Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 17

  • 40 180
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 927
Корнишонка, ти си страхотна  Simple Smile
Кажи, моля те, каква ти е професионалната насоченост - такъв талант и творчество като твоите не са случайни  Simple Smile


И искам да обявя в темата, че имам в наличност 1,5 кг съхнеща моделираща маса, която остана от дружеската покупка. Опакована е и обезвъздушена прилежно, ако някой иска да прави цветя, може да ми помогне в употребата й  Wink

послепис от 15:30 ч.
съхнещата маса вече не е в наличност  Wink


извинете, за постингите, в които (освен на ЛС) уточнявахме разпределянето на масата......някой модератор, ако иска, да разчисти тези, които касаят покупката и разделянето.........

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 15:37 от Taneto

# 286
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Rumya, irinka27  , Atalanta, доня КОПРИВА ,Пепи, Тането благодаря ви  Hug Hug Hug.
Аталанта може ли и аз да си крадна малко от идеята за тортичка , която искаш да направиш  Blush. Много ми хареса как е направен снежко, имам нещо подобно в една книжка но направено от айсинг и може да се пробвам да направя от шоколад. Ако позволиш де  Heart Eyes.
Тането аз мисля, че съм казвала мила, ама може и да не съм знам ли  newsm78 мойта профеионална насоченост има връзка от части с украсяването на тортите ... аз съм завършила инж. дизайн и съм се занимавала в унито с рисуване и моделиране малко, но и преди това си имах някакви наклонности към рисуването . В момента се занимавам с web дизайн ... абе въобще все художествените неща, та затова често пъти съм казвала, че от към украсата това ми е малко предимството, но вътре имам какво да уча ощеееее. Обясних се като ученичка и сега ще ставам вече, че днес се очертава пак доста напрегнат ден. Продължавайте все така с тортите.   bouquet

# 287
  • Мнения: 265
Тортите ви са страхотни  Hug
   Atalanta   дай малко повече инфо за  тази  снежна приказка  Praynig за самата изработка,че възбуди любопитството ми  Wink

# 288
  • Мнения: 371
КорниШонка, направо добих смелост за украсата, че и аз рисуване завърших Hug

# 289
  • Мнения: 371
Докато пишех поста си, пристигна куриера и ми донесе моделиращите маси Peace
Днес съм на банкет и ми е по-натоварено с външния вид, пък и след 2 часа съм на зъболекар, така, че хич и няма да се захващам днес, но утре се надявам да се отчета с някоя цапаница Peace

# 290
  • Мнения: 208
Мале хорааааа какви красоти и кога успявате бе. Аз две торти от 10 дена ги глася. То не бяха имел листчета, то не бяха бръшлянови листчета, то не ги рисувах, то не ги суших. Ама снощи вече и Варната забърках та довечера белкем първата излезе. Направо ме охахаввате. Ама сега по празниците имам смели и надявам се осъществими планове. Стартово горещо препоръчвам това прекрасно джинджифилово влакче.
http://www.foodnetwork.com/food/12_days_of_cookies/article/0,190 … 6_4227696,00.html
нищо че не е торта пробвала съм го и е безобразно вкусно, просто мисля че мястото му е  към украсите ще пусна преведената рецепта ако някой се интересува на лично съобщение.
И един въпрос някой иска ли да си разделим от онези гелообразни бои на Кадемлия някак си ми е много 30 лева на цвят и то в количества дето мога къщата да си боядисам

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 13:29 от nandelche

# 291
  • Мнения: 729
Корни мила, все си мислех, че по-голяма красота не можеш да сътвориш, но всяка твоя следваща торта е все по-прекрасна!

Много нежни и красиви са тези зимни творения!

# 292
  • Мнения: 3 861
Мале хорааааа какви красоти и кога успявате бе. Аз две торти от 10 дена ги глася. То не бяха имел листчета, то не бяха бръшлянови листчета, то не ги рисувах, то не ги суших. Ама снощи вече и Варната забърках та довечера белкем първата излезе. Направо ме охахаввате. Ама сега по празниците имам смели и надявам се осъществими планове. Стартово горещо препоръчвам това прекрасно джинджифилово влакче.
http://www.foodnetwork.com/food/12_days_of_cookies/article/0,190 … 6_4227696,00.html
нищо че не е торта пробвала съм го и е безобразно вкусно, просто мисля че мястото му е  към украсите ще пусна преведената рецепта ако някой се интересува на лично съобщение.
И един въпрос някой иска ли да си разделим от онези гелообразни бои на Кадемлия някак си ми е много 30 лева на цвят и то в количества дето мога къщата да си боядисам

Влакчето е невероятно, ако преведеш рецептата, пусни ми я  Praynig

# 293

Общи условия

Активация на акаунт