Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Мога ли да направя захарната глазура за тортата по-рано и да я запазя до събота?
Как мога да направя шоколадови декорации?
Как мога да напиша с шоколадова глазура „Божи на 1/2 г.“ върху торта?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Мога ли да направя захарната глазура за тортата по-рано и да я запазя до събота?
-
Как мога да направя шоколадови декорации?
-
Как мога да напиша с шоколадова глазура „Божи на 1/2 г.“ върху торта?
-
Как се прави кралска глазура?
-
Колко шоколад трябва да разтопя за надпис?





- всички ме разубедиха за Детската да правя експерименти, пък... да не дава господ на някое детенце да му стане нещо... Ще ми лежи на съвестта 

Освен това се режеше ужасно, по-точно никак не се режеше, от покритието ножът потъваше надолу и за парчета трудно може да се говори. Много съм отчаяна, защото исках тази седмица да правя торта за РД на синйт ми... Ако след толкова труд, резултатът не е по-добър...
Въпреки,че и вчерашния марципан не жълтееше. Беше малко като слонова кост като,че ли.