Пробиване на уши в домашни условия

  • 1 426
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 795
Тъй като си имала дупки преди, нищо странно да си ги имаш и сега и да не е нужно пак да ги пробиваш.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Утре е Благовещение и денят се оказва най-подходящ  за да се извърши и пробиването на ушите.

# 17
  • Мнения: 150
Е това си е чести доза мазохизъм, предвид възможността- евтино, безболезнено, стерилно и бързо и най- вече безопасно. Навремето пробих на сестра ми само едното уШо и като са нуди мекичкото, като се зачерви, като висна тази кожа УЖАССССС. Ох, като се сетя и тръпки ме побиват, дано моите щерки не са диви като мен и леля им.

# 18
  • София
  • Мнения: 461
За да се избегнат инфекция и мъки забравете всякакви губерки, безопасни игли и подобни. Взимате си от аптека 2 абоката размер 16 или 14 G, ако обеците са пипани, потопете ги за няколко минути в 75° спирт. Дезинфекцирайте повърхността на която ще стоят обеците и абокатите по време на процедурата, пригответе  два отделни тампона със спирт (за ушите) , фулмастер или химикал, обеци, абокати - всичко трябва да е готово. Миете много добре ръцете с топла вода и сапун, може да ползвате и дезинфектант почиствате от двете! Страни ухото със спирт, отбелязвате с малка точка мястото, където искате дупката и пробивате. Абокатът представлява игла с фина силиконова обвивка, през ухото минават и двете ( не е болезнено, не правете грешката да разглобите абоката и да ползвате само иглата) Когато вече е минал през ухото, отстранете иглата, само прозрачната тръбичка ще остане в дупката. В този момент вече не изпитвате болка, тя е моментна при самото убождане. Отрежете тръбичката, така че да остане около сантиметър на дължина.В дупката на тръбичката въведете обецата и издърпайте абоката от задната страна на ухото, така ще въведете обецата без тя да травмира допълнително току що направената дупка. Когато извадите абоката, закопчейте обецата без да стягате прекалено. Почиствате няколко пъти дневно с кислородна вода. Всякакви бабини деветини от типа  като се събудите да намажете със слюнка преди да сте си измила зъбите , ще ви докарат инфекция. Ако е за първи път, по- добре изгледайте малко клипове и нека край Вас има някого, в случай, че Ви прилошее от вълнение

Общи условия

Активация на акаунт