Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 5

  • 104 671
  • 2 222
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 10 567
Tя и Елисавета е абсурд да е тридесет и няколко години. В Ергена масово продукцията  подмладява участничките, явно Щерева си избива комплексите.
Осени ме идеята, че Елисавета и Щерева се познават....

Доста биха си паднали като дружки.

# 46
  • Мнения: 442
Днес случайно разбрах, че приятел на ММ се познавал бегло с Евгени по пианистка линия. Коментирал, че е много свестен и добър човек и не проумявал как се е навил да участва в такова предаване. Което донякъде потвърждава теорията, че ергенът бара де що може, че сега му е паднало. Grinning

# 47
  • Мнения: 5 280
Може би пък освен за слава, да е влязъл и в търсене на любовта.

# 48
  • Мнения: 4 358
Валерия е на 24, влязох ѝ в профила и има снимка от абитуриентския си бал през 2017, когато по мои сметки бяха баловете на набор 98 (а предаването е снимано през 2022). Тя и си изглежда съвсем мъничка на снимките от 2013-2014, така че не лъже за възрастта си.

# 49
  • Мнения: 346
Може би пък освен за слава, да е влязъл и в търсене на любовта.
В най-новия надкаст, Ния каза, че си е писала с Айлин, която пък е казала, че Ергени е в предаването наистина заради любовта.

# 50
  • Мнения: 5 280
Дали сред пишещите тук има участници или техните близки, които ни гледат сеира как се опитваме да разгадаем предстоящите събития?

# 51
# 52
  • Мнения: 6 299
Изведнъж Валерия се оказа доста интересна - пътешественик във времето. 😁
Здравейте,
Отдавна чета темите и се забавлявам с мненията ви. Публикацията на Мариела Нориел от предната тема ми направи впечатление и реших да се поровя (неделя вечер - предпонеделнишка скука Grinning).
Валерия е участвала в няколко конкурса за красота, един от които - Кралица на света - България 2013, който и печели. Според тази статия (https://blife.bg/article-25982) и представянето ѝ във Фейсбук (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=236270536537497&id=212594715571746), Валерия е била на 18 години тогава. Грешен ли ми е споменът, или в предаването се представя на 24? Grinning
.
И тук имаме повторение с първи сезон. И там на някои участнички нарочно им промениха възраста.

# 53
  • here and now
  • Мнения: 4 253
Благодаря за темата!

Гласувах за продукцията, разбира се. Там нищо не се случва по друга инициатива или без одобрението им.

Аз не гледам много телевизия, реалитита пък съвсем. Миналия сезон попаднах случайно и се оказа, че детето го гледа, та заради нея се хванах да гледам и аз(все пак да коментираме съдържанието). Тя е на 11, целия клас го гледат.

Днес я питам "Кажи майче, коя мома ти харесва най-много?" и отговора беше "Никоя, харесвах Валерия, но ми опротивя".
Задавам аз, следващия си въпрос "А би ли искала тя да спечели?" и отоговора беше " Защо не? Много си подхождат, еднакво тъпи са."

# 54
  • Мнения: 227
И аз гласувах за продукцията. Според мен Валерия не е влюбена. За Евгени и аз си мисля, че сега му се е паднало толкова много момичета да се интересуват от него. Все повече не ми харесва, дори и усмивките са му едни безжизнени и флегматични. Виктор имаше много повече енергия.

# 55
  • На Изток от Рая
  • Мнения: 674
Гласувах за Евгени, въпреки че и продукцията има вина щом го е позволила и не знам до колко той има глас да влияе на решенията ѝ. Предполагам, че на церемонията ще обещети обидените момичета с рози.

# 56
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 152
Почва да изглежда, че Ергени целенасочено всява раздор. Все пак знае, че тия девойки трябва да живеят заедно още няколко седмици, вижда ги че са се хванали за косите, но продължава да ги дразни. Ами хич не е кавалерско. Но пък са си лика-прилика с Валерко така, само дето не е особено вдъхновяващо за зрителите.

# 57
  • Мнения: 206
И на мен ми се струва безжизнен и вял. Може би е уморен - все пак всеки ден си дава вниманието на 20тина жени, от половината от които не се интересува.

И аз гласувах за продукцията. Според мен Валерия не е влюбена. За Евгени и аз си мисля, че сега му се е паднало толкова много момичета да се интересуват от него. Все повече не ми харесва, дори и усмивките са му едни безжизнени и флегматични. Виктор имаше много повече енергия.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 020
Мони добре оползотворява участието си във формата като участва в разни TV предавания, а вече е и рекламно лице.

# 59
  • Мнения: 695
Нз за Валерия, но май няма да е тя. В промото, ако може да се вярва на кадъра, избранницата е с бял маникюр, а Валето е с безцветни нокти поне са сега...
Та общо взето цял сезон гледам лакове Simple Smile по-забавно ми е от сценария който се върти :Д

Всички промо-та до сега прадставят изкривена реалност. За последния епизод например в промото обясняваха как Ергенчето пита непоканената дама  "Ти какво правиш тук?", с ясно внушение, а се оказа, че той дори й се зарадва. Така че, дамата с маникюра, която разконспирирахме като Елена, в същност вероятно не е победителката.

Общи условия

Активация на акаунт