаса, и аз като Киса се радвам, че за нас е минало това.
Чоколина, в Чайка има 4-5 градини,няма много деца, а и народът с енатиска за централните, затова Wink А там всичките са много хубави, ама ваша си работа Peace

Общи условия

Активация на акаунт