ЗА ОТЗИВИ ОТ МАСКАРАДА - ВСЕКИ ТУК ДА ЗАПОВЯДА!

  • 13 060
  • 349
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз продължавам да се срамувам в ъгъла и не смея да разгледам снимките!  Embarassed
Бях като отвързана! Тя Синеочка и Сакри искаха да ме удържат, ама не успяха особено.
Цомба ме гледаше като тресната, а аз само крещях около стриптизьора "Искам паааааааааак!"! Като малко дете, което иска още веднъж на въртележката! В сряда ще се престраша да се огледам във вашите очи и се очаква пак да се покрия за дълго време!

ОБЕЩАВАМ ДРУГИЯ ПЪТ ДА СЪМ КРОТКА И ДА СИ СЕДЯ КРОТКО НА БАРА С МИНЕРАЛНА ВОДА В РЪКАТА!

# 316
  • Мнения: 2 897
Едва вчера успях да разгледам снимките и съм във възторг!Ей,фотографите,супер сте  bouquetЮле,страхотни коментари Hug
Благодаря за чудесния спомен от страхотния купон,който ще ми остане!И аз като Цомбето мисля,че всеки купон е още по-хубав от предходния и хората,които харесвам и обиквам стават все повече...Радвам се,че се запознах с толкова нови за мен лица,очарована съм от Лулуто,The sun,Деяна,Бу,Тити,Ренци,Буболина...има още хора,но няма да изброявам повече.
Блонди...думите са малко,за да изразя чувствата,които питая към теб Heart Eyes  bouquetНевероятно чаровна,мила,усмихната,красива,топъл и слънчев човек.Благодаря ти за милите думи,благодаря и на Себ,че ме подмлади с цели 10 години  bouquetИзключително се радвам,че се запознах с вас!
На обичайните заподозрени пращам много виртуални целувки Heart EyesСледващият път пак така ще се веселим до последно Party
Друго няма да пиша,защото вече сте коментирали достатъчно.Отивам пак да гледам снимки...

Последна редакция: вт, 02 яну 2007, 13:55 от Zorie

# 317
  • Мнения: 23 233
Мама знае, много мило, че мислиш, че съм била мила  Heart Eyes   bouquet Страшно ме кефиш! Благодаря за страхотната компания!!!!  Hug Цигарите май са на Клео  newsm78
Моите са ooooh! Аз постоянно си ги забравям някъде...

# 318
  • Мнения: 23 233
И в този ред на мисли: при мен има кутия цигари. Бях несправедливо обвинена, че ще ги изпуша. Няма! Вероятно са на Деси Х2 Нека се обади. Или чиито са. Някакъв Слим нещо си. Обещавам да ги върна. Всичките. Ако ще да е на следващия коледен маскарад! Само да се намери собственикът им.
Мама_знае,моите са,пуши ги на воля.Или не-обещай и другия път да се видим на купона и да ги пушим заедно. Hug

# 319
  • Мнения: 3 268
Честита Новата 2007 европейска година!Аз още нямам глас,но това не ми попречи да танцувам в новогодишната нощ.Желая ви от сърце много много здраве,усмивки и любов през новата година!  bigdance2

# 320
  • Мнения: 2 716
И в този ред на мисли: при мен има кутия цигари. Бях несправедливо обвинена, че ще ги изпуша. Няма! Вероятно са на Деси Х2 Нека се обади. Или чиито са. Някакъв Слим нещо си. Обещавам да ги върна. Всичките. Ако ще да е на следващия коледен маскарад! Само да се намери собственикът им.
Мама_знае,моите са,пуши ги на воля.Или не-обещай и другия път да се видим на купона и да ги пушим заедно. Hug
На всяка цена! Обещавам, че ще ги пазя като очите си. Но не разчитай. Очите ми са вечно пълни с разни боклуци  Laughing
Много се радвам, че се запознахме. Може и на някой от "междинните" купони да се засечем.

# 321
  • Мнения: 3 268
Дуци беше невероятно сладка в костюма на Пипилота.Поздравявам те!

# 322
  • Мнения: 3 091
Бу, ще извиняваш, ама изобщо не знам на кого съм давала рапорт Mr. Green

Ламелитке, нас не ни ли одобри, бре?! Sad
Как не ви одобрих бе? Пропуснала съм да ви напиша ли? Embarassed
Току що ви хвалех на колегите!


Блонди - щом дойде и веднага ти се метнах да те прегръщам! Сигурно си била ошашавена и не помниш! Прощавам ти!

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 11:48 от Ламята неСПАСКА

# 323
  • Мнения: 4 371
Дуци беше невероятно сладка в костюма на Пипилота.Поздравявам те!
Данке  Grinning

# 324
  • Мнения: 560
Бах мааму,завидях ви!От снимките личи колко хубаво сте изкарали.Пък мен ме досрамя да дойда кат` не познавам никого.Тя,Цомба Гърдева, ме оплю в една друга тема,че тия събиранки са за тва-ората да се запознаят,па е и права,жинътъ.На следващия ще се довлека.

# 325
  • Мнения: 4 473
Ламелитке, нас не ни ли одобри, бре?! Sad
Как не ви одобрих бе? Пропуснала съм да ви напиша ли? Embarassed
Току що ви хвалех на колегите!

Пропуснала си  Grinning. Ама не пропусна да забавляваш колегите си с наШте фотоси, а?!  Twisted Evil

 Joy Joy Joy

# 326
  • Мнения: 1 000
Ето и снимки от Правда_z
http://snimka.bg/album.php?album_id=90046

Гледам че е пропуснала да ги постне Simple Smile

# 327
  • София
  • Мнения: 7 097
Ето и снимки от Правда_z
http://snimka.bg/album.php?album_id=90046

Гледам че е пропуснала да ги постне Simple Smile

BgViki, гледах те по новините... Wink Ти беше, нали  newsm78

# 328
  • Мнения: 3 926
Правде, да ма затриваш от интерньет прустранствуту, ча ш'та затрия Яз Laughing Моля, махни олигофренските ми фотоси. Можеш да оставиш само първите два броя Praynig Flutter

# 329
  • София
  • Мнения: 2 623
Ето и снимки от Правда_z
http://snimka.bg/album.php?album_id=90046

Гледам че е пропуснала да ги постне Simple Smile

Ама къде е Правдаааааа ?
Домъчня ми за нея - невероятен образ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт