Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 17

  • 40 193
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Благодаря на всички  bouquet  bouquet  bouquet
Ето и разрез тук


Tandoori прекрасна торта Hug Hug Hug

Леле, изглежда супер, от какво е съдържанието вътре?

# 46
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Tannita благодаря за разясненията!

Tandoori на теб може да не ти харесва тортата, защото си имала други идеи, но всъчност е толова нежна и изчистена! Мен много ми харесва!  bouquet

# 47
  • Мнения: 176
Бях се засилила да се похваля с тортичката за на6ия полурожден ден, ама като видях тия красоти тука и... Rolling Eyes
Бъдете снизходителни.
http://images22.snimka.bg/004684935-big.jpg

# 48
  • Мнения: 2 724
Бях се засилила да се похваля с тортичката за на6ия полурожден ден, ама като видях тия красоти тука и... Rolling Eyes
Бъдете снизходителни.
http://images22.snimka.bg/004684935-big.jpg
Е, Рали ,толкова е сладка тортичката, с това биберонче и панделката  smile3501

# 49
  • Мнения: 452
Хайде и аз да попитам нещо големите майсторки,моля ви дайте ми идея за торта за Стефанов ден.Как мога да я направя,с нещо като лавров венец ли ? Мисля че ще има и други като мен да искат да зарадват любимия си.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
barcela, не съм от големите майсторки, но защо просто не я направиш с нещо, което любимият харесва. Аз за Никулден не направих торта-риба, а емблема на любимия отбор на брат ми. Сигурно мъжът ти също си има любими предмети.. или пък футболен отбор.  Wink

# 51
  • Мнения: 452
barcela, не съм от големите майсторки, но защо просто не я направиш с нещо, което любимият харесва. Аз за Никулден не направих торта-риба, а емблема на любимия отбор на брат ми. Сигурно мъжът ти също си има любими предмети.. или пък футболен отбор.  Wink

Права си като се замислих май не е добра идея това с лавровия венец.Той е малко запален по риболова но ще мисля какво да спретна на тази тема.Ако имаш идеи там от руския форум ще ти благодаря,че аз много ще се ровя да търся и сигурно няма да намеря.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
barcela, ето ти няколко идейки от кухарка-та:











И една идея от друг сайт. Рибките са желибончета, което е много идейно :


По-късно ще видя за още  Wink

# 53
  • Мнения: 498
Момичета, вързахте ми очите... невероятни неща сте направили!
Само не разбрах този айсинг как се прави /или поне не видях разяснение, станах #Crazy. от толкоз рецепти/. Бихте ли обяснили, или пратили на лична, да не разводняваме темата.

Трябва да се започва с тренировките, че почти не остана време за празниците))) Правете и качвайте снимките  chef

# 54
  • Варна
  • Мнения: 224
Здравейте момичета!
Скоро не съм се включвала, защото нямам поводи за да направя торта.
Ноооо вашите са просто невероятни - много идейни украси  Party
Но Коледа идва и реших да пробвам най-накрая муса на Танита - е вече съм във фенклуба му. Блатовете са обикновени пандишпанови.
Украсата ми е малко, защото бях взела само едно пакетче сметана "Schaum Fitt" на д-р Йоткер, което съответно не ми стигна и беше много късно, за си купя отнякъде. Но поне за Коледа вече ще знам да си купя повече, за да стане както трябва. А относно накъсания надпис - през цялото време едни малки ръчичики ми помагаха усърдно и ми слагаше накрайниците на шприца върху тортата като се опитваше да имитира какво правя  Laughing

# 55
  • Варна
  • Мнения: 224
Ето я и самата торта :

# 56
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Харесала съм ето тази елха за торта


Дали освен с айсинг, може да стане на принципа трансфер със шоколад - бял или оцветен в зелено?

# 57
  • Мнения: 498
mango , тортата изглежда превъзходна за предизвикателство. Айде да я направиш и да качиш снимки. Кажи само как се прави айсинг, че аз така и не разбрах?! Thinking

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, все се каня да пусна един линк в който са показани 3 начина на правене на рози и все забравям. ЕТО ГО. Може и да се добави на 1-ва страница с линковете за моделиране.

# 59
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета, все се каня да пусна един линк в който са показани 3 начина на правене на рози и все забравям. ЕТО ГО. Може и да се добави на 1-ва страница с линковете за моделиране.

Ей супер са. А други цветя освен рози има ли? Аз само рози знам да правя. А ми се иска да правя и други видове цветя.

Общи условия

Активация на акаунт