Когато дъщерята се напикае и отива с таткото в тоалетната...

  • 2 692
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Мъж ми е влизал с малката в мъжката, веднъж е влезнал в женската и са го изяли с парцалите... Rolling EyesАз не бих нападнала татко, помагащ на детето си да се изпикае....не сте наред за това да мрънкате, честно... ooooh!Не бих се почувствала Никак, ама никак даже ако попадна аз на такава гледка... Peace

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А какво е това заглавие: Когато дъщерята се напикае..., аз го разбирам, че вече дъщерята си е свършила работата, за какво й е да ходи до тоалетна...?

# 17
  • Мнения: 4 585
    Брей, какви точни описания на мъжка тоалетна от... жени. Небесни красТавици ли сте търсили там.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
А какво е това заглавие: Когато дъщерята се напикае..., аз го разбирам, че вече дъщерята си е свършила работата, за какво й е да ходи до тоалетна...?

Не сме в час по български.... Peace

# 19
  • Мнения: 306
Юруш всички към дамския клозет! HugТам има врати,има и тоалетна чиния.Позната обстановка!При вида на писоарите и наредените мъже... newsm78

# 20
  • Мнения: 1 216
Правило е мъжете с деца да влизат в мъжката, там си има и място за смяна на памперси. Ако детето е на 5-6 години, би трябвало да може да ползва само тоалетната, като родителят чака отвън, естествено.

Понеже мъжете пикаят в писоарите основно, може тоалетните чинии   в мъжката тоалетна да са по- чисти  Rolling Eyes

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Вие какви тоалетни посещавате, защото ние обикновено ходим в такива в които има врати, ключалки и разни ей такива и естествено мъжа ми води детето в дамската тоалетна.

# 22
  • Мнения: 2 070
Абе важното е кенефите да стават все по-чисти! Нека направят и унисекс тоалетни като в Али Макбил, ще е забавно. И да махнат писоарите... За да мога да продължавам да пререждам женките и да си влизам спокойно в мъжките тоалетни без да чакам на опашки..  Wink Аз като се замисля напоследък по заведенията не съм влизала много много на места с писоари, само в по-старите "дупки" ги има...
Много интересна информация е това, че мястото за смяна на памперси е в мъжката, нещо не ми се връзва...  newsm78

# 23
  • Мнения: 9 990
Правило е мъжете с деца да влизат в мъжката, там си има и място за смяна на памперси. Ако детето е на 5-6 години, би трябвало да може да ползва само тоалетната, като родителят чака отвън, естествено.

Понеже мъжете пикаят в писоарите основно, може тоалетните чинии   в мъжката тоалетна да са по- чисти  Rolling Eyes


В БГ няма екстра в мъжката тоалетна за смяна на памперси... TiredСъстоянието на тоалетните  с редки изключения позволяват адекватно ползване.Аз все още държа дъщеря ми/4г/ не защото тя не може, а защото е Мръсно и не бих допряла кожата и и интимните и части до опикана тоалетна чиния.При все, че мие тежка вече, често пращам баща и с нея, та на писоара ли да клекне детето се пита в задачата... LaughingИ да-има врати и те се затварят-никой не пикае пред другия в женската тоалетна, най-много някой татко да ви види как си мацате червилото на огледалото пред мивките-голЕмо важно... Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 508
Случвало се е съпругът ми да сменя пампите на малките ,но в определените за това помощения.В големите шопинг центрове тук си има и семейни тоалетни+за плот за смяна на памперсите.Иначе каката идва с мен до тоалетната.Не бих оставила съпругът ми да я вкара в мъжката тоалетна/той няма и да го направи де/.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Mr. Green Всъщност не съм Ви казвала, но аз работя в частна тоалетна и имам достатъчно информация за туй помещение и неговите необходимости и недостатъци.
Темата ми харесва.

# 26
  • Мнения: 1 533
Mr. Green Всъщност не съм Ви казвала, но аз работя в частна тоалетна и имам достатъчно информация за туй помещение и неговите необходимости и недостатъци.
Темата ми харесва.

Aaa, в това помещение значи си ръфате вий мамалигата?

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Е що ще ходи с баща си, пък! Тя майка няма ли си...  Rolling Eyes

До ВеЦе-то съм все аз с децата. Рядко мъж ми и само ако се касае за синчето Wink

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Mr. Green Всъщност не съм Ви казвала, но аз работя в частна тоалетна и имам достатъчно информация за туй помещение и неговите необходимости и недостатъци.
Темата ми харесва.
Aaa, в това помещение значи си ръфате вий мамалигата?
Или бабалюгата... Wink

# 29
  • Мнения: 2 952
Съвсем логично е таткото да иде с дъщерята в мъжката тоалетна...
майката със сина в женската....
децата все пак са си деца...
някак не върви мъж да се изтресе в дамска тоалетна  newsm78 или обратното...
...... един път бях в тоалетната и влезе един татко с дъщеря си.Понеже съм си заплес изпитах ужас, че съм влязла в мъжката тоалетна.

 hahaha голям майтап.......той пък къде се муши и той ....и той е  бил ошашавен   сигурно.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт