ЗА ОТЗИВИ ОТ МАСКАРАДА - ВСЕКИ ТУК ДА ЗАПОВЯДА!

  • 13 072
  • 349
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 3 861
От два дена само ви чета и нямам време да пиша... Crossing Arms


Само да вметна, че следващата ни форумска вилня се пада на 20.01.2007 г. (третата събота от месеца). Другата седмица ще пусна и преброяващата тема за да можем и резервето да направим. В "Славяни" ли ще бъдем пак??? Някой има ли друга идея???? Омръзна ми това "Славяни" ooooh!

# 302
  • София
  • Мнения: 2 623
От два дена само ви чета и нямам време да пиша... Crossing Arms


Само да вметна, че следващата ни форумска вилня се пада на 20.01.2007 г. (третата събота от месеца). Другата седмица ще пусна и преброяващата тема за да можем и резервето да направим. В "Славяни" ли ще бъдем пак??? Някой има ли друга идея???? Омръзна ми това "Славяни" ooooh!

Колкото и да не ми се ще Лили, мисля че е най-удачно да пропуснем месец Януари  Simple Smile
Все пак срещата беше на 29-то число този месец, имаше много празници, следват още и хората няма да имат най-вече финансова възможност за тази среща.
Ако искате пуснете анкета, но това е моето мнение.
Аз лично няма да дойда, но поради причината, че Бобо става на 2 годинки  Hug

# 303
  • Мнения: 7 474
jullianna , специален поздрав за теб  Laughing

http://www.vbox7.com/play:61b48862

# 304
  • Мнения: 4 181
много хора - даже няма и да се опитвам да изброявам, вие си знаете Simple Smile Много съм доволен!

Хапка съм пропуснала... С Клео-80 не успяхме даже една приказка да обменим в тарапаната, само си кимнахме...
Бу, не е съвсем така, в бързината ми след 2 седмици медал да ми даваш Mr. Green
Да не ме забравиш Laughing

# 305
  • Мнения: 3 861
От два дена само ви чета и нямам време да пиша... Crossing Arms


Само да вметна, че следващата ни форумска вилня се пада на 20.01.2007 г. (третата събота от месеца). Другата седмица ще пусна и преброяващата тема за да можем и резервето да направим. В "Славяни" ли ще бъдем пак??? Някой има ли друга идея???? Омръзна ми това "Славяни" ooooh!

Колкото и да не ми се ще Лили, мисля че е най-удачно да пропуснем месец Януари  Simple Smile
Все пак срещата беше на 29-то число този месец, имаше много празници, следват още и хората няма да имат най-вече финансова възможност за тази среща.
Ако искате пуснете анкета, но това е моето мнение.
Аз лично няма да дойда, но поради причината, че Бобо става на 2 годинки  Hug

ААА, който иска да пропуска, аз не мисля да пропускам Laughing...Стига да не ме хванат да работя точно тогава, нещо което не мога да предвидя отсега, ще купонясвам яко!!! А парици ще си заделя отсега докато имам защото тогава със сигурност няма да имам Laughing

Затова и не мисля да пускам анкета дали изобщо да има защото който иска и може, да идва, който не, следващия път Hug  Peace

# 306
  • Мнения: 2 237
Запланувала съм на 19-и януари да си завлека задника до Лондон .Ако има среща се надявам да е пак толкова готина,ако няма - февруари ще наваксаме   Grinning

# 307
  • София
  • Мнения: 2 623
jullianna , специален поздрав за теб  Laughing

http://www.vbox7.com/play:61b48862

Лео, много ти благодаря мила   bouquet
Трогна ме  Hug

# 308
  • Мнения: 1 006
Чак днес успях да ви изчета и нямам какво да добавя, всичко сте изкоментирали. Laughing

Не мога да се въздържа само да ви кажа, че на петата минута след влизането ми в "Славяни" една баШ сиганка доста свойски ме сръга с лакът и с най-подходящия акцент, тон и физиономия ме попита со керес, ма какооо  #Silly или нещо такова и ме подмина преди да успея да реагирам, щото изтрещЕх продължително.Дъщеря ми също остана така Shocked После се метнах на врата на Джулиана, след като  ми казаха коя е, а тя всеки път се заливаше от смях само от начина по който аз я гледах и разглеждах. hahaha Евалата, Джули, шапка ти свалям.    bouquet




Сакри - как можах да те пропусна  Hug


Хи-хи-хи...Нали знаеш кой е кофти момента на груповия секс? В навалицата моЕ и да те пропуснат. Mr. Green Благодаря ти, че ме уважи и ме довърши тъй да се каже.



Обаче не ми хареса снощи - това не си ти !
Стягай се и на следващия купон те искам
сияеща и дива както преди   bouquet


Вярно е...и аз не се харесвам, това наистина не съм аз. Confused И така отговорих на всички, които ме попитаха защо не съм маскирана - че временно / дано! / съм друг човек за съжаление и това е маскировката ми.Затова се отърках осезателно в най-ненормалните от вас   bouquet , за да побеснея и подивея отново както преди.Донт уори, ай`л би бек суун.Ай суеър! Sunglasses

Отивам да разгледам и да се кефя на снимките най-накрая. Party

Поздрави на всички ви!    bouquet

# 309
  • Мнения: 5 140
Купона си беше и СУПЕР И ЯК! Hug Heart Eyes
Снимките са просто супер.
Само едно не разбрах, защо съм захилена на всяка снимка. newsm78 Whistling

ОБИЧАМ ВИ ЕИИИИИИИИ!  Heart Eyes Hug
От пеенето и танците си имах мускулна треска и все още ме държи.

Руми имаш да ме черпиш едно Виски. Wink

# 310
  • Мнения: 1 006

Руми имаш да ме черпиш едно Виски. Wink


Въх, Синеочке... newsm78  от доста време не зная къде се намирам и коя съм / питай Еми  hahaha Joy hahaha /  и наистина не загрявам.Обаче понеже съм по-сигурна в теб, отколкото в мен, на следващия купон шсе чукнем качествено с по едно малко...виски имам предвид. Wink

# 311
  • Мнения: 5 140

Руми имаш да ме черпиш едно Виски. Wink


Въх, Синеочке... newsm78  от доста време не зная къде се намирам и коя съм / питай Еми  hahaha Joy hahaha /  и наистина не загрявам.Обаче понеже съм по-сигурна в теб, отколкото в мен, на следващия купон шсе чукнем качествено с по едно малко...виски имам предвид. Wink

Майтап мила, няма да се ПуаШиш.
За мен беше удоволствие, може вместо виски да попеем заедно, това ще ме удовлетвори повече. Heart Eyes Hug
Обичам те. Hug  bouquet

# 312
  • София
  • Мнения: 2 623

Чак днес успях да ви изчета и нямам какво да добавя, всичко сте изкоментирали. Laughing

Не мога да се въздържа само да ви кажа, че на петата минута след влизането ми в "Славяни" една баШ сиганка доста свойски ме сръга с лакът и с най-подходящия акцент, тон и физиономия ме попита со керес, ма какооо  #Silly или нещо такова и ме подмина преди да успея да реагирам, щото изтрещЕх продължително.Дъщеря ми също остана така Shocked После се метнах на врата на Джулиана, след като  ми казаха коя е, а тя всеки път се заливаше от смях само от начина по който аз я гледах и разглеждах. hahaha Евалата, Джули, шапка ти свалям.    bouquet

Сакри - как можах да те пропусна  Hug

Хи-хи-хи...Нали знаеш кой е кофти момента на груповия секс? В навалицата моЕ и да те пропуснат. Mr. Green Благодаря ти, че ме уважи и ме довърши тъй да се каже.

А ма како, това думи не са от мойто уста  Naughty

За другото думи по мойто адрес ште черпявам, ша знайш  Heart Eyes

# 313
  • Мнения: 3 861

Само едно не разбрах, защо съм захилена на всяка снимка. newsm78 Whistling

Много интересно защо ли, ти не беше на земята МА hahaha


От пеенето и танците си имах мускулна треска и все още ме държи.
 Wink

Моята минА Blush

# 314
  • Мнения: 5 140

Само едно не разбрах, защо съм захилена на всяка снимка. newsm78 Whistling

Много интересно защо ли, ти не беше на земята МА hahaha



Ааааааа Лиленце пиленце, няма всеки ден срещи на Бг Мамма, нали така.
Беше ми много готино и свежо, като оставя само притеснението, което брах дали ще се поберем всички и няма ли да има недоволни.

Общи условия

Активация на акаунт