Интимен въпрос относно спонтанното изтичане на кърма...

  • 2 983
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Аз имам установена лактация, но спонтанното изтичане на кърма не спря newsm78 При мен си тече по малко почти постоянно, особено когато си мисля за бебо. Ходя постоянно с подплънки.

# 16
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
По време на секс не съм забелязала да ми тече, но ако прекаля с течностите  става ужас, тече като за световно, когато си хапва от едната от другата си тече, имам навика вечер да си изпивам по литър сок и сутринта се събуждам в локва, бях намалила малко течностите миналата седмица но умрях от жажда, така че нека да си тече, има подплънки, кофти само че ми стана петно на една блуза и сега не се пере, иначе не се притеснявам

# 17
  • Мнения: 172
По време на секс при нас не се е случвало, но тати понавик тръгна да целува циците на мама и оп млечице. Малко му стана неприятно, ама кво да се прави. От тогава не е имал такива желания за циците.  Joy hahaha

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
По време на секс не съм забелязала да ми тече, но ако прекаля с течностите  става ужас, тече като за световно, когато си хапва от едната от другата си тече, имам навика вечер да си изпивам по литър сок и сутринта се събуждам в локва, бях намалила малко течностите миналата седмица но умрях от жажда, така че нека да си тече, има подплънки, кофти само че ми стана петно на една блуза и сега не се пере, иначе не се притеснявам
Аха петно, а ми разправяха, че от кърмата петна не ставали ooooh! И аз си имам няколко петна.

Общи условия

Активация на акаунт