Любители на кучета - 134

  • 26 144
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 866
Sivi ,моята като се нахрани тогава решава ,че най-много ще играе.
Бяга из къщи ,скача и играе.
Аз също Лорейн я извеждах преди хранене и след хранене не съм я закачала.
Но това чудо Белла е наопаки. 🤣

Благодаря ,момичета за съветите за разходка.
Моята не всеки път като стане от сън ходи до тоалетна.
Стиска повече от мен.
Има периоди в които ходи след 4-5 часа и определено ,ще е голямо чудо да я хванем да свърши нещо навън.
При нея не важи правилото ,че като стане и веднага ходи.
Почти цяла вечер стиска ,а аз ставам до тоалетна поне 2-3 пъти. 🤣🤣🤣
Ще видим как ще я научим навън ,определено няма да е лесно.
Ще има да стоим вън по цял ден докато реши да ходи.
Другият вариант е да я закарам отсреща на кварталната градинка ,където всички кучета из квартала ходят до тоалетна. 🤣🤣🤣
Тя е точно до нас.
Мъка ще е.

# 31
  • Мнения: 3 531
Сиви, благодаря за новата тема!
Наш Фют е при щерката за седмица. Нямаше как да лети с нас до България защото самолетната компания, която ползваме не са пет френдли. И втори ден пази прозореца, дали нас чака Cry

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 522
Бизу първата си половин годинка изкара на плажа по цял ден. На рибка и на сянка 🤣

# 33
  • Враца
  • Мнения: 2 640


А Иванчо, още не е излизал 😍

# 34
  • Мнения: 866
vmarinska ,Белла също не е излизала и още от сега се консултирам с момичетата за излизането и.
Но ние вече сложихме 3-та ваксина и след една седмица вече навън.
Ще видим като излезем как ще се държи ,че нали уж в къщи тренираме за излизанията.
Върви плътно до мен , непрекъснато има зрителен контакт и слуша.
Ноооо ,когато излезем навън дали няма да покаже всичката си магарийка ще видим. 😆

# 35
  • Враца
  • Мнения: 2 640
mavina1380, Белла е прекрасна. Аз имах френски булдог 15 години. Предният месец на 1-и февруари почина. Уникално куче, от първото си излизане до ден днешен не е направил една беля в къщи. Кротък, добър, малко инатлив. 🙂 Проблеми никакви не е правил, освен това, че много обичаше да замезва с аки (подсетих се, като видях, че и Белла го прави) особено вкусни му бяха птичите. Не се отучи от този навик през целия си живот 🙂

# 36
  • Мнения: 866
mavina1380, Белла е прекрасна. Аз имах френски булдог 15 години. Предният месец на 1-и февруари почина. Уникално куче, от първото си излизане до ден днешен не е направил една беля в къщи. Кротък, добър, малко инатлив. 🙂 Проблеми никакви не е правил, освен това, че много обичаше да замезва с аки (подсетих се, като видях, че и Белла го прави) особено вкусни му бяха птичите. Не се отучи от този навик през целия си живот 🙂
Много съжалявам за загубата ти! 😔
Но ми даде надежда ,че и моята Белла може да живее толкова дълго.
Единствената беля ,която започна да ми прави е да къса памперсното чаршафчета.
За сега няма други пакости.
Ветеринарната каза ,че просто не излизаме навън и няма как да изразходи енергията ,която има.
И пием хапчета за да не яде акита ,но до сега резултат никакъв.
Кротка е ,спи през повечето време.

# 37
  • Враца
  • Мнения: 2 640
Миии, те повечето така си спят през целият си живот. Simple Smile Фрейчо си спеше по цял ден, но пък при разходките беше много деен и издръжлив. И никакво желание за прибиране или умора. И така, 15 години Simple Smile

# 38
  • Мнения: 866
Миии, те повечето така си спят през целият си живот. Simple Smile Фрейчо си спеше по цял ден, но пък при разходките беше много деен и издръжлив. И никакво желание за прибиране или умора. И така, 15 години Simple Smile
Супер!
Значи ,ще се разхождаме на воля ,защото и аз много обичам разходките.
Френчито е идеално за мен ,защото и аз като тях мразя лятото ,когато е най-горещо не мога навън.
Но на по-хладните и не толкова топли месеци ,ще се разхождаме много. 🥰

# 39
  • София
  • Мнения: 8 552
Данък от току-що. Имаше изморителен ден момичето, гледа объркано тип "защо ме накара да се отвия" Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 817

Ето го и новият член на нашето семейство, Тоби. Днес го взехме, на 2м. и 2 дни е, невероятен е просто. Никога не съм си мислила, че ще е толкова игрив, социализилан и прекрасен. Имах големи страхове първо за пътуването, после дали ще яде и пие вода и изобщо...за всичко. А то всичко е наред, в колата никакви проблеми, в къщи с влизането започна да играе, яде и пи вода и сега изморен спи.

# 41
  • Мнения: 866
mamamishi ,да ви е жив и здрав и много послушен.
Много е хубав.
Прилича на плюшена играчка. 🥰

# 42
  • Мнения: 1 817
Да, наистина е като играчка, за послушен...едва ли, но за сега съм направо удивена как се адаптира. И най-важното е, че яде и пие вода, че бях много наплашена за това. Иначе ми е ясно, че няма как да е като мумия и ще има да прави бели, но пък щастието което ни носи е незаменимо. Само да е здрав, друго не ме вълнува изобщо. Ходи един път в тоалетната, явно случайно, на пелена, а нататък ще го учим навън.

# 43
  • Мнения: X
Здравейте и от нас с Шелби в новата темааааа! ❤️ Игнорирайте калта по нас, тук яде кебапче.
Чакахме пред магазина докато ни напазаруват и хоп видяхме скарата. В името на малко спокойствие я почерпих едно  кебапче. 😁

# 44
  • Мнения: 22
Здравейте!
Да попитам това някой ползвал ли го е и дали върши работа .

Общи условия

Активация на акаунт