Любители на кучета - 134

  • 35 283
  • 762
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 633
Христос Воскресе!
Бъдете много здрави и благословени вие и вашите четирикраки любимци.

Значи ако не сте виждали мравояд ,запознайте се. 🤣🤣🤣
Запъва се на всяка крачка и види ли мравки ги изяжда наред.
Прибрахме се от разходка и когато я бърсах с влажните кърпички имаше още мравки по муцуната и. 😆

Относно яденето е абсолютна лакомия!
Храня я под грамаж ,защото ако и пълня купа с храна да има постоянно ,ще стане 100 кг.

vivinka ,имала си помощник.
Чак се е уморил от работа ,та е решил да си подремне. 🥰

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 2 435
Христос Воскресе!
Великденски заек.Черен Wink
https://www.facebook.com/100000481112645/videos/4567421329950526

# 377
  • Мнения: 1 469
Христос Воскресе!
Ние днес имаме и личен празник- Джини стана на 2 годинки! Имахме малко уплах от запалената свещичка, та хубави снимки с тортата така и не успяхме да направим, та пускам отделни:




# 378
  • Мнения: 267
mavina1380 , По добре и купи нагръдник , за френския булдог не е препоръчително да е с нашийник.

# 379
  • Мнения: 4 641
Кака ни донесе подарък за празника.



Лола, хареса агнешкото.



Здраве и благоденствие на всички четириноги и стопаните им! ❤

# 380
  • Мнения: 116
Христос Воскресе и от нас с Арес! Здраве и благоденствие да има във всеки дом!



Не е много хубава снимката,но днес най-накрая навих мъжа ми да го подстрижем по-късо и стана направо ново 🐶

# 381
  • Мнения: 2 962
Честит и благословен Великден!  Гинчето!!!Честита да си и ти  прекрасна сладуранке! Нарадвах се на снимките , на толкова чаровници, от темата!
  
                                                                           
     Лори след като  хапна по залъче-козунак, агнешко и яйце!После, уви се наложи да лети със самолет...[/list]

    Последна редакция: нд, 16 апр 2023, 21:43 от Roo Roo

    # 382
    • sf
    • Мнения: 12 738
    Джини, да си жива и здрава!
    Поздрави от Нейо на всички кучовци и техните стопани!
    Скрит текст:

    # 383
    • в голямото село
    • Мнения: 508

    vivinka ,имала си помощник.
    Чак се е уморил от работа ,та е решил да си подремне. 🥰
    Колко да е помощник- месейки тестото за козунак реши, че подхвърлям топка, подбутва яйцата с лапа, за да ги търкаля. Абе беше скачане от негова страна и викане от моя, щото топката за него е свещена.
    Иначе доволно похапна малко козунак, малко яйчице, а види ли да чукаме яйцата едно в друго полудява от кеф.

    # 384
    • София
    • Мнения: 8 637
    ММ показал на Буба едно от пъдпъдъчите яйца, тя видяла как го слага при другите и сега колчем мине под шкафа, протяга врат най-жирафски и души. Гледа ме, гледа към пкафа и пак протяга врат - голяма просия пада.

    Честит пранзик на всички! Хростос воскресе и нека винаги това ни напомня, че някъде там напред има нова надежда за нас Simple Smile Бъдете здрави, обичайте ближните си и пазете вярата си!

    # 385
    • под тепетата
    • Мнения: 11 742
    Во истина воскресе!
    Бъдете здрави и се обичайте!
    Честит рожден ден на Джини на патерица! Важното е , че е имала торта, пък свещичката все ще се намери кой да я духне! Много лакомства и здраве и пожелаваме! Много е джиджана с таз кърпа Satisfied

    # 386
    • Мнения: 2 319
    Момичета , Христос Воскресе!
    Ето едното диване, докато боядисвам яйца.


    Имам обаче един въпрос , свързан с малкото диване. Демек чихуато.
    Та, звярът ухапа мм по пръста на ръката , в основата на нокътя. Вече минаха около 2 седмица, но пръста на мм казва го чувства изтръпнал и кожата около мястото и леко надолу се бели . Странно ми се вижда и се чудя с какво да го намажем или вет да питам или просто да го оставим така ?

    # 387
    • Sofia
    • Мнения: 1 715
    Момичета , Христос Воскресе!
    Ето едното диване, докато боядисвам яйца.


    Имам обаче един въпрос , свързан с малкото диване. Демек чихуато.
    Та, звярът ухапа мм по пръста на ръката , в основата на нокътя. Вече минаха около 2 седмица, но пръста на мм казва го чувства изтръпнал и кожата около мястото и леко надолу се бели . Странно ми се вижда и се чудя с какво да го намажем или вет да питам или просто да го оставим така ?
    Компрес с риванол изпитано и казано от лекар

    # 388
    • sofia
    • Мнения: 3 708
    Не е лошо да отидете на хирург да погледне. Инфекциите в основата на нокът не са безопасни. В устата на кучетата, както и на хората има доста бактерии.
    Честита да е прекрасната Джини! Все така щастлива, здрава и обичана да е!
    Лек път на Лори!

    # 389
    • Пловдив
    • Мнения: 2 721
    Джини, да си здрава, обичана, любопитна още много години! Тортата много фАшън! Heart
    Лори-пътешественичката да релаксира сега след гадния самолет. Тя е бойна дама, не се дава на самолети. Пък за тия планини тук, мечешки лапи и разни други приключения си струва да литнеш из небесата.
    Кайра стигнала човешка височина. Прекрасна е!
    Арес все едно от памук е направен. Разкошен. Heart

    И всички други великденски помагачи в боядисване, ядене и други такива важни занимания - Чоки, Леон, Грей, Нейо, Бела и всички други пазители на яйцата и агнешкото - усмихвате деня ми!

    Общи условия

    Активация на акаунт