Пречила ли ви е бременността?

  • 3 799
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
Изобщо не ми пречи . До сега не ми е станало нито веднъж лошо  или да ми се гади нещо. Този преиод с подуването на крака и ръце също сякаш не е било при мен. Незнам за напред имам още малко време може ..може тогава всичко накуп да ми се струпа Simple Smile

# 16
  • Мнения: 158
не ми е пречила.аз се гордеех,че съм бременна.само последните дни(преносих 6 дни),бях много изнервена и нямах търпение да родя и да си гушна бебка. Hug Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 903
Моята бременност беше мечта... не се спирах до последния ден. А бях качила 22 кг. Стискай зъбки още малко, после ще ти липства коремчето.

# 18
  • София
  • Мнения: 245
Въобще не ми пречила. Напротив. Чувствах се отлично от началото до края. Бях качила 15кг.

# 19
  • Мнения: 1 555
Не никога ! Макар, че бях качила 30 кг и бях като акустирал кит, но само мисълта за предстоящата среща с моето съкровищв ми даваше сили !!! Успокой се още малко ти остава !!!

# 20
  • Мнения: 2 159
на мен пък ми хареса, може би защото всички около мен ме бяха наплашили колко е трудно и аз очаквах какво ли не... имам страхотни спомени от това време Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 689
Не бих казала, че бременността ми е лека. Постоянно охкам и пъшкам. Тежко ми е и е нормално при всичките качени килограми. И в същото време съм адски щастлива и не съм съжалила и за секунда, за това че нося живот.
Аз също броя дните до края, но не с идеята да се оттърва от товара, а от нетърпение да гушна малкото си съкровище.
  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 865
малко ми е тромавичко вече,но му се вижда края.трудно се завъртам от едната страна на другата в леглото и като клекна,да стана.

# 23
  • Мнения: 507
И на мен втория път ми беше по-тежко. Някакси си изморявах повече.
Пък и вече си имаш едно детенце за което да се грижиш, не е като само да си бременееш. Обаче аз го приемах от другата страна - знаех че съм бременна за последен път (най-вероятно) и хич не бързах да се разделям с корема.

# 24
  • Мнения: 7 803
и аз бях така. ка4их 30 кила, корема ми бе6е метър пред мен, отоци стра6ни, изоб6то нямах търпение това да свър6и. да не ти казвам как едната си завира6е крака под ребрата, а другата си играе6е с апандисита  Crazy а като легнех по гръб за видеозона и спирах да ди6ам, зо6то някой не6то пристиска6е  Confused

# 25
  • Мнения: 6 461
Не съм се чувствала така като бременна.... Wink
Дори много си ми харесваше.. Laughing
Било ми е нервно по някога(ох това кълбенце от нерви като се появеше.... Mr. Green) и тежко от килограмите ,но на това не съм отдавала огромно значение.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
И двата пъти последните 2-3 седмици ми се виждаха ад... Преносвах и това още повече ме нервеше.

# 27
  • Мнения: 353
И на мен втория път ми беше по-тежко. Някакси си изморявах повече.
Пък и вече си имаш едно детенце за което да се грижиш, не е като само да си бременееш. Обаче аз го приемах от другата страна - знаех че съм бременна за последен път (най-вероятно) и хич не бързах да се разделям с корема.
Със сигурност вторият път е по-неприятно!Грижите за друго малко дете,което вечно иска нещо ме влудяват.Не е като първият да пантосвам по пътищата безгрижно и да се глезя.Зимният сезон се оказа още по-затормозяващ,само по стаите,чести истинки на малката и мен,ядене без да се разхождаш ooooh!.Чакам да минат тези два месеца с огромно нетърпение,защото се чувствам непълноценна(не мога да вдигна детето,без страх да не ми стане нещо),направо депресия ме гони вече Sad.

# 28
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
На мен не ми тежи бремеността. Наддала съм до сега 7 кг, въпреки че са нищо, пак се чувствам тромава. Но се движа доста, работя активно и даже ще остана по-дълго на работа. Позволявам си да шофирам и ходя често в командировки. Единственото неразположение до сега е , че не мога да спя от няколко седмици в никакви пози, освен по гръб, само така бебчо не рита. А и от болките в гърба мога да се оплача, но пък съм щастлива , че съм бременна. После ще стана пак фина мадама.  Joy

# 29
  • Мнения: 1 232
Първата бременност май ми беше по-леко,амабяхи с 5 години по-малка  май ЕГН-то си казва думата Grinning.Качила съм 10 килограма до сега не са малко,но са много по малко от първия път по това време до края качих 20 сега се надявам да се спра поне до 15,но определено ми е тежичко и броя дните до края когато ще гушнем бебка

Общи условия

Активация на акаунт