Сива коса

  • 3 482
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 768
На мен напръсканото от спрей ми изглежда като мръсно. Освен това, не цапа ли калъфки, качулки и т.н?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 783
https://sopharmacy.bg/media/sys_master/h1d/h3d/8801179369502.jpg

Това за спасяване на положението върши работа, но не съм убедена дали не оцветява по-скоро скалпа и така да има просто визуален ефект. Дори и така да е, не цапа нищо. За ежедневна употреба обаче, може и малко ташкън да дойде.

# 32
  • Мнения: 447
https://sopharmacy.bg/media/sys_master/h1d/h3d/8801179369502.jpg

Това за спасяване на положението върши работа, но не съм убедена дали не оцветява по-скоро скалпа и така да има просто визуален ефект. Дори и така да е, не цапа нищо. За ежедневна употреба обаче, може и малко ташкън да дойде.
Същото ползвам, и сега видях в Лили, че и Сайъс са пуснали такива спрейчета.
Не цапат калъфките, по-скоро скалпа наистина, но и към самите косми си отива доста. Абе временно си е наистина. Спасява положението 😁

# 33
  • Мнения: 9 525
Косата боядисва, как черен скалп ще прикрие бяла коса отгоре.

# 34
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
Скалпа не се боядисва, ако се пръска внимателно и с мярка. Като за всяко нещо и тук трябва майсторлък. Аз ползвам спрей 1-2 пъти преди боядисване, с уточнението че си мия косата често и този спрей не я кара да изглежда мръсна. Слагам на измита коса, само там където ми е пътя и се вижда. На мен спрея на Лореал ми е най-приятен, пробвала съм и други, но са били много покривни, от там цапат повече и става грозно.

# 35
  • Мнения: 752
Здравейте. Аз съм с кестенява коса, но тук там имам по някой бял косъм, а не искам да се боядисвам. Кажете някой оцветител, който хем да оцветява, хем да подхранва. Има ли такова нещо?

# 36
  • Мнения: 768
Крем-къна на Herbal time

# 37
  • Мнения: 744
Боята, за мен, ви пада много бързо. Трябва ви смяна както на боята, така и на шампоана. Не израства толкова бързо, при непадаща бързо боя и запазващ цвета шампоан, три седмици поне ще сте перфектна. Също много е важен цветът, той така трябва да е подбран, че и накрая, т.е преди боядисване почти да не личи израсналата коса и да изглеждате наистина добре.

# 38
  • Мнения: 1 143
Косата расте с около 1 см на месец. Какъв цвят може да се избере, когато естествената е тъмна и има много и тъмна и бяла коса? Все ще се вижда.

# 39
  • София
  • Мнения: 38 489
Първи въпрос. То авторката май я няма де...
Кой ти боядисва корените?
Питам, защото аз около година се боядисвах сама и точно нищо не правя! Скъпа боя, евтина - все тая, корените цъфват след седмица.
Една приятелка ме намаза както си трябва с проста боя от супермаркета и чудо! Вече трета седмица ми е все едно боядисана вчера.

# 40
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
По-скоро от номера зависи кога ще ти цъфнат корените. Ако е от основните цветове, уж са по-трайни.

# 41
  • Мнения: 447
Първи въпрос. То авторката май я няма де...
Кой ти боядисва корените?
Питам, защото аз около година се боядисвах сама и точно нищо не правя! Скъпа боя, евтина - все тая, корените цъфват след седмица.
Една приятелка ме намаза както си трябва с проста боя от супермаркета и чудо! Вече трета седмица ми е все едно боядисана вчера.
Тук съъъм, всичко чета и попивам информация.
И сама съм се боядисвала,  и свекито ме е боядисвала, а преди време ползвах услугите и на мъжо колкото и да му беше странно. Не е явно там проблема при мен.  От скоро почнах с шампоаните тип боя, за спешни случаи става, фризьорката ми последно като ходих ме предупреди да не ползвам друга боя, защото после трудно ми оправя цвета, израства шарен килим. Но й казах, че наистина нямам време на две седмици да отделям по два часа при нея, и 50лв от бюджета.

Общи условия

Активация на акаунт