Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 5

  • 104 743
  • 2 222
  •   1
Отговори
# 2 190
  • Мнения: 5 786
Който е болен и едвам става от леглото, примерно. 😂

# 2 191
  • Мнения: 456
Както и да те подхлъзва и настройва продукцията, ако го нямаш в себе си, няма как да се орезилиш като Гъба и Елисавет. Как виждате нежните Райа и Микаела да псуват по синхроните и да наричат някого дюнер, вещица, Пенчо Глиганов ли беше и т.н.? А камо ли на живо да наричат така някого. Затова и не ги виждаме по синхрони, че и в кадър изобщо. Простакът си е простак и никаква продукция не го е направила такъв.

Извинявайте, някой може ли да обясни какво точно представляват тези синхрони ? Никога не съм се интересувала от такива неща и тъй като чета напоследък често за такива сихрони и си вадя някакви изводи, бих се радвала някой да обясни на практика какво представляват ? Това е някаква техника в снимането ли ?

# 2 192
  • Мнения: 4 526
Синхроните са кадрите, в които ни дават момичетата сами пред камера как обясняват някоя ситуация, която гледаме в момента, как са се чувствали и т.н. Например, когато Пам закусваше палачинките, ни пускаха синхрони на Габи, която обяснява колко много яде "глиган Пешев".

# 2 193
  • Мнения: 5 786
Може да се слуша за фон, докато готвиш. Wink

# 2 194
  • Мнения: 3 793
Синхроните са 50% от предаването.

# 2 195
  • Мнения: 5 786
Но е важно да се отбележи, че човек от продукцията им задава (провокативни) въпроси. После се изрязват въпросите.

# 2 196
  • Мнения: 2 719
Синхроните са 50% от предаването.
И смея да твърдя може би най-ключовата част.
Там редактори и психолози стоят зад кадър и ти задават подвеждащи въпроси.
"Я кажи сега Пам много ли яде"
"Айлин, ти как се почувства като Валерия така гадно ти подля вода"
"Елена, ти това ще го търпиш ли? Това ли е твоят морален компас?"

Като разбира се ние въпросите не чуваме, но самото структуриране на въпросите вкарва интрига и донатяга за въпроси, за които човек си мисли. А може и да ти вкарат съмнения, които изобщо си нямал.

# 2 197
  • Мнения: 4 526
И неслучайно тези, които почти ги няма по синхроните, бързо излитат. Едно е да питат Габи нещо и да почне с логореята, с всякакви цветисти сравнения и определения, друго е Мони, която сигурно отговаря кратко и изобщо не се поддава на провокации. Или някоя интелигентна и уравновесена като Меган и Райя, която ще я питат:
"Е, не те ли дразни много Валерия как ви краде вниманието на Евгени?"
и момичето отговаря:
"Ами тя не е виновна, че той я харесал толкова много."
Нищо интересно няма в това, не го излъчват и съответната участничка става като саксия в бекграунда. Няма да се учудя и да е имало срещи на коктейлите между Евгени и Меган, които не са излъчени, понеже са тихи, нормални и без целувки с език. Все пак 5 часа коктейл, надали само с 4-5 говори индивидуално. При все, че отчитам и дублите и снимачния процес.

# 2 198
  • Мнения: 1 492
По темата защо Мони е избрана на кастинга - мисля че повече влияние е оказал атрактивният й (скандален) външен вид и екзотичната й професия. В съчетание със самочувствието. Ако в психиката е силна, на друга тема да я уязвима - уж “чалга” имиджа. Тя обаче не се даде. Показа завидно поведение. И не го игра жертвата.

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 14:27 от Linda*kiss

# 2 199
# 2 200
  • Мнения: 1 492
Милата Поли, ако работи в аптека, с нейната емоционалност би изплашила много клиенти. А, ако работи в лаборатория, си представям какъв хаос цари около нея. Миличка и добричка е, но гласчето ѝ ми пили мозъка.
Поли според мен не е емоционална. Досега не се е нацупила, разревала, изпаднала в депресия или влезнала в конфликт с някой. Тя е просто шемет.

# 2 201
  • Мнения: 668
Хвърлих поглед на ИГ на Пламена и поне от каченото там, мога да заключа, че тя често спортува и отправя правилните послания към последователите си.
Скрит текст:
Мисълта ми е, че позитивното възприятие на тялото е желанието да вярваш в неговия прогрес, да го обичаш през всички етапи, които минава, да го обличаш подходящо и да помниш, че обидите не вдигат човек и не го насърчават към грижа и промяна. Мечтата ми е да живея в общество, което позволява и осъзнава това.
Моят приоритет е осъзнаването, че дисциплината, мотивацията, вярата в процеса носят резултати дори и бавно, дори криволинейно, ако не резултатите, които ни се иска, то със сигурност носят уроци и ново начало към следващата цел.
По всичко личи, че не се оставила на проблема си, за което я поздравявам Simple Smile

Въпросите от кастинга са си направо зловещи Persevere

По принцип, влизайки в подобно "реалити", човек се подлага на огромен стрес. Дори и сравнително 'нормални' хора могат да 'откачат'. По-назад geri1919 описа детайли от ежедневието на ергенките и това само по себе си е брутално. Има го и притеснението "да не се изложа", конфликти и т.н. Точно под силен стрес се излиза от зоната на комфорт и общо-взето на преден план изскача несъзнаваното в психето - разни подтиснати страни от характера, минали травматични преживявания, неподозирани възможности и т.н. Може много да се регресира и ако нечие поведение изглежда детинско, често е защото то буквално е такова.

Любопитно е, че същото се случва и когато човек се влюби 'лудо'.
Както и понякога под влияние на алкохол.
А там и трите фактора са налице, някой може направо да се възползва от целия пакет 3 в 1.
Ето защо постфактум е плясването о чело: "Лелеее, с кой акъл направих еди-какво си." Именно.
Това не е задължително да се случи и може изобщо да не е травматично за някои хора... но онези въпроси не са случайни и си представям какви match-ове са оформяли в нечии глави.  

И ако Пламена е подтиснала апетита си, но не се е справила с причината зад него, то в такава среда избуява именно той. И ако не е преодоляла "тънката кожа" (както я нарече Габи), то при най-малкия натиснат бутон, се активизира цялата болка. Между другото, все си мисля, че тя тогава се поведе по Елисавета и на няколко пъти се опита да обясни и се извини, но отново агресивно и Пам не разчете правилно сигналите.

*

Подкаста на Комеди клуб с Лия и Райа бе супер! Simple Smile Може би един от най-хубавите разговори, които съм гледала скоро. Създаде ми настроение, а накрая се смях до сълзи Joy Райа ми се стори много чист душвено човек, добре че я 'изпидуркаха'. Жалко че не излъчват повече от подобен вид участнички, много губи шоуто, т.е. ние като зрители... Знаех си, че в Лия има нещо вещерско! Flowers Jack O Lantern Все си я представях с качулка, надвесена над някой казан Laughing

# 2 202
  • Мнения: 2 279
На мен пък щеше да ми е приятно да гледам по-адекватни синхрони в предаването. Ето на повечето ни е било забавно и интересно да слушаме Лия, как решават, че това не е гледаемо?
Заслужават като цяло пълен бойкот, ама като сме сеир-джънкита и ние, няма откачане 😂

# 2 203
  • Мнения: 9 487
Заради вас си пуснах Комеди клуб с Лия и Рая. Тези момичета са такъв разкош, че по-добре за тях, че си тръгнаха. Лия има чудесен хумор, интелигентна е. Рая е мила и всъщност много хубава ама как да разберем като не попадна и секунда в кадър. Можеха да им развият образите, но нали трябва да гледаме селски вечеринки…

# 2 204
  • Мнения: 2 719


Мика, не лъжи!
Баш от първия урок няма да е била тази снимка, ако нотите са за теб. Толкова много ноти, толкова дълго, а и с толкова акорди няма да е бил първия урок по пиано.
Някои от нас също са били на 7 и също са свирили на пиано 7-8години. Партитурите, макар и нечетливи, се виждат с колко акорда и нотни знаци са.
Що не врътна и ти една Лунна соната или За Елизе или нещо от сорта?
За Поли беше удачно Котешкия марш или Тръгнал кос.

Общи условия

Активация на акаунт