Октомврийски мами 2023-тема 2

  • 23 512
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 625
Така или иначе този период ще мине по някое време 😂

# 226
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
А, не, просто и аз ги имах. Ужаснаааа досада.
От седмица и аз усещам същото.. в началото беше странно и се чудех дали от там идва или от кръста..🫣

# 227
  • Мнения: 398
Момичета, помощ! Нещо започва да ме дразни гърлото, какво да пия, смуча, пръскам? Дъщеря ми е болна с темпертаура и болки в гърлото, явно хващам нейния бацил. Въпросът е , че в петък ще постъпвам за хорионбиопсия и трябва да съм здрава или поне да нямам температура. Бях на ФМ - бебето е момче и понеже имам предишна бременност с хромозомна аномалия сега е задължителна хорионбиопсията. Ще съм благодарна за всякакви съвети ❤

# 228
  • Мнения: 248
Здравейте, момичета! Идвам да ви се похваля, че всичко е наред с БХС. Бебчето си расте и вече си наваксва дните. Казаха ми и пол, който ще се потвърди към 15 г.с. Ще обличам роклички явно😁😇
Надявам се всичко да е наред при всяка една от вас ❤

# 229
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 354
Момичета, помощ! Нещо започва да ме дразни гърлото, какво да пия, смуча, пръскам? Дъщеря ми е болна с темпертаура и болки в гърлото, явно хващам нейния бацил. Въпросът е , че в петък ще постъпвам за хорионбиопсия и трябва да съм здрава или поне да нямам температура. Бях на ФМ - бебето е момче и понеже имам предишна бременност с хромозомна аномалия сега е задължителна хорионбиопсията. Ще съм благодарна за всякакви съвети ❤

Биозин мама, Фитолор, парацетамол при нужда; мед, джинджифил или чай лайка с мед и джинджифил.

# 230
  • Мнения: 319
Момичета, помощ! Нещо започва да ме дразни гърлото, какво да пия, смуча, пръскам? Дъщеря ми е болна с темпертаура и болки в гърлото, явно хващам нейния бацил. Въпросът е , че в петък ще постъпвам за хорионбиопсия и трябва да съм здрава или поне да нямам температура. Бях на ФМ - бебето е момче и понеже имам предишна бременност с хромозомна аномалия сега е задължителна хорионбиопсията. Ще съм благодарна за всякакви съвети ❤

Аз бях така миналата седмица - за два дни мина - Биозин мама, Тонзилотрен, Хомеожен през час. Чай с мед и лимон. Гаргара с чай от лайка и сол /гадно е, ама помага/. Стискам палци бързо да минава.

# 231
  • Мнения: 351
Ох, даже и от бездействие имам моменти, в които сякаш въздуха не ми стига, задъхана съм. При вас има ли такива моменти? Ще питам доктора, но друго си е да се допитам и до вас за успокоение ☺

# 232
  • Мнения: 297
На мен също задъхването ми е сериозен симптом. Слаба съм, сравнително добро ниво на физическа активност и мога да вървя доста дълго доста бързо, при необходимост.

Но последно време 20 метра, провървяни с бързо темпо или 20 качени стъпала, ми спират дъха. На Смарт часовника забелязах, че в тези случаи и пулсът ми е учестен - около 110-120, при обичайни в покой - около 90, което пак ми се струва много.

И аз съм си наумила този въпрос, че леко ме тревожи.

# 233
  • Мнения: 199
Питайте и за мен, че аз забравих!

# 234
  • Мнения: 297
В събота съм на скрининг, ще консултирам и споделя Simple Smile

# 235
  • Мнения: 747
И аз забелязвам, че се измарям бързо. Вчера сях едни ягоди в градината и на всеки 3 корена сядах да си почивам. Вече имах и първото повръщане - една сутрин се излъгах да си направя яйца, а ми се ядеше нещо сладко и организма ги изхвърли веднага.

# 236
  • Мнения: 200
И аз забелязвам, че се измарям бързо. Вчера сях едни ягоди в градината и на всеки 3 корена сядах да си почивам. Вече имах и


първото повръщане - една сутрин се излъгах да си направя яйца, а ми се ядеше нещо сладко и организма ги изхвърли веднага.

На мен пък много ми се ядат яйца и си правя постоянно. Месо не ми се яде грам, риба също. Хапвам доста салати и плодове, по принцип не съм по плодовете... И със сладкото съм така, яде ми се иначе преди за сладко няма и да се сетя....

# 237
  • Мнения: 1 859
Задъхвам се много и аз от две-три седмици от най-малкото физическо усилие.

# 238
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 354
На мен също задъхването ми е сериозен симптом. Слаба съм, сравнително добро ниво на физическа активност и мога да вървя доста дълго доста бързо, при необходимост.

Но последно време 20 метра, провървяни с бързо темпо или 20 качени стъпала, ми спират дъха. На Смарт часовника забелязах, че в тези случаи и пулсът ми е учестен - около 110-120, при обичайни в покой - около 90, което пак ми се струва много.

И аз съм си наумила този въпрос, че леко ме тревожи.

Нормални са, аз го проучвах с предната Б, бяха абсолютно същите. Пак повтарям - увеличен обем кръв, стотици неусетно процеси текат в телата ви. Всичко е нормално.

# 239
  • Мнения: 398
Ох, даже и от бездействие имам моменти, в които сякаш въздуха не ми стига, задъхана съм. При вас има ли такива моменти? Ще питам доктора, но друго си е да се допитам и до вас за успокоение ☺
Доста често съм така, не съм питала защо. Все си мисля, че нещо от притеснение

Общи условия

Активация на акаунт