играете ли Стани богат в Интернет

  • 1 581
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 618
Зареди ми, но ми отне 3 игри заради забавяне. Crazy

# 16
  • Мнения: 1 520
Отваря ми го без проблем и чакане.
Така се запалих, че май днес ще "опукам" десетте игри. Simple Smile


Пуу, изхвърлих се, ама наистина ме пусна без проблем. НО сега не ще. Язък. Явно наистина има някакъв проблем. Confused

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 14:59 от SmaRt

# 17
  • Мнения: 412
daite link,molq

# 18
  • Мнения: 2 013
Препоръчваме Ви преди да започнете участието си в играта да се уверите, че Вашата компютърна конфигурация отговаря на посочените по-долу технически изисквания:
- минималните параметри на Вашата компютърна конфигурация трябва да са: процесор 233MHz, оперативна памет 64MB;
- да имате инсталирана операционна система: Windows 98, Windows Millenium Edition, Windows 2000, Windows NT4, Windows XP; MacOS 9.1, OS X;
- да имате инсталиран Интернет браузър: Internet Explorer 5.0 и нагоре, Netscape Navigator 5.0 и нагоре, Opera 6.0 и нагоре;
- да имате инсталиран "Macromedia Flash Player" - можете да го намерите на адрес:  www.macromedia.com;
- вразката Ви с Интернет не трябва да използва "Firewall" или "Proxy server". Тези настройки най-често са зададени при кабелните и LAN мрежи, ако случаят е такъв се обърнете към администраторите на Вашата мрежа за да разберете дали можете да ги избегнете;
- настройката за "Privacy" в Internet Explorer -> Tools -> Internet Options -> трябва да бъде най-много на ниво "Medium";

# 19
  • Мнения: 1 520
http://www.stanibogat.com/main.php

избираш "играй в интернет", и ако ти зареди - почваш.  Peace

# 20
  • Мнения: 412
благодаря

Общи условия

Активация на акаунт