Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 5

  • 111 778
  • 2 222
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 208
Харесва ми визията на Елена днес! Но не ми харесва как продължава да се подмазва, прекалено много! Има резон в думите ѝ, но личи, че търси одобрение. Не ми харесва “поуката”, по-добре даже да си говорят за други неща.

# 1 426
  • Мнения: 4 062
Рая защо така заеква, преглъща, скована като на изпит....


Може да се страхува, че друга ще остане без роза.

# 1 427
  • София
  • Мнения: 6 945
Браво, браво, господинът ще пише шест на Елена.

# 1 428
  • "Всички сме в канавката, но някои от нас гледат към звездите" О. Уайлд
  • Мнения: 4 878
Пам освен, че работи над физиката си няма да е зле да обърне внимание и на психиката. Тя сама толкова се е фокусирала над пълнотата си и се е вкарала в големи филми. Върти, суче все килата та килата. Жалко, само това ли може да предложи от себе си. Това ли са и темите на разговор, това ли я вълнува да обсъжда постоянно и с всеки?

# 1 429
  • Мнения: 7 544
Евгени е длъжен да я целуне, за да “излекува” комплексите й, но Пам не е длъжна да отслабне, за да “излекува” комплексите си?!
Хубаво би било да отслабне, ако може, заради собственото си здраве. Не заради комплексите си.

# 1 430
  • Мнения: 7 391
Много говори Елена, тегаво е.

# 1 431
  • Мнения: 315
Истината за Пам е, че тя е още в шоуто поради политкоректни и ПР причини. Да, има мъже които харесват жени с нейното телосложение, но те не биха харесали която и да е от останалите момичета в шоуто. Щом пича си пада по Валерии и Елени, просто няма как да я харесва и нея и реално тя щеше отдавна да е вън от шоуто. Нейното участие си е част от сценария и нищо повече. Trollface

# 1 432
  • Мнения: 2 831
Микаела е много красива тази вечер, поне така ми се вижда. Свежа.
Микаела е от типа жени ,които и чувал да облекат пак ще са красиви. Напомня ми на порцеланова кукла, някак ми е царствена и грациозна и стискам всички палци Генчо да не я награби и нея защото не я заслужава изобщо

# 1 433
  • Мнения: 5 346
Целувка награда за най-добрата подмазвачка от геният

# 1 434
  • Бургас
  • Мнения: 3 928
Меган с тази "златна" рокля ми е като картина на Климт Heart Eyes

# 1 435
  • Мнения: 2 109
Не смятам, че Пам е негов тип, както и не смятам, че той или тя са повярвали дори за секунда, че може да се получи нещо между тях. Попаднах на фб профила ѝ преди време. Беше споделила, че страда от автоимунно заболяване и приема кортикостероиди. Лесно е да отхвърлиш и заклеймиш някого заради външния му вид, но да отслабнеш невинаги е толкова лесно. Поне ходи на фитнес и прави някакви опити да се грижи за себе си, за разлика от говорещия хемороид, който разчита на това да му изсмучат мазнините срещу съответната сума

# 1 436
  • Мнения: 3 490
Подценявате Генчо, идеално е усетил Елена.
Ох, Пам е в ролята на Мадам направо. Да им имам идейките.

# 1 437
  • Мнения: 3 180
Харесва ми визията на Елена днес! Но не ми харесва как продължава да се подмазва, прекалено много! Има резон в думите ѝ, но личи, че търси одобрение. Не ми харесва “поуката”, по-добре даже да си говорят за други неща.
Обаче при Евгени само това работи, за съжаление. Тя го изкара нейната муза за личностно израстване…. И Ергени се разтопи.
Елена трябваше сама на себе си да даде повече кредит за изводите, до които е стигнала и волята си. Но хайде, нали е съзтезание. Подмаза му се.

Последна редакция: чт, 23 мар 2023, 22:30 от Linda*kiss

# 1 438
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 891
Евгени постъпи кофти, че не целуна Пам. Още подхранва комплексите ѝ.

Извинете, но защо да я целува?
Той не е длъжен да й лекува комплексите.

Мисля, че беше умел сарказъм

# 1 439
  • София
  • Мнения: 1 469
Ама защо така вървят пред него като се връщат при другите?! Водят го като кученце..

Общи условия

Активация на акаунт