триколка

  • 2 431
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Ние имахме такава

Страшно съм доволна

това play ли е има ли я в някой онлайн маг ,че немога да я намеря,да я разгледам подробно,а и цената newsm78

# 16
  • Мнения: X
Ние имахме такава

Страшно съм доволна

Да, и аз моля да поделиш повече подробности за този модел количка...
например...Колко тежи, има ли напълно легнало положение, достатъчно ли е голям сенника, какви екстри има, до кога я ползва и защо я смени, функционална ли е?...изобщо всичко каквото се сетиш...

# 17
  • Мнения: 2 214
winter, би ли ми казала дали Quinny Speedy става за новородено, т.е. дали има напълно легнало положение на облегалката?
Според производителите има анатомично легнало положение, аз постилах едно одеяло и готово, можеш да купиш столче което се монтира на количката и може да се ползва и за кола.

Количката е страхотна и си заслужава всеки лев.

# 18
благодаря на всички за съветите, много ми харесват моделите на Quinny: Speedi EX и Freestyle 3XL Comfort но май надделява Speedi най малкото защото е доста по лека (11.5 кг.), а и е по евтинка а това не е без значение, но продължавам да чакам и още мнения и съвети

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 23:13 от Nici

# 19
  • Мнения: 2 214
Съветвам те да не харчиш много пари, ако нямаш скруполи виж в продавалника, мамите продават колички в много добро състояние.
Аз лично моята я продадох за 400 лева в отлино състояние, въобще не и личеше че е ползвана.
Нищо не ти придлагам само искам да помогна.
Поразровихсе във форума.
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=18723&cat=3
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=22216&cat=3
Не си сложила лентичка с термина но мисля че имаш още време така че ще имаш възможност да си избереш.
Не прави компромис с марките (незнам какво ти финансовото положение) по добре втора употреба, но маркова, отколкото нова, но менте.

# 20
  • Мнения: 2 829
Аз си поръчах Фристайл- в момента на промоция са 670 лева. За мен е важно да има напълно легнало положение, тъй като сина ми още от сега седи в количката само докато спи, буден не трае, а искам да му е удобно. Освен това искам и да може да е обърнат към мен, така съм свикнала. Но като я пробвам пак ще пиша. На фристайла само това не му харесвам че коша не се обръща, а и аз обикновено нося много неща със себе си и коша ми се струва малък. Но пък живея в къща и не ми се налага да мъкна количката по стълби, така че 4-5 кила отгоре не ме притесняват...
А и коша за бебето е по-широк, а аз точно затова си търся нова, старата му стана тясна и ръчичките му стърчат нагоре... Спидито е 33 см. а Фристайла - 40 см.
Иначе с удоволствие бих си купила количка втора ръка, та ако имаш време, следи обявите...

# 21
  • Мнения: 198
Ние се возим в CHICCO 3S- адски доволна съм. Красива,удобна,маневрена. Това е страхотна комбинация- цена/качество.http://www.pakostnik.com/pics/5308882784.jpg  -разликата е че нашата е в сиво и зелено. Зимният кош е супер оплътнен, кошницата е удобна и всичко е най. Странно,че не са се включили майки с коментар за тази количка. Страхотна е. Препоръчвам я на всички. А относно модела на play,за който искахте инфо-една приятелка е с такава и сега ще си купи CHICCO 3S,защото нейната е адски тежка и трудно маневрена.

# 22
  • Мнения: 2 214
Имала съм чико, наистина е хубава количката, но не е в категорията на Куинито, макар че цената хич не е по малко.

# 23
  • Мнения: 907
А кой магазин в София могат да се видят наживо всичките модели на Quinny?

# 24
  • Мнения: 3 457
май в някакъв -бейби нова беше newsm78

# 25
  • Мнения: 1 737
На фристайла само това не му харесвам че коша не се обръща, а и аз обикновено нося много неща със себе си и коша ми се струва малък.
Как така не се обръща? Моя си се обръща към мен и с гръб. По-маневрена е с гръб , но тогава си има прозорче, от където се вижда детето. А багажника и е един от най-големите, товарила съм го с по 15 кг, въпреки, че пише до 5, нямам проблеми!

# 26
  • Мнения: 3 926
Магазинът е Бейби Нова на бул. Пушкин в квартал Павлово. Имат пълен набор продукти на Куини, дори чадърчета и чувалчета. Само да кажа да знаеш, че триколките, които са с по-висок клас са и по-широки отзад, за да са по-стабилни. Това обаче е проблем при прибирането в асансьор. Така че първо мери, после купувай Grinning

# 27
  • Мнения: 2 829
Да се поправя, за Спийдито исках да кажа че коша не се обръща и коша е малък, мерси за корекцията- аз точно заради това избрах Фристайл-а  bouquet

# 28
  • Мнения: 907
Магазинът е Бейби Нова на бул. Пушкин в квартал Павлово. Имат пълен набор продукти на Куини, дори чадърчета и чувалчета. Само да кажа да знаеш, че триколките, които са с по-висок клас са и по-широки отзад, за да са по-стабилни. Това обаче е проблем при прибирането в асансьор. Така че първо мери, после купувай Grinning
Благодаря ти, Асинка! Ех, мечтая си за асансьор, в който няма да ми се хваща количката Simple Smile Живеем на 5 ет. без асансьор  Rolling Eyes Аз затова се чудя дали да се спра на триколка (в масовия случай са по-тежки), или на стандартна количка.

# 29
  • Мнения: 3 926
Ооо, миличка, щом сте без асансьор наистина ти препоръчвам нещо по-леко.
Ако си падаш по Макси-кози можеш да видиш моделът Сити. Страхотно бъги - 8-9 кг. комбинирано, с пълно легнало положение.
Плюсове - лека, компактна - сгъва се на кубче, маневрена, здрава, подходяща от новородено без нужда от зимен кош. Минуси - по-малки колела (около 15 см в диаметър, но това на моменти е плюс) кошът не се обръща (но не е съществена пречка)... за друго не се сещам... освен, че е добре все пак да я пазиш, защото количките с двойни колела правят проблем с осите - ако качваш много подлези и не внимаваш осите се кривят. Не знам дали ме разбираш, то общо взето само нагледно може да се покаже Rolling Eyes
Но тази количка е супер - купуваш един зимен чувал и всичко ти е на 6. Столчето за кола се подразбира, защото вече е задължително (а и честно казано и да не беше пак е необходима покупка). Количката е около 400-430 лв. Чувалчето около 150, столчето около 280. Казвам приблизително, защото скоро не съм им проверявала магазините. Една комшийка я бута вече близо година и половина, пътуват като луди, малкият е доста едър, а тя доста дребничка и количката не е мръднала (освен проблемът с осите, но сервизът им го поема)
Успех в решението Hug
Ако бях на твое място щях да погледна това и ПегПерего - лайт или Прамете. В момента карам техен модел А3 и съм супер доволна. Абе за колички мога цяла страница да ти изпиша Grinning Но мисля, че за условията, които описваш това са моделите, които най-оптимално ще ти паснат. А може и Даунтаун на Плей, но от нея нямам преки наблюдения Grinning

Общи условия

Активация на акаунт