Банята - тема 43

  • 27 037
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 2 915
nelina, при вас баните са разкошни и огромни спрямо тази и масовката, и като добавим аспирацията, на която обърна внимание, и това, че ще се ползва от дете бих минала на вариант ПВЦ. Като се чисти около тоалетната също няма да има опасност от раздуване.
Мисля има все още фирми, които работят на по-приемливи цени ПВЦ-то, та ако човек се поразтърси... Честно казано по-малко от 2000 лв не мисля, че ще стане крайната цена с чиния, казанче, мивка и шкаф, но и английското с доставка и казанче по-малко от 1400-1500 лв не го виждам. Керамиката много тежи и е обемна, че и чуплива, а и винаги има риск нещо поръчано онлайн да дойде объркано или повредено...
Големите бани ,да ,но малката е много малко по-голяма от тази на София (+30см по дължина) и като влезе жена гост да се къпе ,става димна завеса .Ако ПДЧто е от по-качествените  и добре кантирано, парата не би трябвало да го повреди .Съгласна съм напълно с теб ,че ПВЦто е за предпочитане откъм качество .

# 736
  • Мнения: 308
600-700 за шкаф се трудно постижимо, но абсурд за шкаф + мивка си мисля...особено ако държите на мивка от технически камък.
В зависимост от размера и марката, само мивката е не по-малко от 400-500 лв. Шкафът поне 800 и така...
Въобще не държа  на мивка от технически камък. Просто да е бял шкаф с чекмеджета и мивка, която да е минимум 12-13 см.дълбока.
Но да, като гледам такива шкафове, всички са над 700 лв.

# 737
  • София
  • Мнения: 44 122
Аз не виждам огромна разлика между този шкаф и куфар🤔🤷‍♀️

# 738

Общи условия

Активация на акаунт