За тези, които четат любовни романи № 44

  • 65 910
  • 820
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
Яна, без да искам попаднах на нея. Влязох в ebook hunter , тъй като днес излиза една книга ,която чакам и ми попадна 5-тата книга от серията. Не съм чела нищо от авторката ,но оценките в гуудридс са много добри

П.С Сега, на края на месеца ще вдигнем с още 1 книга -God of Ruin -Рина Кент

# 736
  • Мнения: 4 005
11 от 30 и съм в читателска дупка и съм много уморена и заспивам веднага щом приспя хлапето ..май няма да го бъде ..

# 737
  • Мнения: 705
43 прочетени от 60 заложени. Добре върви засега, предполагам, че и тази година ще си го завърша.

# 738
  • София
  • Мнения: 30 209
Скрит текст:
Двоен хонорар за пича на корицата. Smiley
Те май моделите се снимат, плащат им някакв хонорар и до там -но ако ме викат за корица ще ви кажа как е Wink . Иначе тоя хубостник много ми прилича като да е същия като и на тези корици
Скрит текст:
 

Как върви предизвителствот във гудрийдс? Аз съм 18 книги напред от графика

P.S За тази серия отзиви? https://www.goodreads.com/series/341196-sinful-empire
Аз още не съм го чела този шут, за срамотиите.

Хоооп, и този Darius с дебелия маркер. Thanks за спойлерите. Пестите ми време, нерви и пари. Smiley

# 739
  • Враца
  • Мнения: 5 212
missence, не задрасквай Дариус заради мен. Може да си на обратното мнение.
28 от 43 е моето предизвикателство тази година. Много по-скромно от предишни години.
На Аби Глайнс книгата ме грабна, на половината съм и изобщо не знам и предполагам какво ще се случи. Благодаря за препоръката в темата ❤️

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
Хубавото на тази серия на Аби Глайнс е,че пуска по една книга на месец,  а не се налага да чакаш по половин година и да забравиш кой кум, кой сват, кой на булката брат Simple Smile

# 741
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Хубавото на тази серия на Аби Глайнс е,че пуска по една книга на месец,  а не се налага да чакаш по половин година и да забравиш кой кум, кой сват, кой на булката брат Simple Smile
Аз съм така с Касандра Клеър. Тая жена трябва да сложи родословно дърво в книгите си. Усещам че в главата ми ще стане миш-маш.

# 742
  • Мнения: 370
Така отпуската върви и съответно наваксвам с книгите, та започнах с първите две книги от поредицата "Смъртоносна академия" на Наоми Новик. Поредицата е тийн, доста динамична и много ми допадна, определено харесвам иронията и сарказма на главната героиня Галандриел /Ел/ в книгата. Купих си и последната част "Златните анклави", но ще видя кога ще я започна, че е доста голяма тухла.
След това прочетох https://www.goodreads.com/book/show/52197788-park-avenue-player на Ви Кийланд и Пенелъпи Уорд. В началото ми беше доста сходна като сюжет с "Проектът" на Кийланд и леко се подразних, но плот туиста наистина ме изненада и не го очаквах, та определено ми хареса.
След това продължих с "Да обичаш Джейсън Торн" на Ела Мейс, която беше много лека и сладка история, без драма, общо взето добро плажно четиво.
И последната, която завърших е "Мъртвите романтици" на Ашли Постън и може би това е една от най-добрите книги, които съм прочела през тази година. Въпреки, че засяга темата за смъртта /и как иначе, семейството на главната все пак е в този "бизнес"/, книгата е напълно позитивна. Е, имаше и моменти, в които си и поплаках, няма да крия. Иначе ако харесвате книгите на Емили Хенри, няма как да не харесате и стила на Ашли Постън.
И така след нея започнах God of Malice на Рина Кент и първите няколко глави определено ме втрещиха
Скрит текст:
това, че започна с изнасилването на главната от главния, ми дойде в повече, колкото и да харесвам книгите на Рина Кент
та засега съм я оставила, предполагам че на по-късен етап ще се върна към нея, може би първо трябва да видя и книгите за родителите на Килиан.
Така сега започвам "Това се случи едно лято" на Теса Бейли. Има хубава оценка в goodreads и се надявам да ми хареса.
Аз да попитам God of Malice на Рина Кент само на английски ли я имате, тоест не е преведена?
Бих искала да я прочета.
Може ли да ми я пратите на английски, да се помъча с нея, ако я няма на български?

# 743
  • Мнения: 705
За сега е само на английски и не е превеждана на български. Нямам информация някое бг издателство да е проявявало интерес към поредицата засега. Макар, че имам надежда Сиела да обърнат внимание и на други книги от авторката, когато приключат да издават поредицата "Empire".

# 744
  • София
  • Мнения: 30 209
missence, не задрасквай Дариус заради мен. Може да си на обратното мнение.
Скрит текст:
28 от 43 е моето предизвикателство тази година. Много по-скромно от предишни години.
На Аби Глайнс книгата ме грабна, на половината съм и изобщо не знам и предполагам какво ще се случи. Благодаря за препоръката в темата ❤️
Едва ли. Това ми беше достатъчно. Не е за мен.
Скрит текст:
Цитат
След като я принудиха да се ожени за един от мафията, той реши да я обучава, да я води със себе си по акции. Та мадамата открадна телефона на шефа на полицията, защото като малка била принудена да краде.

Аз съм от мързеливите. Никакви цели не поставям. Даже забравям с месеци да си отбележа книгите в goodreads, после пък на половината не си спомням сюжета, и то става манджа с грозде.

# 745
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
За сега е само на английски и не е превеждана на български. Нямам информация някое бг издателство да е проявявало интерес към поредицата засега. Макар, че имам надежда Сиела да обърнат внимание и на други книги от авторката, когато приключат да издават поредицата "Empire".

Мммне, няма да стане. Хич не и обръщат внимание от Сиела. Третата книга щяла да излезе чак в края на годината. Явно не им е приоритет Рина Кент

# 746
  • Мнения: 159
От Сиела казаха, че за сега само Империята ще преведат. Мисля, че е само тази серия на Кент. Жалко.

# 747
  • Мнения: 705
Ееее жалко наистина. И изобщо не е объркана, ако се бяха хванали да превеждат в правилен ред започвайки от Royal Elite.

# 748
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
На крива ракета обърканата вселена на Рина Кент и пречи Simple Smile
 Факт е, че не я презентираха добре и не се появи голям интерес към авторката. Кент я знаят основно четящите на английски и тези ,които следят тази тема. Аз като съм я прочела на английски,  за какво ми е да я чета и на български. Иначе за такива авторки -по-дарк като нея,  явно има пазар при нас, но няма реклама.

# 749
  • Варна
  • Мнения: 21
Значи това е момента да се престраша и аз да се включа в дискусията ви (тайно ви следя от две години).
Моята цел е 80 книги и за сега съм прочела 67.
''Мъртвите романтици'' ми е следващата в списъка.Харесвам Емили Хенри та  се надявам да ми хареса и Ашли Постън.

Общи условия

Активация на акаунт