Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 5

  • 104 742
  • 2 222
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 2 719
mama xxl, не е доказано, че е влязъл необвързан. С тези процедурата при мен е наобратно. Първо доказвам, че са невиновни и чак тогава го приемам за истина.

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 13:18 от geri1919

# 2 176
  • Мнения: 3 645
Да, много често пишете, че старият ерген е бил във връзка по врема на участието си.
Това доказано ли е и как?

Почвам да си мисля, че новият ерген е там заради Наум.

# 2 177
  • София
  • Мнения: 27 311
Diavolo, кога чу Меган да говори, за да влезе в графата с "най-добър изказ"?

На визитката, на срещата с Виктор и от синхроните. В самото начало на сезона бе доста активна, после нещо потъна в забрава.

# 2 178
  • Мнения: 3 645
После я изпитваха и в класната стая дали има любов от пръв поглед…

# 2 179
  • София
  • Мнения: 557
Мен Поли не ме дразни, напротив непринудена и ненатоварваща ми е. Вярно, че гласът ѝ е по-детски, но го няма мяукащото на Айлин, а точно то ме дразни много. Това, че гласът ѝ е такъв, тя не може да го промени, а като характер ми се струва нормално момиче.
Поли много се притеснява и оттам се стяга и гласът и е така писклив. От притеснението пред камерите леко преиграва и смеха й ми е малко пресилен и изкуствен.
Съгласна съм, че от притеснение и например при среща на пейката, бърза да каже повече неща преди да ги прекъснат и за това се получават малко нелепи разговори, както тя сама се изказа. Мисля си, че в реалния живот си е съвсем нормална.

# 2 180
  • Мнения: 3 158
После я изпитваха и в класната стая дали има любов от пръв поглед…
И каза, че е "за". 😂

# 2 181
  • Мнения: 3 645
Тя била от Бяла Слатина и тя. Няма начин да не се познава с Кристина. Това май е малко населено място.

# 2 182
  • София
  • Мнения: 6 181

На визитката, на срещата с Виктор и от синхроните. В самото начало на сезона бе доста активна, после нещо потъна в забрава.

Кога среща с Виктор? Или другото Ергенче? Grinning

За другите неща съм много съгласна, но наистина Мегън ми е бяло петно, камо ли изказа ѝ да оценявам. А, всъщност тя ли даде "Гордост и предразсъдъци" като пример за любов от пръв поглед?

# 2 183
  • Мнения: 3 645
Явно не само вярва, но и инвестира във вярата си. Видяла Евгени и похарчила два бона за билети до България… това ако не е любов от пръв поглед!
Даже и Джейн Остин не се е сетила за такъв сюжет.

# 2 184
  • Мнения: 5 779
Моите рози отиват за (от останалите във формата) 😋

Най-красиви:
Микаела и Виктория. Мика е по-секси, но Вики е толкова нежна, пф. Абе и двете, не мога да кажа коя ме кефи повече (като мъж). Може би съвсем, съвсем малко повече Микаела, но май е и до ден и настроение...
Има още много красиви жени, даже повечето са такива бих казал, просто тези двете ми се открояват ако мога така да се изразя.

Най-умни:
Елена и Пам

Най-хубав изказ:
Този сезон размазва предния по този показател. Тук ми е сложно:
Елена, Пам и Меган обаче ми се набиват на очи и ще кажа тях

В класацията не мога да сложа т.нар. момичета статисти, защото почти нищо не съм видял или чул от тях. Така че няма да съм обективен.

И понеже искам да съм позитивен и днес ми е чудесен ден с хубаво слънце няма да правя 'анти класация'
Т.е. най-грозни (хм, макар че ако не се лъжа досега и в двата сезона никога не съм писал за една жена, че е грозна външно, повече като характер и поведение), лоши, глупави и т.н. Не ми е приятно, а и достатъчно съм ги хранил като ме нервират в епизодите...

Гледай Лия и Райа в комеди нещото в YouTube. Ще престанат да бъдат само статистки в главата ти. Simple Smile

# 2 185
  • Мнения: X
Лия и Райа вероятно ще си имат неприятности след този подкаст.

# 2 186
  • София
  • Мнения: 27 311
Оценявам само видяното в Ергенът. Лиа със сигурност е много умна жена. Гледах ги при Цитиридис и много ми харесаха и тя и Райя. Харесвам много и двете жени (всячески).
Комеди клуба не го гледам. Единствения ютюб канал, който не следя.

Лято,
така де, Генчо. 😂

# 2 187
  • Мнения: 5 779
Diavolo, и аз не го гледам. Направих изключение и не останах разочарована. Само ме хвана яд защо не са давали двете момичета в Ергенът, ами останаха на заден план. Лия е самоуверена с чувство за хумор, обича да бърбори, пък Райа е по-свита, има хубав изказ и изглежда доста свястна.
После я изпитваха и в класната стая дали има любов от пръв поглед…
И каза, че е "за". 😂
Големи глупости наговори. 😂

# 2 188
  • Мнения: 24
Здравейте, малко страничен въпрос, но някой знае ли марката или откъде може да се закупи роклята на Крисия от последния епизод? Беше с нея докато говореше на синхроните за боя в слузта?

# 2 189
  • Мнения: 3 440
Исках да гледам тоя комеди каст, но това чудо е 2 часа. Кой има толкова време да гледа клипове. Наистина се учудих.

Общи условия

Активация на акаунт