Мъж-стиснат мъж

  • 6 776
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15 315
Въй, ламти за пари, стиснат, притеснява се, че жена и две деца са на негов гръб, ама по 4 часа дневно работи, стига му, вместо да работи 2 пъти повече за 2 пъти повече пари. То първото дете не е ли е вече в студентска възраст, още ти ли му купуваш дрехите и го обгрижваш?
На 12 и на 9 е малкото.
Интересно, нещо времево ми се губи, ти кога точно си започнала първата си изобщо работа, кога си спряла да работиш и кога пак си започнала, като имате 7-8 години преди първото дете да се роди и по твои думи той винаги е плащал?

# 76
  • Мнения: 1 344
1. Това поведени на мъжа ти не е нормално!
2. Вие нищо не можете да направите, за да го промените.
3. Консултирайте се с психолог, психиатър, терапевт и др.
4. Ежедневието ви е АД! Не бива да свикват децата с подобно отношение, иначе и те ще станат като него!

# 77
  • Мнения: 267
Колкото и да пишете, тя вижда проблем за разрешаване. 20г не са го разрешили, точно сега ще започнат. Добре смазана  жертва на психическо насилие.

# 78
  • Мнения: 6 791
Докарана си до паник атака за недоядено кисело мляко, осъзнаваш ли какво ти е сторил този човек? Като дете си се хванала с този мъж. Нямаш никакъв опит във връзки, познаваш само това поведение, само не знам защо си търпяла ЦЕЛИ 20 години. Както виждаш с годините става по-зле, значи представи си след още 10.
За себе си и за децата си трябва да се освободиш преди да се довършиш от стрес, че си разпиляла пакета с ориз.

# 79
  • Мнения: 147
Този мъж като работи на четири часа, прибира ли се всъщност после вкъщи? Да не е комарджия? Просто рязко ми блесна асоциация с човек, с когото като млада излизах.

# 80
  • София
  • Мнения: 39 167
Става въпрос за повече от 3000 лв, в провинцията, със собствено жилище! Аз в София се оправям с 2 и нещо и заем. Къде отиват парите???

# 81
  • София
  • Мнения: 8 045
Като за хора, които студуват и си броят стотинките, е малко странно двамата да имате сумарно 20 работни часа на седмица.
Детето с дислексия е времеемко, но не виждам причина поне единият родител да не е на пълен работен ден. От една страна го разбирам, че 1500 лв. не са много за 4-ма души, но не виждам причина да не работи на обичайна 40-часова работна седмица. Това в случай, че иска да заделя парите от наеми. Има нещо сбъркано в цялата история.

# 82
  • Мнения: 39 727
Вярвам, че темата е истинска. Вярвам, че иче положението НИКОГА няма да се промени. Авторката е наясно, че поведението на мъжа и не е нормално. Но ще си остане с чуденето.

# 83
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Авторке,  на студено стоите, а какво ядете? Какво работи този мъж четири часа на ден? През останалото време от деня какво прави?

# 84
  • София
  • Мнения: 2 659
Бойлер, който работи само по 20 мин?? И недоядено кисело мляко или необран белтък на яйцето, майкоооо мила, леле, и двамата не сте наред, честно! Той че е куку, куку е, ама ти защо търпиш?? Че и на децата си го причиняваш? Имаш жилище, децата не са съвсем малки, ЗАЩО стоиш?

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 3 616
даже яйца като пържа, се крия, защото никога не успявам да обера белтъка като хората, как тъй ще го прахосвам.
В една крайна фаза...има риск този човек да свърши като онези старци затрупани от вехтории и вещи, едва дишащи от боклуци, но иначе с пълни сметки в банката. Обикновено почиват сами и в крайна мизерия, изоставени от всички, по един или друг начин. С времето това ще прогресира, честно казано малко са хората, които могат да съжителстват с такъв човек. Ти вече си рухнала психически, даваш ли си сметка? Не знам какъв съвет търсиш във форум, специализирана помощ е нужна тук.

# 86
  • Мнения: 510
Мъжът ти е за психиатър, но явно няма желание да се лекува.
С тия паник атаки и ти вече си за психиатър.
Взимай мерки преди и децата да сте ги докарали до там.

# 87
  • Мнения: 39 727
За съжаление моето мнение е, че човекът е за психиатър. Ти също си се докарала до лекар. Само не знам защо държиш децата там. Те попиват това за семеен модел.

# 88
  • Мнения: 9 978
Вярвам, че темата е истинска. Вярвам, че иче положението НИКОГА няма да се промени. Авторката е наясно, че поведението на мъжа и не е нормално. Но ще си остане с чуденето.
Мисля, ме ще се прочени. Към по-лошо, защото с критическата нещата ще се усложнят *3.
Успех на авторката, дано поне децата се съхранят по някакъв начин.

# 89
  • София
  • Мнения: 39 167
Не знам дали осъзнаваш, но си жертва на финансово насилие като по учебник! Не ти дава да работиш, взима ти заплатата ако работиш, прави ти скандали за пари, явно крие пари. И накрая се разболяваш и не ти дава да купиш лекарства. Класика!

Общи условия

Активация на акаунт