Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 5

  • 104 829
  • 2 222
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Мнения: 1 575
Момичета, за какъв комеди подкаст говорите, че ми стана интересно? Не можах да прегледам дали има линк по-напред. Моля за линк!

https://www.youtube.com/@comedyclubpodcast

във видеоклипове и на живо секция

# 2 161
  • Мнения: 1 344
Милата Поли, ако работи в аптека, с нейната емоционалност би изплашила много клиенти. А, ако работи в лаборатория, си представям какъв хаос цари около нея. Миличка и добричка е, но гласчето ѝ ми пили мозъка.

# 2 162
  • Мнения: 23 407
Поли изглежда мила и добра, но е прекалено инфантилна с тези реакции, а гласът- без коментар.
Отстрани не изглежда като жена, а като дете в тялото на възрастен.
Момичета, за какъв комеди подкаст говорите, че ми стана интересно? Не можах да прегледам дали има линк по-напред. Моля за линк!

https://www.youtube.com/@comedyclubpodcast

във видеоклипове и на живо секция
Опс,линкът не съществува.

# 2 163
  • Бургас
  • Мнения: 4 110
Гледах малко под каста с Лиа и Райа, хич не са толкова смотани и незабележими, каквито ми се сториха в шоуто, даже Лиа доста разтропана мацка ми се видя, чак ми стана интересно кви са пък тез романи нейните, що пък на английски, къде ги издава, кога успя за няколко месеца да намери любовта, че и пръстен да получи…

# 2 164
  • Мнения: 31 394
Ирина ще се вихри със сигурност.
Умни и начетени момичета в Ергенът не влизат. Представям си после какво говорят роднините им, колегите, приятелите. Мен ще ме разбият от майтапи и кофти приказки. Това е някакво петно за цял живот за сериозни, искащи да постигнат нещо разумни жени.

# 2 165
  • Мнения: 144
Не знам за гласа на Поли, ама като Айлин почне да говори, главата ми гръмва

# 2 166
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Ирина ще се вихри със сигурност.
Умни и начетени момичета в Ергенът не влизат. Представям си после какво говорят роднините им, колегите, приятелите. Мен ще ме разбият от майтапи и кофти приказки. Това е някакво петно за цял живот за сериозни, искащи да постигнат нещо разумни жени.
Те ни подготвиха за Ирина още с влизането и визитката й.
За сега е оставена малко в сянка...

# 2 167
  • София
  • Мнения: 560
Мен Поли не ме дразни, напротив непринудена и ненатоварваща ми е. Вярно, че гласът ѝ е по-детски, но го няма мяукащото на Айлин, а точно то ме дразни много. Това, че гласът ѝ е такъв, тя не може да го промени, а като характер ми се струва нормално момиче.

# 2 168
  • Мнения: 196
Стана ми интересно, понеже забелязах, че има дублиращи се персонажи. Хайде да ги сравним, като игра, хахаха
Райя - Виктория ( Райя ми е много по-симпатична, йоги, стюардеси)
Валерия - Айлин? (И двете моделки, пътували и двете са ми антипатични, ама май Валерия повече)
Елена - Пам (интелектуалки с нестандартна красота, Пам ми е по-симпатична)
Габи - Елисавета (мисля че е ясно, хахах)
Крисия - Джиа? (И двете неуспешни поп-фолк звезди, леко особени в маниера си. И двете не ми харесват, но да кажем Крисиа е една идея по-окей)
Микаела - тя ми е нещо като събирателен образ от няколко момичета ( Лиа като артистичност, Меган с Канада и естественост, нещо детско като Поли, студент по право като Кристина)
Ирина - Боряна (екстремност, сексуалност)
Пропускам ли нещо? Вие какво мислите, хем различни, но с ключови прилики

# 2 169
  • София
  • Мнения: 27 369
Моите рози отиват за (от останалите във формата) 😋

Най-красиви:
Микаела и Виктория. Мика е по-секси, но Вики е толкова нежна, пф. Абе и двете, не мога да кажа коя ме кефи повече (като мъж). Може би съвсем, съвсем малко повече Микаела, но май е и до ден и настроение...
Има още много красиви жени, даже повечето са такива бих казал, просто тези двете ми се открояват ако мога така да се изразя.

Най-умни:
Елена и Пам

Най-хубав изказ:
Този сезон размазва предния по този показател. Тук ми е сложно:
Елена, Пам и Меган обаче ми се набиват на очи и ще кажа тях

В класацията не мога да сложа т.нар. момичета статисти, защото почти нищо не съм видял или чул от тях. Така че няма да съм обективен.

И понеже искам да съм позитивен и днес ми е чудесен ден с хубаво слънце няма да правя 'анти класация'
Т.е. най-грозни (хм, макар че ако не се лъжа досега и в двата сезона никога не съм писал за една жена, че е грозна външно, повече като характер и поведение), лоши, глупави и т.н. Не ми е приятно, а и достатъчно съм ги хранил като ме нервират в епизодите...

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 13:07 от Diavolo

# 2 170
  • Мнения: 2 905
Микаела също говори добре и има чувство за хумор. Най-много в този сезон ми харесва музиката. Бих казала, че музиката е главният герой 🙂

# 2 171
  • Мнения: 3 164
Diavolo, кога чу Меган да говори, за да влезе в графата с "най-добър изказ"?

# 2 172
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 823
Чудя се дали този сезон ще го изкарат романтичен защото се залюби с една участничка от самото начало и продължава да я обгрижва в ущърб на всички останали. Един вид любовта от пръв поглед в действие 🤔Действително не е романтично да си прелъстена и изоставена, може би са заложили нещо такова като сюжет, с малко ревност за цвят.

# 2 173
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Мен Поли не ме дразни, напротив непринудена и ненатоварваща ми е. Вярно, че гласът ѝ е по-детски, но го няма мяукащото на Айлин, а точно то ме дразни много. Това, че гласът ѝ е такъв, тя не може да го промени, а като характер ми се струва нормално момиче.
Поли много се притеснява и оттам се стяга и гласът и е така писклив. От притеснението пред камерите леко преиграва и смеха й ми е малко пресилен и изкуствен.

# 2 174
  • Мнения: 2 905
Чудя се дали този сезон ще го изкарат романтичен защото се залюби с една участничка от самото начало и продължава да я обгрижва в ущърб на всички останали. Един вид любовта от пръв поглед в действие 🤔Действително не е романтично да си прелъстена и изоставена, може би са заложили нещо такова като сюжет, с малко ревност за цвят.

Нямам против която и да си избере. Важното е, че е влязъл необвързан. В миналия сезон това е било големият проблем и оттам всеки финал щеше да е фалшив. С Капитонова са постигнали пълният фалш.

Общи условия

Активация на акаунт