Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 5

  • 104 852
  • 2 222
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 4 693
Валерия ми прилича на индийка в муцунката:
Скрит текст:

Виж баща ѝ, той е съвсем индиец, но не знам на кой артист ми прилича Smile

# 2 146
  • Вестерос
  • Мнения: 38 390
На Райа, както и на Пам просто мястото не е в предаването. Идеята, че могат да бъдат забелязани и избрани при наличието само на един мъж и 20 други жени е направо в сферата на фантастиката.
Влязла Пам с някаква мисия, дето хич не може да изпълни и очаква да се правим, че не виждаме колко е не на мястото си. Ами със същия успех можеше и на мис Свят и Сървайвър да се яви. Не е въпросът наднормените да се крият и не се показват, а да го правят там, където килограмите нямат значение, а тук имат.
Чакай малко, това не са игри на волята. Искащ да кажеш, че по-дебелите не могат да се борят наравно в предаване за любов? Не всички мъже харесват клечки, на първо място, някои мъже харесват жени, с които да си говорят, това на второ място. Смехотворно изказване е, че не ѝ било мястото там. Точно да се крият имаш предвид. Ама по-завоалирано.

# 2 147
  • Мнения: 2 719
Мика по последния епизод ми се струва, че ще става “игра” с Гената. Обаче много странно, че все едно нарочно не ни я показват. Ако не беше ходила на среща, нямаше да знаем за нея изобщо. Или ще си ходи или нарочно я крият докато се поизчисти малко терена.
Като нищо и да се изпълни моето предположение още от първите два епизода, че са предвидили големите сеири и агресия за първата част на сезона. Хем да навлезнат зрителите малко в сезона, хем да се завърти някак интригата, хем да си вземем дозата криндж и във втората половина на сезона да развият някаква любовна история.

Пазят си някакви образи чисти.
Ама буквално чисти от всичко.
Не са в скандалите. Но да кажем, че просто са по-тихи. Обаче и в унизителните игри не ги показват. Не ги излагат.
В сплетни или разни битовизми също.

Ярък пример е Мика.

Меган и Виктория също.

Това с Валерия няма да го бъде.

# 2 148
  • Мнения: 596
МегЪн може да не са ходили чак от Торонто да я забират. Знаят се с Люската, може тя да я е препоръчала в шоото.

Когато представиха участничките, за Меган пишеше по сайтовете, че се е записала за участие още преди да разбере кой ще е ергенът. Не знам за какво се бори. Сигурно и тя за известност и последователи. Коментираше се в предишните теми, че от всички участнички тя има най-много последователи в Инстаграм и повечето са купени. Според мен си измисля някои неща, като за работата за правителството - без контакти и местен опит не става. Също за това, че имала право на канадско гражданство и не искала да го вземе. Хайде сега, нали за повечето високи длъжности на правителството ще й искат канадско гражданство, за да я назначат, как ще расте в кариерата? Няма да си загуби българското гражданство, като вземе канадското, има право на двойно гражданство. По-скоро си е приключила следването и стажа и се завръща. Гледам, че е почнала вече да рекламира в Инстаграм на български.
С розовата роза от продукцията дадоха някаква заявка за Меган като сериозна претендентка, но така и не й развиха образа досега. Може би една среща ще има и тя, но нещо повече едва ли. Направи си малко реклама и толкова.

# 2 149
  • Мнения: 2 217
Тя Валерия прилича на индийка, Генчо на индиец, да се вземат двамата и да свършва тази мъка.
Мислех, че по'-зле от миналата тодина няма накъде, но продукцията ме опровергаха и заораха дъното.

# 2 150
  • Мнения: 459
Микаела, с неизлъчването й,  я пазят за края толкова колкото и Райя. Статист.

# 2 151
  • Мнения: 5 932
Как пък Валерия ще прилича на индийка 🤣 къде го измислихте това.
Ама да се вземат като се харесат младите, какво по-хубаво от това!

Искам предаване, в което 20 мъже са ловци за една жена и се опитват да я впечатлят, ама не с мускули само, а с интелект, интереси и професионалните си успехи. Да видим как ще се приеме, ако тя се връща от среща всеки път хваната за ръка.

# 2 152
  • Мнения: 3 922
Ще я изкарат "лека жена" и ще я залеят с помия.

# 2 153
  • Мнения: 10 762
Ако Валерия и Евгени наистина се харесват, в сюжета с писане на писма, бих си помислила, че са се договорили тя да го издържи по сценарий до финала, като се побара с тая-оная, а той да си я вземе накрая чиста и бяла 😊😁🤣 като изпитание за чувствата и намеренията и на двамата 😁😁😁

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 08:30 от duhi_puhi

# 2 154
  • Мнения: 937
Ами, отиват защото нямат шанс да бъдат като нея. Ако бяха учили нещо смислено, също нямаше да са там.


Някои от момичетата в Ергена са доста начетени, дори с хубави професии.
Но аз пак не мога да разбера, на прекрасен курорт са отишли, всичко им е осигурено, а устите на някои от тях спирка нямат....грозно, та грозно поведение. Ама вярно като че ли са ги събирали от Факултето.
Кои момичета????

# 2 155
  • Мнения: 1 308
В панаирджийско предаване няма да влязат истински успели, ерудирани и със сериозни професии лейдита, за да търсят либоф. Някак не ми се връзва доброволно да те правят на маймуна за зрителски интерес и да зарежеш кариерата си за месец-два и ходиш да гониш Михаля. Дотук само моделки, инфлуенсърки, студентки по нещо си, което звучи престижно и други измислени професии съм видяла да влизат. Една “учителка“ и тя ще толкова в професията си, щото е несериозно да я практикуваш и да се развяваш в подобно предаване... Та, начетени, включая и Елена и Пам още не мога да ги определя, те просто на фона на част от другите говорят добре и не са съвсем празноглави. Какъв писател си, след като не можа една словесна самозащита да си направиш срещу типаж като Габи... Никой не казва да стъпиш на тяхното дъно, но поне мъничко да ги поставиш, където трябва. Този тип шоута показват грозотията у хората. Събери на една територия индивиди с високо самочувствие и оценка за себе си и им пусни за стръв някоя по-блага душа, пък им гледай сеира. Те и всички да са от едно тесто замесени, пак ще се изядат.

# 2 156
  • Мнения: 5 644
Както и да те подхлъзва и настройва продукцията, ако го нямаш в себе си, няма как да се орезилиш като Гъба и Елисавет. Как виждате нежните Райа и Микаела да псуват по синхроните и да наричат някого дюнер, вещица, Пенчо Глиганов ли беше и т.н.? А камо ли на живо да наричат така някого. Затова и не ги виждаме по синхрони, че и в кадър изобщо. Простакът си е простак и никаква продукция не го е направила такъв.

# 2 157
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Микаела, с неизлъчването й,  я пазят за края толкова колкото и Райя. Статист.
Тя не е интересна на продуцентите... Както и Райя - попаднала в предаването по заблуда. Беше интересна и забавна в подкаста, но не й дадоха шанс в предаването

Аз очаквам в най-скоро време Ирина да излезе от статистите...

# 2 158
  • София
  • Мнения: 6 217
Моля, моля, Поли е със сериозна професия. Simple Smile Аз лично предполагам, че е напуснала последната си работа, за да участва, там има текучество. Или толкова я ценят, че са ѝ дали неплатен. Grinning

# 2 159
  • Мнения: 5 892
Както и да те подхлъзва и настройва продукцията, ако го нямаш в себе си, няма как да се орезилиш като Гъба и Елисавет. Как виждате нежните Райа и Микаела да псуват по синхроните и да наричат някого дюнер, вещица, Пенчо Глиганов ли беше и т.н.? А камо ли на живо да наричат така някого. Затова и не ги виждаме по синхрони, че и в кадър изобщо. Простакът си е простак и никаква продукция не го е направила такъв.
Елена я хлъзват, обаче, доста добре.

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 13:26 от Alucard

Общи условия

Активация на акаунт